Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Paulina Smaszcz wskazała najprzystojniejszego polskiego piłkarza. Nie jest nim Robert Lewandowski
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 03.12.2022 21:06

Paulina Smaszcz wskazała najprzystojniejszego polskiego piłkarza. Nie jest nim Robert Lewandowski

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz fot. IMAGO/Matthias Koch/Imago Sport and News/East News/Pawel Wodzynski/East News

Paulina Smaszcz w przerwie między rozkręcaniem kolejnych afer śledzi rozgrywki polskiej drużyny na mistrzostwach świata w piłce nożnej w Katarze. Była żona Macieja Kurzajewskiego wskazała najprzystojniejszego jej zdaniem zawodnika naszej drużyny.

Paulina Smaszcz wskazała najprzystojniejszego polskiego piłkarza

Paulina Smaszcz to dziennikarka, o której od kilku tygodni rozpisują się media plotkarskie z całego kraju. Wszystko za sprawą medialnej burzy, którą rozpętała po ujawnieniu nowego związku jej byłego męża. 49-latka najwidoczniej nie może się pogodzić, że Maciej Kurzajewski znalazł szczęście u boku innej kobiety, dlatego stale posyła w jego stronę kąśliwe komentarze.

W przerwach między atakami na ojca swoich dzieci Paulina Smaszcz zajmuje się prowadzeniem wykładów i realizacją własnych projektów. Chętnie zasiada również przed telewizorem, by dopingować polską drużynę podczas mundialu w Katarze. Okazuje się jednak, że skupia uwagę nie tylko na grze naszych zawodników, ale również na ich wyglądzie. Paulina Smaszcz wskazała najprzystojniejszego według niej członka polskiej kadry.

- Jeśli mnie zapytacie, kto jest najprzystojniejszy, to oczywiście Krychowiak. Krycha jest genialny. Jezu, jaki to piękny facet jest. Jaki piękny facet. Nigdy z nim nie rozmawiałam, nie poznałam go, ale estetycznie podoba mi się najbardziej - stwierdziła.

Paulina Smaszcz broni Roberta Lewandowskiego

Dziennikarka stanęła również w obronie Roberta Lewandowskiego. Kobieta stwierdziła, że bez niego polska kadra byłaby skazana na porażkę.

- Przepraszam was, nie wierzę w polską reprezentację. Jak nie ma Lewandowskiego, to już w ogóle - powiedziała. - Jak widzę jakiś hejt na niego, jak ktoś o nim źle mówi, to ja dostaję szału, bo to jest nasze dobro narodowe - dodała na koniec. Podzielacie jej zdanie?

Artykuły polecane przez Goniec.pl: