Rozrywka.Goniec.pl

Instagram.com m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski będzie miał kolejne dziecko? Tak sugeruje tatuaż

6 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

29 stycznia 2021 roku na świat przyszedł Falco Amadeus, który jest owocem małżeństwa Michała Wiśniewskiego i Poli, którą gwiazdor poznał przez internet i poślubił rok temu. Na cześć swojego kolejnego dziecka piosenkarz zrobił sobie tatuaż, który wywołał ogromne poruszenie wśród jego fanów. 

Michał Wiśniewski pokazał fanom tajemnicze zdjęcie

Tajemnicza Pola to piąta żona Michała Wiśniewskiego. Gwiazdor oświadczył się ukochanej pod koniec 2019 roku, a w marcu 2020 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Z kolei w styczniu tego roku na świat przyszedł ich wspólny syn, Falco Amadeus. Choć wcześniej żona gwiazdora unikała kontaktu z mediami, po narodzinach dziecka stała się bardziej aktywna m.in. w mediach społecznościowych, gdzie chętnie umieszcza zdjęcia malucha oraz wspólne fotografie z mężem.

Rodzinne zdjęcia w sieci chętnie zamieszcza również sam Michał Wiśniewski. Niedawno dzieci gwiazdora, Fabienne i Xavier, zdecydowali się na tatuaż z bliźniaczym motywem, a gwiazdor pochwalił się ich zdjęciem z wizyty w salonie tatuażu. Następnie sam zamieścił na swoim Instagramie fotografię nowego tatuażu, który zrobił sobie na ramieniu.

Gwiazdor wytatuował sobie datę urodzenia swojego najmłodszego syna wraz z literką „F”, na którą zaczyna się imię dziecka. Zainteresowanie fanów piosenkarza wzbudził jednak bliźniaczy tatuaż, który Wiśniewski umieścił tuż obok nowego dzieła na swojej skórze.

Na bliźniaczym tatuażu znajduje się niedokończony rok, a także literka „C” oraz miejsce na resztę daty urodzenia. Gwiazdor w podpisie do swojej fotografii napisał, że „zdjęcie mówi samo za siebie”. Wielu fanów jest przekonanych, że tatuaż ten oznacza, iż ukochana gwiazdora jest w kolejnej ciąży i niedługo Michał Wiśniewski powita na świecie następnego członka rodziny.

- A tatuaż powyżej to plany przyszłościowe czy już cos jest na rzeczy? Tak czy tak gratuluje - napisała jedna z fanek piosenkarza.

- Literka mówi, że imię już jest - dodała inna użytkowniczka sieci.

- Niedługo ręki ci zabraknie na te dzieci - żartowała kolejna internautka.

Na razie jednak ani Michał Wiśniewski, ani jego obecna żona nie potwierdzili oficjalnie domysłów snutych przez fanów. Póki co oboje bardzo cieszą się z narodzin Falco Amadeusa. Piosenkarz ma jeszcze syna i córkę ze związku z Martą „Mandaryną” Wiśniewską oraz dwie córki, których mamą jest Ania Świątczak.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka został przy grobie do samego końca uroczystości

  • Krzysztof Krawczyk mieszkał w pięknej rezydencji

  • Podczas pogrzebu Krzysztofa Krawczyka jego żona przytuliła trumnę

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor szczerze o Elżbiecie Romanowskiej w "Nasz nowy dom". Ma dla niej jedną radę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zaginiony aktor został znaleziony martwy. Kulisy jego śmierci są przerażające
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magdalena Narożna pochwaliła się nową sylwetką, a w sieci aż zagrzmiało. Uwagę fanów przykuła jedna rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]