Rozrywka.Goniec.pl > Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski ma powody do zazdrości? Na jego miejscu pojawił się ktoś inny. Mandaryna komentuje
14.02.2023 13:04 Była żona Michała Wiśniewskiego poślubi nowego partnera? Mandaryna zabrała głos, padły jasne słowa

Michał Wiśniewski kilkanaście lat temu był bezsprzecznie największą gwiazdą w Polsce. Popularność artysty była tak wielka, że z zapartym tchem niemal wszyscy śledzili jego życie w programie "Jestem, jaki jestem", w którym pojawiała się też jego ówczesna żona Martyna "Mandaryna" Mandrykiewicz.

michał wiśniewski pola wiśniewska
05.02.2023 15:28 Kulisy związku Michała Wiśniewskiego wyszły na jaw. Pola nie miała łatwo

Michał Wiśniewski zdradził, że w momencie, w którym chciał oświadczyć się Poli, nie miał pieniędzy na pierścionek zaręczynowy. Jego dramatyczna sytuacja finansowa wpływała w wielki sposób na jego decyzje. "Wiśnia" zdradził szczegóły planowania zaręczyn.

Michał Wiśniewski
02.02.2023 09:12 Michał Wiśniewski pożegnał swojego ukochanego psa. "Będziemy tęsknić"

Michał Wiśniewski od początku bieżącego roku nie może liczyć na przychylność losu. Najpierw do szpitala trafiła jego matka, a teraz musi stawić czoła kolejnym trudnym wieściom. Piosenkarz opublikował z tej okazji specjalny wpis. Nie zabrakło wzruszających słów.

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska
24.01.2023 14:02 Prawda o małżeństwie Michała Wiśniewskiego wyszła na jaw. "Stwierdziliśmy, że nie możemy tak dłużej"

Michał i Pola Wiśniewscy za pośrednictwem platformy YouTube opowiedzieli o początkach swojego związku. Para musiała ukrywać się przed światem.

michał wiśniewski
20.01.2023 18:18 Mama Michała Wiśniewskiego jest już po operacji. Piosenkarz opublikował zdjęcie ze szpitala

Michał Wiśniewski zaskoczył swoich fanów emocjonalnym apelem o oddawanie krwi dla matki. Piosenkarzowi udało się poruszyć ludzkie serca, dzięki czemu jego rodzicielka mogła przejść niezbędną operację. Gwiazdor opublikował jej najnowsze zdjęcie ze szpitala. Jak się czuje?

Michał Wiśniewski opublikował niepokojące nagranie, lider "Ich Troje" jest chory?
19.01.2023 16:34 Michał Wiśniewski chciał pomóc chorej mamie. Usłyszał przykre słowa o swoim stanie zdrowia

Michał Wiśniewski chciał pomóc chorej mamie, ale usłyszał druzgocące słowa na temat własnego stanu zdrowia. Lider "Ich Troje" jeszcze dzień wcześniej nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Wszystko przez chorobę.

Michał Wiśniewski prosi o pomoc dla mamy
18.01.2023 17:35 Michał Wiśniewski błaga o pomoc. Chodzi o jego mamę, potrzebna jest krew

Michał Wiśniewski błaga fanów o pomoc. Na Instagramie lidera Ich Troje pojawiło się nagranie, z którego wynika, że jego mama Grażyna Wiśniewska trafiła do szpitala i pilnie potrzebuje krwi. Nie ujawnił, co dolega kobiecie.Michał Wiśniewski w środę 18 stycznia poinformował w mediach społecznościowych o niepokojącym stanie zdrowia swojej matki. Grażyna Wiśniewska przebywa w jednym z warszawskich szpitali i potrzebuje krwi.

michał wiśniewski
17.01.2023 15:04 Michał Wiśniewski oszukany, ktoś się pod niego podszywa. Pola Wiśniewska musiała interweniować

Michał Wiśniewski ma kolejne kłopoty. Ktoś się pod niego podszywa i oszukuje w internecie jego fanki. Jedna z bardziej czujnych postanowiła zgłosić sprawę samym zainteresowanym. Interweniować musiała Pola Wiśniewska.

Michał Wiśniewski
13.01.2023 14:42 Zwolniony Michał Wiśniewski rozprawia na temat pieniędzy. "Nie boję się o swoje finanse"

Michał Wiśniewski "padł ofiarą" Edwarda Miszczaka i nie pojawi się w nowym sezonie show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ta absencja nie spowodowała u niego krzty żalu, pomimo że za pracę jurora kasował sowite apanaże. Media ujawniły bowiem kwotę, jaką piosenkarz dostawał od Polsatu. Sam zainteresowany przy tej okazji uznał za stosowne, by nieco szczerzej opowiedzieć o swojej aktualnej sytuacji finansowej. Czyżby zaklinał rzeczywistość?

