Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz z "Tańca z gwiazdami" spodziewają się dziecka. Właśnie ogłosili
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 27.05.2022 09:46

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz z "Tańca z gwiazdami" spodziewają się dziecka. Właśnie ogłosili

taniec z gwiazdami
Tricolors/East News, instagram.com/hannazudziewicz

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke, znani z "Tańca z gwiazdami", przekazali w czwartek swoim fanom cudowne wieści. Para spodziewa się dziecka! Jak podkreśliła tancerka, był to dla niej wyjątkowy Dzień Matki.

Miłośnicy jednej z najgorętszych par "Tańca z gwiazdami" mają powody do radości. Zaledwie w dwa miesiące po zaręczynach, celebryci przekazali kolejne wspaniałe informacje.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke - para prywatnie i zawodowo

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke to ulubieńcy widzów "Tańca z gwiazdami". Artystka po raz pierwszy pojawiła się w programie w 2014 r., a dwa lata później do show dołączył również jej przyszły partner.

Para wystąpiła wspólnie również w innym programie Polsatu, "World of Dance Polska", gdzie zakwalifikowała się do półfinału i podbiła serca fanów show występem nawiązującym do Powstania Warszawskiego.

Poza zawodowym partnerstwem, Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke prywatnie są również w związku, który został przypieczętowany w marcu, gdy w słonecznym Portofino tancerz uklęknął przed swoją ukochaną z pierścionkiem zaręczynowym.

Fani byli wniebowzięci i choć wydawało się, że nic lepszego nie może już wydarzyć się w życiu gwiazd, nieoczekiwanie tancerze zaskoczyli swoich miłośników cudownymi wieściami.

Oczekiwanie na dziecko

- To jest wyjątkowy Dzień Matki. W końcu możemy podzielić się z Wami swoją radością - rozpoczęła swój wpis na Instagramie Hanna Żudziewicz.

W poście, który udostępnił na swoim profilu również Jacek Jeschke powiadomiła, że wraz ze swoim ukochanym spodziewają się dziecka. Na zdjęciu widzimy, że zakochani są naprawdę przeszczęśliwi.

Pod postem zaroiło się od gratulacji, przekazywanych zarówno przez fanów jak i przyjaciół z show-biznesu. Wyrazy serdeczności zamieścili m.in. Joanna Opozda, Sylwia Bomba, Oliwia Bieniuk, czy Marcin Najman.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi i nie możemy doczekać się momentu kiedy będziemy we trójkę. No dobra we czwórkę - żartowała Hanna Żudziewicz, nawiązując z pewnością do wiernego psa pary.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl