Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Olaf Lubaszenko jest nie do poznania! Niesamowicie schudł, na dzisiejszej premierze nie mogliśmy go poznać
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 03.10.2023 16:04

Olaf Lubaszenko jest nie do poznania! Niesamowicie schudł, na dzisiejszej premierze nie mogliśmy go poznać

Olaf Lubaszenko
Kapif

Olaf Lubaszenko pojawił się na premierze serialu “Rafi”. Aktor jest nie do poznania. Jakiś czas temu schudł aż 80 kilogramów. Jego metamorfoza robi ogromne wrażenie. Co przyczyniło się do tak spektakularnej zmiany? 

Olaf Lubaszenko jest jednym z najpopularniejszych aktorów w Polsce

Olaf Lubaszenko jest jednym z najbardziej znanych i cenionych aktorów w Polsce. Od wielu lat triumfuje zarówno na dużym, jak i małym ekranie. Słynie z wielkich ról filmowych oraz teatralnych. Aktorstwo jest jego prawdziwą pasją i jest dla niej gotów do największych poświęceń. 

Przez wszystkie lata pracy zawodowej zgromadził pokaźne grono fanów, z którymi ochoczo dzieli się swoim życiem prywatnym i zawodowym w social mediach. Artysta udziela także licznych wywiadów, dzięki którym możemy dowiedzieć się trochę więcej o jego życiu i doświadczeniach. 

Olaf Lubaszenko w wyśmienitej formie. Aktor zachwycił na premierze, spektakularna zmiana

Olaf Lubaszenko schudł ponad 80 kg. Jest nie do poznania

Ostatnio Olaf Lubaszenko bardzo dużo schudł. Wcześniej zmagał się z nadwagą i w pewnym momencie przy wzroście 179 cm ważył 165 kg. W jednym z wywiadów tłumaczył, że jego problemy z wagą miały bezpośredni związek z chorobą – zmagał się depresją. - Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze — depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki. Świetnie ze sobą zgrane i dopasowane. Mają jeszcze dwójkę rodzeństwa: to cukrzyca i bezdech senny – wyznał w wywiadzie dla Newsweeka. 

Aby powrócić do prawidłowej wagi, musiał zmienić nawyki żywieniowe i przestrzegać diety oraz wprowadzić regularną aktywność fizyczną do codziennego funkcjonowania. Ponadto przeszedł dwie operacje. 

Aktor pojawił się na premierze najnowszego serialu, w którym zagrał

Olaf Lubaszenko zagrał w nowym serialu “Rafi” produkcji Polsat Box Go. Serial zadebiutuje na platformie 6 października, a jest historią lekkoducha o imieniu Rafi, który na skutek niespodziewanych okoliczności postanawia stać się lepszym człowiekiem. W tym wyzwaniu ma pomóc mu ironiczna i błyskotliwa wysłanniczka z zaświatów Krystyna (Danuta Stenka). 

- Mam nadzieję, że ten serial da widzom dużo radości, nadziei i inspiracji do życia – powiedział o swoim dziele Domagała. - „Rafi” to serial metafizyczno-obyczajowy z wybitnymi aktorami i dialogami pełnymi humoru. To także opowieść o zmianie, która daje nadzieję. Taka, po której widz poczuje się dobrze, świat będzie wydawał się odrobinę lepszy, a życie łatwiejsze do zniesienia – czytamy na grupapolsatplus.pl. 

Olaf Lubaszenko, premiera serialu “Rafi”/Kapif
Olaf Lubaszenko/Kapif