Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Córka Kuronia wzięła ślub we Włoszech. Miała zjawiskową suknię
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 23.09.2023 19:38

Córka Kuronia wzięła ślub we Włoszech. Miała zjawiskową suknię

Gaja Kuroń, ślub
Instagram @gajakuron

Córka Macieja Kuronia Gaja właśnie wyszła za mąż. Ślub odbył się w pięknej, słonecznej Toskanii, o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie. Pochwaliła się zdjęciami z ceremonii, a także pokazała, jak wyglądały przygotowania do tego ważnego w jej życiu dnia. 

Córka Macieja Kuronia wzięła ślub

Córka znanego kucharza Macieja Kuronia i wnuczka opozycjonisty z czasów PRL-u właśnie wzięła ślub. Celebrytka zyskała popularność dzięki udziale w programie MasterChef i od tamtej pory grono jej fanów konsekwentnie się powiększa, a ona coraz śmielej i odważniej wkracza w świat polskiego show-biznesu. 

Talent kulinarny ma w genach, a odziedziczyła go po ojcu kucharzu. Jest bardzo uzdolniona i nieustannie rozwija się w swojej branży, a autorskimi przepisami i popisami w kuchni regularnie dzieli się w mediach społecznościowych. 

Skandal z udziałem księży. Biskup napisał list: "My, kapłani czujemy się zbici"

Ceremonia odbyła się w słonecznej Toskanii

Teraz uczestniczka “MasterChefa” pochwaliła się, że wzięła ślub. Ceremonia odbywała się w zjawiskowej posiadłości we włoskim Vorno, w słonecznej Toskanii. Gaja Kuroń wyszła za swojego wieloletniego partnera, Huberta. 

Na ten szczególny dzień wybrała przepiękną, rozszerzaną ku dołowi suknię z gładkiego, szykownego materiału. Prezentowała się bardzo elegancko, a całość dopełniały naturalny makijaż, gustowna biżuteria i klasyczna fryzura – loki w stylu dawnego Hollywood. 

Gaja Kuroń pochwaliła się zdjęciami z wesela

Ceremonia zaślubin odbyła się na terenie dziedzińca starego pałacyku, następnie gości zaproszono na tzw. silent disco, a poprawiny zorganizowano nad basenem, gdzie przyjaciele pary przybyli na wesele bawili się podczas tzw. pool party. 

Widać, że impreza była wyborna, a wszystkim jej uczestnikom dopisywały świetne humory. - Moje wielkie włoskie wesele – napisała Gaja Kuroń na Instagramie i dzieląc się swoim szczęściem z fanami, opublikowała fotografie z wydarzenia.

Tagi: Ślub