Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Niebywałe, co udało się kobiecie znaleźć w lumpeksie. Ta kreacja jest warta fortunę
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 12.09.2023 12:18

Niebywałe, co udało się kobiecie znaleźć w lumpeksie. Ta kreacja jest warta fortunę

kobieta
TikTok @emmalifaith

Zazwyczaj większość kobiet, które myślą o ślubie bądź planują go, chce wyglądać w tym dniu przepięknie, zachwycając swojego małżonka i zgromadzonych gości kreacją. Niestety często wiąże się to z ogromnym kosztem, co niejednokrotnie niszczy marzenia przyszłej panny młodej. A co, jeśli oryginalną i drogą kreację uda znaleźć się w sklepie z używaną odzieżą? 

Suknia ślubna z lumpeksu? To jest dobry pomysł

Jedną z TikTokerek spotkało niebywałe szczęście. Podczas zakupów w sklepie z używanymi ubraniami znajdującym się w Alabamie trafiła na zaskakujący okaz. Zdecydowanie nie spodziewała się, że uda się jej znaleźć taką kreację. W jednym z lumpeksów kobieta odkryła legendarną suknię ślubną bardzo modnej i pożądanej marki w USA, Galia Lahav. Nazwa marki, to także imię i nazwisko projektantki, która zasłynęła z szycia sukien ślubnych dla gwiazd. Jej klientkami były m.in. Paris Hilton, Christina Aguilera, Beyonce czy Jennifer Lopez.

Tragiczny finał dziecięcej zabawy. 4-letnie bliźnięta nie żyją. Mama przestrzega rodziców

TikTokerka jest zachwycona suknią

TikTokerka postanowiła pochwalić się obserwatorom swoja zdobyczą. Zamieściła filmik, w którym zaprezentowała się w znalezionej sukni ślubnej. Co ciekawe, przyznała, że wygląda, jakby była szyta specjalnie dla niej i nie wymaga żadnych przeróbek i poprawek. Wyjawiła, że zakupiła ją, mimo iż nie jest nawet zaręczona.

- Jestem tak podekscytowana tym znaleziskiem, choć nie założę jej w ten jedyny dzień, bo nie jestem nawet zaręczona i w najbliższym czasie raczej nie wyjdę za mąż - stwierdziła kobieta.

Ile kosztowała suknia zakupiona w lumpeksie? Cena zaskakuje

Suknia ślubna, którą znalazła TikTokerka w sklepie z używaną odzieżą, zachwyciła ją od razu. Nie tylko metka i wygląd ją zainteresował, ale również cena. Okazało się, że kobieta za niezwykłą kreację zapłaciła zaledwie 25 dolarów, co daje nieco ponad 100 złotych. 

Jak informuje portal Buzzfeed, projekt sukni, którą znalazła TikTokerka, pochodzi z 2019 roku, a w pierwotnej wersji kosztowała ona 6800 dolarów, czyli niemal 30 tysięcy złotych. Obecnie ten model nadal można znaleźć w niektórych butikach, jednak zapłacić za nią trzeba około 4000 dolarów, co daje ponad 17 tysięcy złotych.

@emmalifaith Im so freaking excited about this find, i may not even use it when it comes to the day because im not getting engaged or married for awhile but maybe its fate lol also jlo has worn this brand as well #galialahav #galialahavbride #goodwill #weddingdress @Galia Lahav ♬ original sound - Emmali
Tagi: ślub