Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Iza Małysz zalała się łzami w "TzG". Ivona Pavlović chciała ją przytulić
Mateusz Sidorek
Mateusz Sidorek 07.09.2021 07:06

Iza Małysz zalała się łzami w "TzG". Ivona Pavlović chciała ją przytulić

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
East News Pawel Wodzynski

Izabela Małysz to jedna z największych gwiazd najnowszej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Żona najsłynniejszego polskiego skoczka narciarskiego nie zebrała najlepszych not i była wyraźnie zestresowana. W pewnym momencie na jej twarzy pojawiły się łzy. Na scenę wszedł też Adam Małysz.

Ostatni czas był dla Izabeli Małysz bardzo wymagający. Żona słynnego „orła z Wisły” przez dwa dni świętowała ślub córki, Karoliny. Rodzina bawiła się niedaleko Żywca. Na drugi dzień po weselu odbyły się jeszcze poprawiły. Uczestniczka programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” jednak dzielnie zjawiła się na scenie.

W trakcie występu nie mogło zabraknąć Adama Małysza. Były reprezentant polskiej drużyny narodowej rozmawiał z żoną o małżeństwie i miłości. Izabela Małysz wraz ze Stefano Terrazzino zatańczyła rumbę, która jednak nie zachwyciła jury. Ivona Pavlović zauważyła, że uczestniczka jest zestresowana. Pojawiły się łzy.

– To nie była dobra rumba tanecznie, chociaż będzie ładnie wyglądała na nagraniu. Chodź, ja cię przytulę, muszę jakoś spuścić to powietrze, jestem przecież najwredniejsza – powiedziała niespodziewanie Pavlović.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

– Coś w tym jest, co Iwonka mówi. Żeby dobrze tańczyć, trzeba się odstresować – dodał Michał Malitowski.

Adam Małysz wspierał żonę

Żona Adama Małysza ostatecznie otrzymała 25 punktów, co nie jest zbyt dobrym wynikiem. To jednak najprawdopodobniej drugorzędna sprawa. Izabela Małysz najwyraźniej nadal przeżywa jeszcze poważne zmiany w swoim życiu. Po ogłoszeniu werdyktu jury na scenie pojawił się były skoczek narciarski.

Adam Małysz opowiedział o tym, jak wyglądało wesele ich córki. Dodał, że denerwował się bardziej od żony. Było widać, że sportowiec chce rozluźnić atmosferę. Na koniec również chciał dołączyć do ściskających się członków jury oraz Izabeli.

– To było góralskie, dwudniowe wesele. Ja się chyba bardziej stresowałem niż żona. Mogę się przytulić? – powiedział.

Zdradził również, że zabawa skończyła się o godzinie 8:00 następnego dnia. Widzowie programu mogli też zobaczyć archiwalne nagrania ze ślubu Małyszów, który odbył się w 1997 roku.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pomponik