Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Wiśniewski opowiedział o tym, jak spędza święta. Gwiazdor ma pięcioro dzieci z trzema kobietami
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 23.12.2022 12:22

Michał Wiśniewski opowiedział o tym, jak spędza święta. Gwiazdor ma pięcioro dzieci z trzema kobietami

Michał Wiśniewski
KAPiF

Michał Wiśniewski doczekał się pięciorga dzieci z trzema kobietami, szóste maleństwo jest już w drodze. Wielu zastanawia się, jak w takiej sytuacji wyglądają święta Bożego Narodzenia u piosenkarza. Gwiazdor uchylił rąbka tajemnicy.

Michał Wiśniewski i jego potomstwo

Michał Wiśniewski to jedna z najbarwniejszych postaci polskiej muzyki rozrywkowej. Oprócz bogatego dorobku muzycznego, artysta znany jest również z nieco "zakręconego" życia rodzinnego.

Na ślubnym kobiercu wokalista stawał pięciokrotnie, a trzy z jego małżeństw zaowocowały potomstwem - synem i córką z Mandaryną, dwiema córkami z Anną Świątczak oraz synkiem z Polą Wiśniewską, która dziś ponownie jest w ciąży.

Obecna żona Michała Wiśniewskiego również cieszy się dziećmi z poprzednich związków, co mogłoby oznaczać, że ich patchworkowa rodzina musi mieć pełne ręce roboty w czasie świąt Bożego Narodzenia. Okazuje się jednak, że jest zgoła inaczej.

- Przed świętami nie biegam po sklepach z zamysłem kupienia dziewięciu prezentów, dla dziewiątki dzieci. Nigdy tak nie było i nie będzie. Ja dbam po prostu o ich codzienne potrzeby - wyznał w rozmowie z "Faktem" Michał Wiśniewski.

Święta u Wiśniewskich

Fani Michała Wiśniewskiego z pewnością zastanawiają się jak wygląda Wigilia piosenkarza. Czy przy stole zasiadają wszystkie dawne żony gwiazdora i dzielą się ze sobą opłatkiem? Sam muzyk rozwiał wszelkie wątpliwości.

- My nie robimy spotkania byłych żon, tylko nasze rodzinne. Tak jak dzieciaki spędzają święta z dziadkami z osobna, bo jesteśmy rozrzuceni po całej Polsce, tak my spotykamy się wszyscy, czyli tatuś i jego dzieci - wyjaśnił lider Ich Troje.

Już wkrótce rodzina Michała Wiśniewskiego znowu się powiększy. Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Pola Wiśniewska spodziewa się kolejnego dziecka.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: fakt.pl