Rozrywka.Goniec.pl

instagram.com/m_wisniewski1972

Mama Michała Wiśniewskiego nie lubiła jego byłej żony. Kobieta miała być wybuchowa i porywcza

30 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Od kilku dni wokół Michała Wiśniewskiego zrobiło się niemałe zamieszanie medialne. Wszystko za sprawą autobiografii, którą wydała jego mama. Grażyna Wiśniewska ujawniła szczegóły swojego życia. Nie zapomniała odnieść się do licznych partnerek swojego syna, przyznając, że nie z każdą potrafiła się dogadać. Jedna z byłych żon piosenkarza miewała wybuchy złości.

O mamie Michała Wiśniewskiego znów zrobiło się głośno. Fani lidera Ich Troje mogli poznać Grażynę Wiśniewską w czasach emisji programu „Jestem, jaki jestem”, który odsłaniał prywatne życie słynnego piosenkarza. Właśnie ukazała się jej autobiografia „Dziewczyna z kieliszkami”.

W liczącej ponad 300 stron książce mama Michała Wiśniewskiego opowiedziała o jej relacji z synem, która jest bardzo skomplikowana. Początkowo rodzina nie utrzymywała ze sobą kontaktu. Od pewnego czasu jednak ich stosunki uległy znacznej poprawie. Grażyna Wiśniewska postanowiła rozliczyć się ze słodko-gorzką przeszłością.

Mama Michała Wiśniewskiego o byłych partnerkach syna

Wracając do przeszłości, mama Michała Wiśniewskiego nie mogła nie poruszyć tematu licznych partnerek swojego syna. Grażyna Wiśniewska stwierdziła wprost, że lider zespołu Ich Troje przez bardzo długi czas nie miał szczęścia do kobiet.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Opowiedziała też o tym, jakie były jej relacje z żonami syna. Grażyna Wiśniewska ujawniła, że bardzo ceniła Dominikę Tajner. Cieszyła się, że nawet, gdy w małżeństwie jej i Michała Wiśniewskiego nie działo się najlepiej, to emocje związane z konfliktami nie odbijały się na całej rodzinie.

Nie zawsze jednak tak było, o czym również wspomniała autorka autobiografii „Dziewczyna z kieliszkami”. Mama piosenkarza dała do zrozumienia, że jedna z żon lidera Ich Troje była bardzo wybuchowa. Jej złość na własnej skórze odczuła Grażyna Wiśniewska oraz Ukrainki, które pracowały w domu Wiśniewskich.

Grażyna Wiśniewska przyznała, że w pewnym okresie atmosfera stała się już nie do zniesienia. Natomiast w przypadku Dominiki Tajner zawsze mogła liczyć na szacunek i miłe podejście. Nie zdradziła jednak, która z partnerek syna okazała się taką złośnicą.

Autorka podkreśliła, że bardzo się cieszy obecnym związkiem syna. Michał Wiśniewski od dwóch lat jest z Polą. Powiedziała też, że wspaniale dogaduje się ze swoją nową synową i widzi, że kocha piosenkarza.

Trudna historia Michała Wiśniewskiego i jego mamy

Warto przypomnieć, że Michał Wiśniewski przez pewien czas nie utrzymywał kontaktu ze swoją mamą. Miał jej za złe, że musiał wychowywać się w rodzinie zastępczej oraz domu dziecka, gdy jego matka zmagała się z chorobą alkoholową.

Lider zespołu Ich Troje początkowo trafił do placówki opiekuńczo-wychowawczej w Grotnikach po tym, jak Grażyna Wiśniewska straciła prawa rodzicielskie. Później Michał Wiśniewski wychowywał się w rodzinie zastępczej.

Trudna historia rodzinna doczekała się jednak szczęśliwego zakończenia. Piosenkarz doszedł do porozumienia z mamą i pomógł jej w walce z załogiem. Grażyna Wiśniewska zamieszkała ze swoim synem i zajęła się wychowywaniem jego dzieci, okazując się świetną opiekunką.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Członkowie zespołu Maneskin oddali nagrodę otrzymaną na festiwalu w Sopocie fance

  • Poznaliśmy szczegóły postępowania ws. kardynała Dziwisza

  • Śmiertelny wypadek na A1 w okolicach Łodzi. Nie żyją dwie osoby

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Kozaczek.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Maciej Damięcki był wielką gwiazdą Plebanii. Spotkał go wielki dramat
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poruszający występ Kayah na festiwalu w Sopocie. Piosenkarka miała do fanów ważny apel
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Spora wpadka podczas Festiwalu w Sopocie. Muniek Staszczyk i prowadzący kompletnie się pogubili
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Alicja Majewska nagrodzona w Sopocie. Jednym żartem zdobyła publikę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Polsat Superhit Festiwal 2023. Michał Szpak zaskoczył Polaków. Ten występ przejdzie do historii
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Bracia Golec zachwycili publiczność w Sopocie. Nagle na scenę weszła Nina Terentiew
Czytaj więcej >
Mateusz Sidorek

Redaktor portalu Goniec.pl. Interesuje się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzył treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]