Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mama Michała Wiśniewskiego jest już po operacji. Piosenkarz opublikował zdjęcie ze szpitala
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 20.01.2023 18:18

Mama Michała Wiśniewskiego jest już po operacji. Piosenkarz opublikował zdjęcie ze szpitala

michał wiśniewski
Fot. Instagram @m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski zaskoczył swoich fanów emocjonalnym apelem o oddawanie krwi dla matki. Piosenkarzowi udało się poruszyć ludzkie serca, dzięki czemu jego rodzicielka mogła przejść niezbędną operację. Gwiazdor opublikował jej najnowsze zdjęcie ze szpitala. Jak się czuje?

Michał Wiśniewski podziękował fanom

Michał Wiśniewski zamieścił w sieci poruszające nagranie, na którym we łzach zwracał się o pomoc do ludzi, którzy maja rzadką grupę krwi. W szpitalu leżała bowiem jego potrzebująca matka, której sam niestety nie mógł oddać krwi, bo przeszedł nowotwór i leczył się na łuszczycę.

Na szczęście reakcja wirtualnej społeczności była błyskawiczna, a wokaliście udało się wzniecić spokojne wody ludzkiej obojętności, o której tym razem – to nie ma wątpliwości – w ogóle nie było mowy.

Internauci przeszli od słów wsparcia do czynów. Wielu z nich udało się do punktów pobrań krwi, a cała akcja zakończyła się sukcesem, czyli zdobyciem krwi dla czekającej na operację matki celebryty. On sam był zresztą mocno zawstydzony i zaskoczony aż tak dużym odzewem internautów.

Michał Wiśniewski czym prędzej pośpieszył z podziękowaniami dla wszystkich, którzy nie tylko deklarowali chęć pomocy, ale także przekazali swoją krew i podnosili lidera Ich Troje na duchu.

- Drodzy państwo, bardzo serdecznie dziękuję za wczorajszy odzew. To było bardzo miłe i dało mi całą masę pozytywnej energii. Jestem pierwszy raz w takiej potrzebie. Bardzo się cieszę, że mam na kogo liczyć – oświadczył gwiazdor na swoim Instagramie.

Matka Michała Wiśniewskiego jest już po operacji

Matka Michała Wiśniewskiego stałą się beneficjentką tych dobroczynnych odruchów. Lekarze mogli przetoczyć jej krew i wykonać potrzebną operację. Pacjentka wciąż przebywa w szpitalu, jednak ku uciesze syna nie leży już na sali wybudzeniowej.

- Dziękujemy wszystkim za pomoc. Jesteście wielcy – napisał rozradowany Michał Wiśniewski, zamieszczając fotografię ze spotkania z rekonwalescentką. Towarzyszył mu syn Xavier. Grażyna Wiśniewska wyglądała na zadowoloną.

Michał Wiśniewski opublikował także specjalne nagranie, na którym wciąż nie krył wdzięczności i poinformował o stanie zdrowia pacjentki.

- Mama wybudziła się i czuje się bardzo dobrze. To dzięki państwa pomocy, dzięki tym tysiąciom ludzi, którzy stanęli na wysokości zadania. Bardzo dziękuję – wyznał, po czym zapowiedział udział w akcji zachęcającej do oddawania krwi.

Lider Ich Troje jest znany z wątpliwych moralnie zachowań w sferze matrymonialnej, jednak jego działalność charytatywna zdaje się być jedyną stałą w szalonym życiu. Autor hitu "Powiedz" od ponad 20 lat odwiedza domy dziecka w całej Polsce.

W czasie tych wizyt wciela się w świętego Mikołaja i rozdaje prezenty, a całe przedsięwzięcie nosi nazwę "Wiśnia dzieciom". Jak widać, dobro wróciło do niego ze zdwojoną siłą.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!