Rozrywka.Goniec.pl

Instagram: @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pokazali się w sylwestrowych kreacjach. Już świętują

31 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski musieli się bardzo postarać, aby zarząd TVP "darował" im pracę podczas "Sylwestra Marzeń". W zamian zakochani prowadzący musieli wstać 31 grudnia skoro świt, aby poprowadzić ostatnie w tym roku wydanie "Pytania na śniadanie". Zakochani już od rana byli w imprezowych nastrojach.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już są gotowi na sylwestra?

Popularne "Kurzopki" od pewnego czasu nie kryją się ze swoim uczuciem, a ich liczni fani są bardzo ciekawi tego, jak wygląda życie zakochanych prowadzących "Pytanie na śniadanie " poza obiektywami kamer. Mieliśmy już okazję dowiedzieć się, jak spędzają czas wolny, a teraz mieliśmy drobną "zajawkę" tego, jak spędzą sylwestra. Mimo upływającego czasu Katarzyna Cichopek wciąż sprawia wrażenie zapatrzonej w partnera, czemu była żona Marcina Hakiela dała wyraz podczas pierwszego wspólnie udzielonego wywiadu.

- Od Maćka można się wiele nauczyć i jeszcze wiele przede mną. Przede wszystkim stawiamy na partnerstwo. Mam wrażenie, że dobrze się rozumiemy, że dajemy sobie przestrzeń, na to, żeby każdy mógł gdzieś wyrazić siebie, poprowadzić program po swojemu. Oboje wychodzimy też z założenia, że to goście są gwiazdami przede wszystkim i to oni muszą mówić i chcemy dać im tę przestrzeń, żeby czuli się swobodnie i mieli ten komfort - powiedziała Katarzyna Cichopek w wywiadzie udzielonym dla programu śniadaniowego.

Nie mniej zachwycony partnerką jest również Maciej Kurzajewski, który od kilku miesięcy zmagać się musi z nieustannie atakującą jego nowy związek byłą żoną, Pauliną Smaszcz .

- Wzajemnie się uzupełniamy, to są też spojrzenia kobiety i mężczyzny na różne tematy, na różne sprawy, które poruszmy w Pytaniu na śniadanie. Kasia ma ogromne doświadczenie, naprawdę, ja mówię o moich prawie 30. latach w TVP , a w przypadku Kasi to jest choćby 22 lata w serialu M jak Miłość, o innych projektach telewizyjnych nie wspomnę. To jest wielka przyjemność pracować z profesjonalistką. I cały czas czerpać z tych doświadczeń Kasi. Dla mnie to jest ogromne wsparcie, za co ogromnie dziękuję - zapewniał w programie śniadaniowym dziennikarz.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po raz pierwszy spędzą sylwestra jako para

Od tamtej pory para prowadzących przyciąga przed ekrany masę widzów, którzy liczą na kolejne wyznania lub delikatne gesty, będące potwierdzeniem łączącej Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego relacji. W sobotę, 31 grudnia, mieli ku temu kolejną okazję. Popularne "Kurzopki" poprowadziły sylwestrowe wydanie śniadaniówki. W ostatnim odcinku w 2022 roku pokazali się w kreacjach godnych sylwestrowej imprezy.

Katarzyna Cichopek pokazała się w telewizji w fioletowej sukni pokrytej cekinami, która przy okazji świetnie wyeksponowała dekolt gwiazdy "M jak miłość " i jej zgrabne nogi. Maciej Kurzajewski z kolei postawił na klasykę, zakładając ciemną marynarkę, białą koszulę i dżinsy. Gwiazdor TVP i jego ukochana prezentowali się fantastycznie i bez problemu mogliby wprost ze studia udać się na bal sylwestrowy.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Poruszający występ Kayah na festiwalu w Sopocie. Piosenkarka miała do fanów ważny apel
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Spora wpadka podczas Festiwalu w Sopocie. Muniek Staszczyk i prowadzący kompletnie się pogubili
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Alicja Majewska nagrodzona w Sopocie. Jednym żartem zdobyła publikę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Polsat Superhit Festiwal 2023. Michał Szpak zaskoczył Polaków. Ten występ przejdzie do historii
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Bracia Golec zachwycili publiczność w Sopocie. Nagle na scenę weszła Nina Terentiew
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie ze stuletnią babcią. Razem świętowały urodziny
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]