Rozrywka.Goniec.pl

Kapif

Michał Wiśniewski nazwał Kubę Wojewódzkiego "pasożytem". Co mu zarzucił?

18 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Michał Wiśniewski postanowił wtrącić się do medialnej sprzeczki Agnieszki Chylińskiej z Kubą Wojewódzkim. Ich spór uznał za doskonałą okazję, by podzielić się swoim ostrym spostrzeżeniem na temat charyzmatycznego dziennikarza, z którym (jak zapowiedział), od lat nie chce utrzymywać żadnego kontaktu. Co lider Ich Troje zarzucił Kubie Wojewódzkiemu? 

Kuba Wojewódzki zasugerował nielojalność Agnieszce Chylińskiej

Kuba Wojewódzki podczas ostatniego odcinka swojego talk-show na słynnej kanapie ugościł Roksanę Węgiel i Piotra Gąsowskiego. Gdy piosenkarka zdążyła wypowiedzieć się na temat swojego związku, Eurowizji i aborcji , dziennikarz skupił się na swoim drugim gościu. W trakcie rozmowy oscylującej wokół polskiego show-biznesu wypowiedzi sympatycznego "Gąsa" przeszły na drugim plan, bowiem gospodarz pokusił się na prywatne stwierdzenie dotyczące lojalności. W tym celu wrócił pamięcią do swojego głośnego odejścia z "Mam talent".  

- Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z "Mam talent", to obie powiedziały: "Odchodzimy z tobą!". A jak było później, to chyba wiemy... Ja nie wierzę w taką lojalność! - obwieścił Kuba Wojewódzki, a Agnieszka Chylińska błyskawicznie odpowiedziała na te niesprawiedliwe (według niej) oskarżenia, jednocześnie rezygnując z nadchodzącego udziału w show. O tym, w jaki sposób zakończyła się ta wieloletnia przyjaźń, pisaliśmy tutaj. 

Lidl

Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami

CZYTAJ DALEJ

Michał Wiśniewski nazwał Kubę Wojewódzkiego "pajacem"

Swoje "trzy grosze" do tej niezbyt miłej wymiany zdań niespodziewanie dorzucił Michał Wiśniewski. Na Instagramie lider Ich Troje zareagował na wpis Agnieszki Chylińskiej i przyznał, że z Kubą Wojewódzkim nie jest mu po drodze już od wielu lat. Argumentując swoją niechęć, nie szczędził mu uszczypliwości.

- Ok, napisane delikatnie i z klasą, ale pytanie brzmi, dlaczego w ogóle rozważałaś pójście do tego pajaca, który jedyne, co osiągnął, to żerowanie na innych z mniejszym lub większym skutkiem? - komentował słowa Agnieszki Chylińskiej, po czym podjął się dalszej krytyki “króla TVN”, uznając rozmowy prowadzone w jego studiu "trashtalkiem". 

- Jesteś twórcą jak ja i nie potrzebujesz tego trashtalku z być może inteligentnym, ale głupim gościem. Zawsze było mi bliżej do ludzi, którzy przez ciężką pracę z niczego osiągnęli coś. Zbudowali przy tym rodzinę i z mniejszymi lub większymi perturbacjami cieszą się szacunkiem i miłością swoich najbliższych - pisał Michał Wiśniewski na Intagramie. 

Michał Wiśniewski ostro krytykuje Kubę Wojewódzkiego

Michał Wiśniewski ujawnił także, że ludzie z jego bliskiego otoczenia wiele razy przestrzegali go przed udziałem w programie "Kuba Wojewódzki" . Gwiazdor ich posłuchał i z perspektywy lat nie żałuje swojej decyzji i dalej nie zamierza być gościem Kuby Wojewódzkiego.

- Nigdy nie poszedłem i nie pójdę to pasożyta, bo życzliwi ludzie, których często nie słuchałem, mówili: trzymaj się od takich z daleka. Nie twój poziom. Pozdrawiam -odgrażał się Michał Wiśniewski. Jak sądzicie, piosenkarz doczeka się odpowiedzi?

Michał-Wiśniewski.-Fot.-Instagram-_m_wisniewski1972.jpg

Fot. Instagram @m_wisniewski1972

Nie żyje aktor Lance Reddick. Zagrał w wielu słynnych serialach

Nie żyje aktor Lance Reddick. Zagrał w wielu słynnych serialach

CZYTAJ DALEJ
pogrzeb

Nie mogli uwierzyć, w jakim stanie ksiądz przyjechał na pogrzeb. "Czerwony na buzi, spuchnięty"

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Jonathan Majors został aresztowany. Miał uderzyć i dusić kobietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Murański po raz pierwszy od śmierci syna pojawił się przed kamerami. Uwagę przykuwa jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa". Tragiczne informacje, zginął w pożarze domu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Dymna była bliska śmierci. Uratował ją cud, lekarze nie dawali jej żadnych szans
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Kurskich skończyła dwa lata. Nieoczekiwana podróż malca, Joanna Kurska zamieściła zdjęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje syn znanego muzyka. Gwiazdor wydał łamiące serce oświadczenie
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]