Rozrywka.Goniec.pl > Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
13.06.2021 13:14 Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Michał Wiśniewski wczesne lata swojego dzieciństwa spędził w rodzinach zastępczych i domu dziecka. Wszystko przez chorobę alkoholową, z którą przez lata zmagała się jego mama. W sieci pojawiła się treść intymnego listu, który wokalista napisał do rodzicielki po przeczytaniu jej książki pt. „Dziewczynka z kieliszkami”.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
10.06.2021 21:47 Michał Wiśniewski poinformował o śmierci „zastępczej mamy”

Zapłakany Michał Wiśniewski za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o śmierci jednej z najważniejszych kobiet w jego życiu. Nie żyje osoba, która przygarnęła go po odejściu ojca, kiedy jego biologiczna matka pogrążyła się w chorobie alkoholowej.- Miałem 14 lat, jak zamieszkałem z ciocią Marysią, siostrą mamy mojej mamy. Dała mi niezmiernie dużo ciepła i pierwszy prawdziwy dom - napisał muzyk na Instagramie.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
06.06.2021 18:41 Jacek Łągwa zmienił się nie do poznania. Wiśniewski pokazał zdjęcie

Jacek Łągwa z zespołu Ich Troje na długo zniknął z mediów społecznościowych, a fani nie mieli pojęcia, co się z nim dzieje. Jego aktualny wygląd może wielu zaskoczyć.To właśnie Jacek Łągwa razem z Michałem Wiśniewskim założył zespół Ich Troje. Kompozytor, muzyk i wokalista zawsze pozostawał w cieniu swojego czerwonowłosego kolegi, ale bez niego legendarny polski zespół by nie istniał.Ich Troje osiągnęło swego czasu spektakularny sukces w Polsce, jednak Łągwa w pewnym momencie przeżył dramat. Najpierw rozwiódł się z żoną, a w 2008 roku ciężko zachorował. Do tego borykał się z ogromnymi problemami finansowymi, których skutkiem było ogłoszenie upadłości przed dwoma laty.- Lekarze znaleźli w płynie rdzeniowo-mózgowym ślady krwi. Zrobili tomografię i okazało się, że mam tętniaka wielkości fasoli. Od razu zabronili mi wstawania z łóżka. Nie mogłem nawet na nim siadać. A wcześniej przez tydzień zupełnie się nie oszczędzałem. Nawet na wódeczkę sobie poszedłem i imprezowałem do szóstej rano. Jak neurochirurdzy o tym usłyszeli, stwierdzili, że nie powinienem tego przeżyć. A to, że po dużej bani jeszcze żyłem, określali jako cud - mówił przed laty Łągwa w rozmowie z „Super Expressem”.Dzisiaj po wszystkim nie ma jednak większego śladu. Kompozytor w zeszłym roku wziął ślub z Katarzyną Raj, wrócił do zdrowia, a powrót do koncertów z zespołem Ich Troje na pewno pomoże mu w kwestiach finansowych.Ostatnio razem z Wiśniewskim koncertowali w Płocku. Po wszystkim piosenkarz pokazał wspólne zdjęcie ze ścianki, które poruszyło fanów. Niewielu wiedziało, jak po latach wygląda Jacek Łągwa. Mógł to być dla nich niemały szok.Dzisiaj muzyk ma już 52 lata i po szczupłym chłopaku w okularach i z włosami obciętymi na jeża już niewiele zostało. Zapewne wielu fanów nawet by go nie poznało, gdyby nie opis Wiśniewskiego, że to właśnie z kolegą z zespołu znajduje się na tym zdjęciu.Co ciekawe, niedawno sam Łągwa odniósł się do tego na swoim Instagramie. Zamieścił swoje aktualne zdjęcie z humorystycznym opisem nawiązującym do tego, że fani przestali go rozpoznawać na koncertach i zdjęciach.- Czytam, że jakiś starszy pan zastąpił mnie w Ich Troje. Sprawdzam... na plakatach jestem ja, czyli wszystko OK. Wiem, że nie jestem wiecznie młody, jak Krzysztof Ibisz, ale jak na 52 lata to trzymam się dzielnie. Zerwijcie stare plakaty ze ścian... Jacek Ł. wygląda właśnie tak! - napisał.A wy poznalibyście człowieka, który stoi za sukcesem Ich Troje? Kolejna okazja, by zobaczyć ich na żywo nadarzy się 10 lipca, gdzie zespół wystąpi w Operze Leśnej w Sopocie.Michał wiśniewski i Jacek ŁągwaJacek ŁągwaArtykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:Zrobiła babci z pozoru niewinne zdjęcie. Odkryła, że stoi za nią zmarły dziadekNa południu Polski z ogromną siłą wystąpiło gradobicieMarian Lichtman opublikował mocny wpis. Miał otrzymać SMS-a od menadżera Krzysztofa KrawczykaJeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]Źródło: O2

Michał Wiśniewski cieszy się razem z mamą
06.05.2021 16:58 Wielkie szczęście w rodzinie Michała Wiśniewskiego. Mama piosenkarza się zaręczyła

Michał Wiśniewski - już jako dorosły człowiek - robił wszystko, by na nowo ułożyć swoje relacje z mamą. Mimo licznych problemów nie zdecydował się na zerwanie więzi i dołożył wszelkich starań, by kobieta porzuciła destrukcyjny nałóg. Dziś pani Grażyna żałuje tego, że jej syn wychowywał się w złych warunkach.

Michał Wiśniewski: zaatakował lidera "Bayer Full"
06.05.2021 16:53 Michał Wiśniewski w mocnych słowach skrytykował Sławomira Świerzyńskiego

Michał Wiśniewski w ostry sposób zaatakował Sławomira Świerzyńskiego lidera zespołu “Bayer Full”. Zarzucił mu wielkie oszustwo i nazwał “krętaczem”. Chodzi o głośną sprawę z udziałem Świerzyńskiego, który miał podpisać się pod tekstami cudzych piosenek.

Michał Wiśniewski chce mieć kolejne dziecko
06.05.2021 15:28 Michał Wiśniewski będzie miał kolejne dziecko? Tak sugeruje tatuaż

29 stycznia 2021 roku na świat przyszedł Falco Amadeus, który jest owocem małżeństwa Michała Wiśniewskiego i Poli, którą gwiazdor poznał przez internet i poślubił rok temu. Na cześć swojego kolejnego dziecka piosenkarz zrobił sobie tatuaż, który wywołał ogromne poruszenie wśród jego fanów.