Rozrywka.Goniec.pl

Kapif

Piąta żona o małżeństwie z Michałem Wiśniewskim. Dodała emocjonalny wpis, fani są zaskoczeni

17 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Michał Wiśniewski to jeden z najbardziej znanych gwiazdorów polskiej sceny muzycznej. Od lat żywo wspierają go fani, którzy są zatroskani o szczęście swojego idola. Oliwy do ognia tych zmartwień dodał ostatni wpis Poli Wiśniewskiej na Instagramie. Słowa piątej żony miały uspokoić, jednak osiągnęły skutek odmienny od zamierzonego. Co sądzi o związku z mającym spore małżeńskie doświadczenie liderem Ich Troje? Nie zawsze jest kolorowo.

Co łączy Michała Wiśniewskiego i Polę Wiśniewską?

Michał Wiśniewski i jego aktualna żona, Pola, to osoby, które teraz łączy oczywiście sformalizowany związek, jednak wcześniej również nie brakowało tego, co mogło przyciągnąć ich do siebie. Oboje, zanim się poznali, mieli już dzieci, a oprócz tego znakomicie dogadywali się w wielu kwestiach. Poznali się w sieci, a Pola Wiśniewska, tocząc intensywny czat z tajemniczym mężczyzną, przez długi czas nie była świadoma, że to popularny piosenkarz.

Finalnym krokiem tej znajomości był ślub. Michał Wiśniewski przyrzekł piątej żonie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w 2020 roku. Od tego czasu minęło już trzy lata .Jak ich miłość ma się teraz?

Lidl

Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami

CZYTAJ DALEJ

Pola Wiśniewska szczerze o małżeństwie z liderem Ich Troje

Pola Wiśniewska dała się poznać jako asertywna osoba, która nie boi się wyrażać swojego zdania. Nie dziwi zatem, że w słodko-gorzkim tonie zrecenzowała swoje małżeństwo z Michałem Wiśniewskim. Chociaż jej zamiary zapewne były takie, by uspokoić krążące w Internecie plotki o kryzysie, jednak swoimi słowami nie zdołała uspokoić zaniepokojonych. Pola Wiśniewska przyznała bowiem, że ich relacja ma nie tylko blaski, ale i cienie. 

- Bywa, że jesteśmy zmęczeni i złościmy się na siebie, ale i tak razem nam najfajniej - napisała wtulona w partnera Pola, pełnym refleksji spojrzeniem sięgając w niezidentyfikowaną dal. Gwiazdor zespołu Ich Troje w tym momencie całował jej czoło, a romantyczny kadr wyszedł wyjątkowo rozczulająco. 

Internauci udzielili Poli Wiśniewskiej małżeńskiej porady

Niestety,  nie udało się zadać kresu domysłom, a fani postanowili interweniować osobiście i chwilami eksperckim, a chwilami w poetyckim tonie poradzić nowych małżonkom, że warto wspólnie pracować nad polepszeniem swoich relacji. "Każdy związek jest jak Titanic, tylko zawsze wszystko zależy od ludzi. Albo utonie, albo mimo wszystkich sił serca włożonego popłynie dalej mimo fal", "Zanim powiemy coś, czego nie chcemy usłyszeć, lepiej nic nie mówić. Chwila ciszy też ma swój urok. Mniej słów, mniej szkód. “, ”Każde małżeństwo ma gorsze dni, ale jeśli jest miłość, to wszystko pokona".  Jak sądzicie, piąta żona Michała Wiśniewskiego weźmie sobie te rady do serca?

 

Samolot

Oburzające nagranie z samolotu polskich linii lotniczych. Piloci zostali zawieszeni

CZYTAJ DALEJ
pogrzeb

Nie mogli uwierzyć, w jakim stanie ksiądz przyjechał na pogrzeb. "Czerwony na buzi, spuchnięty"

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Magdalena Stępień o nowej partnerce Jakuba Rzeźniczaka: "Każdy zostanie rozliczony"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje gwiazdor "Gwiezdnych wojen". Miał 56 lat
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Popek rozpływa się nad prezesem TVP. Padło sporo komplementów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nieznane fakty z życia Krzysztofa Ibisza. Ta informacja zaskoczy jego fanów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jessica Miemiec była bohaterką "Rolnik szuka żony". Po latach wygląda zupełnie inaczej
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Żona Bruce'a Willisa świętuje jego 68. urodziny. "Zaczęłam dzień od płaczu"
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]