Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Piąta żona o małżeństwie z Michałem Wiśniewskim. Dodała emocjonalny wpis, fani są zaskoczeni
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 17.03.2023 17:36

Piąta żona o małżeństwie z Michałem Wiśniewskim. Dodała emocjonalny wpis, fani są zaskoczeni

Michał Wiśniewski Pola Wiśniewska
Kapif

Michał Wiśniewski to jeden z najbardziej znanych gwiazdorów polskiej sceny muzycznej. Od lat żywo wspierają go fani, którzy są zatroskani o szczęście swojego idola. Oliwy do ognia tych zmartwień dodał ostatni wpis Poli Wiśniewskiej na Instagramie. Słowa piątej żony miały uspokoić, jednak osiągnęły skutek odmienny od zamierzonego. Co sądzi o związku z mającym spore małżeńskie doświadczenie liderem Ich Troje? Nie zawsze jest kolorowo.

Co łączy Michała Wiśniewskiego i Polę Wiśniewską?

Michał Wiśniewski i jego aktualna żona, Pola, to osoby, które teraz łączy oczywiście sformalizowany związek, jednak wcześniej również nie brakowało tego, co mogło przyciągnąć ich do siebie. Oboje, zanim się poznali, mieli już dzieci, a oprócz tego znakomicie dogadywali się w wielu kwestiach. Poznali się w sieci, a Pola Wiśniewska, tocząc intensywny czat z tajemniczym mężczyzną, przez długi czas nie była świadoma, że to popularny piosenkarz.

Finalnym krokiem tej znajomości był ślub. Michał Wiśniewski przyrzekł piątej żonie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w 2020 roku. Od tego czasu minęło już trzy lata .Jak ich miłość ma się teraz?

Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami

Pola Wiśniewska szczerze o małżeństwie z liderem Ich Troje

Pola Wiśniewska dała się poznać jako asertywna osoba, która nie boi się wyrażać swojego zdania. Nie dziwi zatem, że w słodko-gorzkim tonie zrecenzowała swoje małżeństwo z Michałem Wiśniewskim. Chociaż jej zamiary zapewne były takie, by uspokoić krążące w Internecie plotki o kryzysie, jednak swoimi słowami nie zdołała uspokoić zaniepokojonych. Pola Wiśniewska przyznała bowiem, że ich relacja ma nie tylko blaski, ale i cienie. 

- Bywa, że jesteśmy zmęczeni i złościmy się na siebie, ale i tak razem nam najfajniej - napisała wtulona w partnera Pola, pełnym refleksji spojrzeniem sięgając w niezidentyfikowaną dal. Gwiazdor zespołu Ich Troje w tym momencie całował jej czoło, a romantyczny kadr wyszedł wyjątkowo rozczulająco. 

Internauci udzielili Poli Wiśniewskiej małżeńskiej porady

Niestety,  nie udało się zadać kresu domysłom, a fani postanowili interweniować osobiście i chwilami eksperckim, a chwilami w poetyckim tonie poradzić nowych małżonkom, że warto wspólnie pracować nad polepszeniem swoich relacji. "Każdy związek jest jak Titanic, tylko zawsze wszystko zależy od ludzi. Albo utonie, albo mimo wszystkich sił serca włożonego popłynie dalej mimo fal", "Zanim powiemy coś, czego nie chcemy usłyszeć, lepiej nic nie mówić. Chwila ciszy też ma swój urok. Mniej słów, mniej szkód. “, ”Każde małżeństwo ma gorsze dni, ale jeśli jest miłość, to wszystko pokona".  Jak sądzicie, piąta żona Michała Wiśniewskiego weźmie sobie te rady do serca?