Michał Wiśniewski
11.01.2023 17:35 "Twoja twarz brzmi znajomo". Kto zastąpi Michała Wiśniewskiego? Głośno mówi się o dwóch kandydatach

"Twoja twarz brzmi znajomo" żegna się z dwoma jurorami: Katarzyną Skrzynecką i Michałem Wiśniewskim. Wielu zastanawia się, kto może zastąpić charyzmatycznego lidera Ich Troje. W mediach pojawiły się dwa nazwiska.

Michał Wiśniewski
06.01.2023 17:06 Michał Wiśniewski przerywa milczenie po zwolnieniu z Polsatu. Mocne słowa w kierunku Edwarda Miszczaka

Michał Wiśniewski właśnie zakończył współpracę z telewizją Polsat. Lider Ich Troje po raz pierwszy od zwolnienia zabrał głos w sprawie. Zwrócił się do Edwarda Miszczaka. Nie zabrakło mocnych słów.

polsat-sylwester-2022
01.01.2023 02:03 Michał Wiśniewski spełnił swoje marzenie. Wystąpił na scenie z Marylą Rodowicz

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych roku. Na tegorocznej imprezie nie zabrakło atrakcji. Na scenie pojawił się Michał Wiśniewski w towarzystwie Maryli Rodowicz. Artysta czekał na ten moment 28 lat.

michal wisniewski maciej malenczuk
29.12.2022 19:52 Michał Wiśniewski reaguje na przytyk Maleńczuka, nie owijał w bawełnę. "Nie wie, o czym mówi"

Michał Wiśniewski nie kryje, że od lat ma słabość do alkoholu. Gwiazdor od kilku lat walczy z tym problemem za pomocą farmakoterapii w postaci tzw. wszywki. Taki sposób radzenia sobie z uzależnieniem jawnie krytykuje z kolei Maciej Maleńczuk, według którego korzystają z niego tylko osoby słabe psychicznie. Lider Ich Troje ujawnił, co myśli o słowach swojego kolegi po fachu.

michał wiśniewski
27.12.2022 08:43 Michał Wiśniewski wspomniał pierwszą randkę z Polą. "Było mi głupio"

Michał Wiśniewski to kochliwy niczym amor bóg płodności, którego małżeńskie perypetie stają się powoli legendą w show-biznesie. Gdy muzyk szczegółowo opowiedział o niesztampowym przebiegu swojej pierwszej randki, widzowie poczuli równocześnie lekką konsternację i wielkie zdziwienie. Jak dokładnie wyglądała? O tym, jak robi to bezkonkurencyjny matrymonialny ekspert, opowiedział sam zainteresowany. Oczywiście przy entuzjastycznym wtórowaniu piątej żony.

Michał Wiśniewski pożegna się z przyjemną pracą? Straci fortunę?
23.12.2022 20:37 Fatalne informacje dla Michała Wiśniewskiego przed świętami. Polsat wydał komunikat

Michał Wiśniewski po trzech latach kończy swoją przygodę z programem "Twoja twarz brzmi znajomo". Choć jego "jurorowanie" nie przypadało na czas największej popularności show, to z pewnością za udział w programie mógł liczyć na sowite wynagrodzenie - z pewnością wynoszące przynajmniej kilkanaście tysięcy złotych za odcinek.

Michał Wiśniewski
23.12.2022 12:22 Michał Wiśniewski opowiedział o tym, jak spędza święta. Gwiazdor ma pięcioro dzieci z trzema kobietami

Michał Wiśniewski doczekał się pięciorga dzieci z trzema kobietami, szóste maleństwo jest już w drodze. Wielu zastanawia się, jak w takiej sytuacji wyglądają święta Bożego Narodzenia u piosenkarza. Gwiazdor uchylił rąbka tajemnicy.

Etiennette Wiśniewska
18.12.2022 22:09 Córka Michała Wiśniewskiego zakpiła z ojca. Pokazała mocne zdjęcie

Etiennette Wiśniewska pozwoliła sobie na niewinny żart ze swojego taty - lidera Ich Troje, Michała Wiśniewskiego. Córka gwiazdora w czasie finałowego meczu Mundialu dostrzegła na trybunach postać, która bardzo przypominała jej ojca.

Michał Wiśniewski
18.12.2022 09:50 Michał Wiśniewski został zatrzymany przez policję. Teraz musi ponieść surową karę

Michał Wiśniewski ma za sobą bliskie spotkanie z policją. Mężczyzna naruszył przepisy został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Teraz musi ponieść wysoką karę.

Michał Wiśniewski opowiedział o swoim dzieciństwie. Rodzice zastępczy zgotowali mu piekło
16.12.2022 20:09 Michał Wiśniewski otworzył się na temat dzieciństwa. W domu zastępczym przeżył prawdziwe piekło

Michał Wiśniewski swojego czasu był bezsprzecznie największą gwiazdą w Polsce. Jego osiągnięcia szczególnie imponowały, gdy wziąć pod uwagę, że praktycznie wszystko osiągnął sam. Pochodzący z Łodzi artysta miał wyjątkowo trudne dzieciństwo, o którym opowiedział w wywiadzie udzielonym portalowi Pomponik.pl.

