Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wołodymyr Zełenski wystąpi na gali rozdania Oscarów? Zaskakujące wyznanie prowadzącej
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 21:13

Wołodymyr Zełenski wystąpi na gali rozdania Oscarów? Zaskakujące wyznanie prowadzącej

Zełenski
Rex Features/East News

Aktorka Amy Schumer, która poprowadzi tegoroczną galę rozdania Oscarów przyznała, że rozmawiała z produkcją show na temat możliwości wystąpienia w nim Wołodymyra Zełenskiego. Jej zdaniem, byłby to ważny punkt ceremonii.

Tegoroczne święto kina miałoby zostać wzbogacone o ważne i historyczne wystąpienie prezydenta, który, zanim zdobył tę funkcję, trudnił się graniem w filmach.

Wołodymyr Zełenski wystąpi podczas gali Oscarów?

Już za niewiele ponad tydzień odbędzie się tegoroczna ceremonia rozdania najważniejszych nagród przemysłu filmowego Hollywood, Oscarów. Zarówno nominowani, jak i miłośnicy kina, z niecierpliwością obgryzają paznokcie, zastanawiając się, kto w tym roku opuści Dolby Theatre z prestiżowymi nagrodami.

Jak co roku, na gali pojawią się największe gwiazdy, znane z pierwszych stron gazet. Benedict Cumberbatch, Nicole Kidman, Will Smith, Steven Spielberg, Kristen Stewart - to zaledwie kilka z nazwisk artystów, którzy będą ubiegać się o wyróżnienie.

Po dwuletniej przerwie, Oscary ponownie poprowadzone zostaną przez prezenterów. W tym roku, będą to trzy aktorki: Regina Hall, Wanda Sykes i Amy Schumer. Ostatnia z nich wpadła na pomysł, który mógłby uświetnić ceremonię i sprawić, by była ona niepowtarzalna, a wręcz historyczna.

Wołodymyr Zełenski ma dodać wydarzeniu aspektu politycznego?

W programie Drew Barrymore, Amy Schumer opowiedziała o pomyśle połączenia się podczas gali z Wołodymyrem Zełenskim i korzystając z dużej oglądalności, pokazanie światu jego wystąpienia.

- Zasugerowałam, że chciałabym znaleźć sposób na połączenie z Zełenskim przez satelitę czy coś podobnego. Myślę, że warto to zrobić, bo galę obejrzy mnóstwo osób - wyznała gwiazda.

Aktorka uważa, że choć Oscary są imprezą rozrywkową, powinien się podczas niej znaleźć czas na komentarz dotyczący przerażających okoliczności, jakie mają miejsce na świecie.

- Wielu z nas uważa, że ten wieczór powinien być odskocznią od tych wszystkich dramatycznych doniesień, okazją do tego, by zapomnieć na chwilę o otaczających nas tragediach. Ale nie sposób zaprzeczyć, że będziemy mieć ogromną widownię, co moim zdaniem należy wykorzystać - powiedziała Amy Schumer.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: jastrzabpost.pl