Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Wiśniewski pożegnał swojego ukochanego psa. "Będziemy tęsknić"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 02.02.2023 09:12

Michał Wiśniewski pożegnał swojego ukochanego psa. "Będziemy tęsknić"

Michał Wiśniewski
Fot. Kapif

Michał Wiśniewski od początku bieżącego roku nie może liczyć na przychylność losu. Najpierw do szpitala trafiła jego matka, a teraz musi stawić czoła kolejnym trudnym wieściom. Piosenkarz opublikował z tej okazji specjalny wpis. Nie zabrakło wzruszających słów.

Michał Wiśniewski pożegnał pupila

Michał Wiśniewski wielokrotnie podkreślał, że najbliżsi są dla niego bardzo ważni. Chociaż na przestrzeni lat żony zmieniał z dużą częstotliwością, to dzieciom z każdego małżeństwa cały czas poświęca równie dużo uwagi i ma z nimi doskonały kontakt.

Michał Wiśniewski swoją waleczność o zdrowie członków rodziny artysta pokazał również niedawno, gdy poruszył niebo i ziemię, by zdobyć krew dla Grażyny Wiśniewskiej. Pomógł mu w tym Instagram, na którym pozostaje bardzo aktywny. Nie może zatem dziwić, że ze swoimi obserwującymi podzielił się kolejnymi perypetiami ze swojego życia.

Niestety, tym razem znowu nie było powodów do radości. Muzyk poinformował w rozckliwiających słowach, że pożegnał swojego ukochanego psa.

- Dziś odszedł po 10 latach członek naszej rodziny. Będziemy tęsknić, Błyskuś - napisał na Instagramie Michał Wiśniewski, okraszając te słowa archiwalnym, czarno-białym zdjęciem.

Pola Wiśniewska również nie pozostała obojętne na wydarzenia z domu, o czym oczywiście napisała w mediach społecznościowych. Opublikowała smutny portret z podpisem "To był kolejny długi dzień. Oby następne były lepsze".

pola wiśniewska
Michał Wiśniewski pożegnał pupila. Fot. Instagram @wisniewska_pola

Michał Wiśniewski jak zawsze mógł liczyć na życzliwość swoich fanów. Ci nie ukrywali, że nie tylko ich idol musiał mierzyć się z taką stratą i nie jest w tym sam. Wielbiciele jego muzycznego talentu wyrazili także współczucie i opisali swoje historie związane z psami.

- Panie Michale, wiem, co Pan czuje. Dziś pochowałam swojego psiego członka rodziny. Przeżyła z nami prawie 14 lat - napisała jedna z internautek.

- My wczoraj pożegnaliśmy naszego psa. 11 lat spędzonych razem nie pójdzie w niepamięć - dodał kolejny z nich.

- Nie wyobrażam sobie tego dnia. Przykro mi bardzo. To takie kochane istoty - pisała inna z fanek Michała Wiśniewskiego.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!