Michał Wiśniewski
15.12.2022 10:41 Michał Wiśniewski nie zamierza kupować dzieciom drogich prezentów na święta. Wyjaśnił, dlaczego

Michał Wiśniewski kilka lat temu zbankrutował, jednak dalej wiedzie dość luksusowe życie. Okazuje się jednak, że nie tak kosztowne, jakby się wydawało. W tym roku musi liczyć się z każdą złotówką, a jako wspaniały ojciec oszczędzanie zaczął od ukrócenia swoich wydatków na świąteczne prezenty dla dzieci.

Michał Wiśniewski
10.12.2022 15:15 Michał Wiśniewski planuje skromne święta. Zabraknie przepychu i tradycyjnych potraw

Michał Wiśniewski ma pięcioro dzieci z trzema różnymi kobietami. Niebawem na świat przyjdzie szósty potomek artysty. 50-latek każdego roku stara się, by przy świątecznym stole spotkać się z całą rodziną. Święta w jego domu są jednak dalekie od luksusów.

michał wiśnieski
20.11.2022 13:16 Michał Wiśniewski dorabia w zaskakujący sposób? Wyciekło zdjęcie

Michał Wiśniewski roztrwonił niemały majątek, pogrążył się w hazardzie, a potem ogłosił bankructwo. Pomimo tych złowieszczych, wydawałoby się, rewelacji, wciąż opływa w luksusy i żyje na wysokim poziomie. Czy oprócz występów w telewizji i koncertowania lider Ich Troje para się również inną pracą zarobkową? Do sieci wyciekło zdjęcie, jak niczym wodzirej bawi weselnych gości. Kto był na tyle odważny, by pokusić się na taką usługę?

Michał Wiśniewski
19.11.2022 16:12 Michał Wiśniewski zaśpiewał na weselu znanego sportowca. Fotografie trafiły do sieci

Michał Wiśniewski pojawił się na ślubie - tym razem nie swoim. Gwiazdor Ich Troje uświetnił swoją obecnością uroczystość zawarcia małżeństwa przez znanego żużlowca Pawła Przedpełskiego. Na zdjęciach, które pojawiły się w sieci widać, że piosenkarz w pewnym momencie sięgnął nawet po mikrofon!

Mandaryna Michał Wiśniewski
17.11.2022 10:56 Mandaryna nie szczędzi uszczypliwości Michałowi Wiśniewskiemu. Poszło o antykoncepcję

Mandaryna udzieliła ostatnio wywiadu, w którym wbiła szpileczkę byłemu mężowi. Rozmowa dotyczyła edukacji seksualnej. Czy Michał Wiśniewski bierze lekcje antykoncepcji u swoich dzieci?

michał wiśniewski gala 79-lecia tvp
14.11.2022 10:18 Gala 70-lecia TVP. Michał Wiśniewski zaśpiewał z hologramem Krzysztofa Krawczyka. Niesamowity występ

Na uroczystej gali z okazji 70-lecia nadawania Telewizji Polskiej oddano cześć Krzysztofowi Krawczykowi. Na scenie udowodniono, że wciąż żyje w pamięci wielu fanów, a utwór kultowego w niektórych kręgach artysty zaśpiewał kolorowy ptak polskiej estrady, czyli Michał Wiśniewski. Występ był tym bardziej wyjątkowy, że oprócz czerwonowłosego piosenkarza na scenie pojawił się hologram zmarłej legendy. To wykonanie zapewne przejdzie do historii, a widownia nie mogła powstrzymać się od wzruszeń.

michał wiśniewski
12.11.2022 15:28 Michał Wiśniewski opublikował zaskakujący film z Fabienne. Nie da się ukryć, że mają ze sobą świetny kontakt

Michał Wiśniewski to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Lider legendarnego "Ich Troje" ma świetny kontakt z dorastającymi pociechami, a ostatnio w szczególności z Fabienne, z którą opublikował arcyśmieszny filmik na Tiktoku. Nie uwierzycie, do czego Wiśniewski jest zdolny!

Michał Wiśniewski
11.11.2022 16:59 Michał Wiśniewski nie może pozbierać się ze szczęścia. Jego córka idzie w ślady ojca

Michał Wiśniewski pęka z dumy. Lider Ich Troje poinformował swoich fanów o sukcesie córki, Etiennette. 16-latka wydała właśnie swój pierwszy singiel, który cieszy się niemałą popularnością.

Michał Wiśniewski
10.11.2022 08:44 Michał Wiśniewski poznał płeć szóstego dziecka. Ma do fanów ważną prośbę

Michał Wiśniewski na początku października potwierdził radosną nowinę i oficjalnie ogłosił, że wkrótce po raz szósty zostanie ojcem. Artysta przyznał w jednym z wywiadów, że marzy o córce, której wybrał już nawet imię. Teraz poinformował, jakiej płci będzie jego kolejne dziecko.