Rozrywka.Goniec.pl

Fot. Kapif

Zwolniony Michał Wiśniewski rozprawia na temat pieniędzy. "Nie boję się o swoje finanse"

13 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Michał Wiśniewski "padł ofiarą" Edwarda Miszczaka i nie pojawi się w nowym sezonie show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ta absencja nie spowodowała u niego krzty żalu, pomimo że za pracę jurora kasował sowite apanaże. Media ujawniły bowiem kwotę, jaką piosenkarz dostawał od Polsatu. Sam zainteresowany przy tej okazji uznał za stosowne, by nieco szczerzej opowiedzieć o swojej aktualnej sytuacji finansowej. Czyżby zaklinał rzeczywistość?

Michał Wiśniewski znów zarabia krocie? Ujawnił, skąd ma pieniądze

Michał Wiśniewski ze względu na liczne potomstwo nazywany jest przez złośliwców bogiem płodności. Okazuje się, że rozmnożyć umie także pieniądze. Pomimo tego, że kilka lat temu ogłosił bankructwo, nie może narzekać na brak środków do życia.

Jak udało się ustalić "Super Expressowi", lider Ich Troje za to, że co tydzień wygodnie zasiadał w fotelu jurorskim w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i wygłaszał kilka opinii na temat występujących, pobierał spore wynagrodzenie. Wokalista "zaśpiewał" sobie podobno aż 100 tysięcy za sezon.

Czy uszczuplenie domowego budżetu o tak wysoką gażę będzie dla czerwonowłosego artysty dotkliwe? Pomimo że ma pod opieką gromadkę dzieci, jego stosunek do pieniędzy jest dość lekki. Nie martwi się on o przyszłość, o czym zapewnił w rozmowie ze wspomnianym tabloidem.

Przy okazji rozpostarł niepokorne wizje innych źródeł dochodów, które zapewne zamierza multiplikować do momentu, w którym osiągnie przynajmniej tak wielką fortunę, jak w czasach świetności swojej kariery. Oby ten proces znów nie zakończył się ogłoszeniem niewypłacalności.

Jak długo można wałkować te długi? Przecież to było w 2018 r. Mamy 2023. Czy to nie jest tak, że państwu się wydaje, że chodzę w worku po ziemniakach od pięciu lat? Absolutnie nie boję się o swoje finanse. Zespół Ich Troje ma się świetnie. Mamy dużo koncertów. Gramy przez cały czas. Z jednej trasy wpadamy na drugą trasę. Przymierzamy się do realizacji projektu „Wiśnia buduje, czyli jestem, jaki jestem 3”. Będzie się ukazywał w Internecie. Z żoną zaczęliśmy podcast „Pan i Pani W.” Jest miło, fajnie, sympatycznie – rozwodził się Michał Wiśniewski.

Ilość projektów rzeczywiście budzi podziw. Charyzmatycznemu piosenkarzowi pozostaje mieć nadzieję, że równie duże wrażenie zapewni fanom, nie tylko opowiadając, ale także finalizując wspomniany projekt będący kontynuacją popularnego niegdyś reality-show "Jestem, jaki jestem".

Wszak muzyk przed świętami wspominał, że nie stać go na drogie prezenty dla swoich dzieci, a święta spędzi skromnie . Jak widać, jego wypowiedzi pełne są sprzeczności. Fani z pewnością właśnie za to go uwielbiają.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Maciej Damięcki był wielką gwiazdą Plebanii. Spotkał go wielki dramat
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poruszający występ Kayah na festiwalu w Sopocie. Piosenkarka miała do fanów ważny apel
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Spora wpadka podczas Festiwalu w Sopocie. Muniek Staszczyk i prowadzący kompletnie się pogubili
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Alicja Majewska nagrodzona w Sopocie. Jednym żartem zdobyła publikę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Polsat Superhit Festiwal 2023. Michał Szpak zaskoczył Polaków. Ten występ przejdzie do historii
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Bracia Golec zachwycili publiczność w Sopocie. Nagle na scenę weszła Nina Terentiew
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]