Rozrywka.Goniec.pl

Youtube/Michał Wiśniewski

Kulisy związku Michała Wiśniewskiego wyszły na jaw. Pola nie miała łatwo

5 Lutego 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Michał Wiśniewski zdradził, że w momencie, w którym chciał oświadczyć się Poli, nie miał pieniędzy na pierścionek zaręczynowy. Jego dramatyczna sytuacja finansowa wpływała w wielki sposób na jego decyzje. "Wiśnia" zdradził szczegóły planowania zaręczyn.

Michał Wiśniewski zdradził szczegóły zaręczyn

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska są już od paru dobrych lat małżeństwem. W chwili jednak, gdy ich miłość kwitła i szykowali się do tego, by w jakiś sposób scementować swój związek, muzyk ogłaszał właśnie upadłość konsumencką.

- Ja byłem na tzw. odbudowie, czyli po ogłoszeniu upadłości i miałem jeszcze trzy lata spłaty i praktycznie nie było mnie na ten pierścionek stać. Musiałem trochę kombinować, ale to moja tajemnica — opowiadał w programie "Pani i pan W.".

Pieniądze na pierścionek jakimś cudem się znalazły, ale chyba nie starczyło już środków na podniosłą atmosferę. Możliwe jednak, że w ogóle nie była potrzebna. Para opowiedziała o swoich zaręczynach.

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska o dniu zaręczyn

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska opowiedzieli również o dniu swoich zaręczyn. Okazało się, że wszystko przebiegło dość nieoczekiwanie i nieszczególnie uroczyście. Komu by to jednak przeszkadzało, gdy między dwojgiem ludzi pojawia się miłość?

- Byliśmy ze sobą osiem miesięcy, a mieszkaliśmy razem pięć miesięcy i to był ten moment, w którym pomyślałem sobie, że mnie jest dobrze, czuję się bezpiecznie, czuję się kochany, czuję się dobrze. Będąc w dresie i w crocsach postanowiłem zapytać Polę, czy zechciałaby zostać moją żoną — wyjaśnił Michał Wiśniewski.

- Zapytać to za dużo powiedziane, podszedłeś do mnie i powiedziałeś, że to właściwie nie ma po co pytać, bo wszystko wiemy i dałeś mi pierścionek — odpowiedziała Pola.

Jakim cudem Michał Wiśniewski znalazł pieniądze na ten pierścionek? Czort jeden wie. Na pewno jednak nie dał swojej żonie długo czekać. Ich miłość kwitnie i to się liczy.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Jonathan Majors został aresztowany. Miał uderzyć i dusić kobietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Murański po raz pierwszy od śmierci syna pojawił się przed kamerami. Uwagę przykuwa jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa". Tragiczne informacje, zginął w pożarze domu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Dymna była bliska śmierci. Uratował ją cud, lekarze nie dawali jej żadnych szans
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Kurskich skończyła dwa lata. Nieoczekiwana podróż malca, Joanna Kurska zamieściła zdjęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje syn znanego muzyka. Gwiazdor wydał łamiące serce oświadczenie
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]l