Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dramat Kasi Kowalskiej. "Nie czuje się już bezpiecznie we własnym domu"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 05.07.2024 16:11

Dramat Kasi Kowalskiej. "Nie czuje się już bezpiecznie we własnym domu"

Kasia Kowalska
fot. KAPIF

Kasia Kowalska padła ofiarą złodzieja. Do zuchwałego włamania doszło w Boże Ciało. Wówczas włamywacz dostał się do domu piosenkarki, a następnie całe zdarzenie zostało zgłoszone przez artystkę na policji. Na jaw wyszły szczegóły sprawy.

Kasia Kowalska padła ofiarą włamywacza

Kasia Kowalska na polskiej scenie występuje już od 3 dekad, tworząc w tym czasie wiele ponadczasowych hitów. Niestety w ostatnim czasie jej spokój i poczucie bezpieczeństwa zostały zaburzone, a artystka musiała zmierzyć się z niezwykle nieprzyjemnym zdarzeniem, jakim jest włamanie.

Złodziej zakradł się do jej domu 30 maja - w Boże Ciało. Co dokładnie wydarzyło się na posesji wokalistki? Opowiedziała o tym osoba z bliskiego otoczenia Kasi Kowalskiej w rozmowie z portalem Świat Gwiazd.

ZOBACZ TAKŻE: Monika Richardson podczas pogrzebu opowiedziała o rodzinnej tragedii

Polski aktor przeszedł poważną operację. Musi wszystko zaczynać od początku

Co wydarzyło się na posesji Kasi Kowalskiej?

Jak informuje serwis, powołując się na słowa osoby z otoczenia Kasi Kowalskiej, do zuchwałego włamania doszło w Boże Ciało. To właśnie tego dnia, wieczorem, zamaskowana osoba miała zakraść się na posesję artystki, a następnie dostać się jej domu. 

Kasia Kowalska padła ofiarą złodzieja. Wieczorem zamaskowany człowiek, którego uchwyciła zamontowana przed domem kamera, wtargnął na posesję piosenkarki w Boże Ciało, dokładnie o 20.30, a następnie włamał się do jej domu i potem do sejfu. Nie wiadomo na razie jak do tego doszło - przekazał serwis.

Przekazano także, że feralnego dnia nikogo w domu artystki nie było. Kasia Kowalska nie wahała się i sprawę zgłosiła na policję. Ponadto wizerunek włamywacza został upubliczniony, a dodatkowo zdjęcia z monitoringu otrzymali również sąsiedzi artystki.

Szczęście w nieszczęściu, że nikogo w domu wtedy nie było. Ona zgłosiła sprawę na policję na Rydygiera w Warszawie. Wizerunek złodzieja został upubliczniony. Ma nadzieję, że uda się go złapać. Zdjęcia z monitoringu wysyła wszystkim znajomym i sąsiadom: “Ku przestrodze”, tak pisze w wiadomościach - wyjaśnił serwis, powołując się na słowa swojego informatora.

ZOBACZ TAKŻE: Ujawniono, ile dostają bohaterowie "Chłopaków do wzięcia" za jeden odcinek. Zaskakująca kwota

Jak obecnie czuje się Kasia Kowalska?

Jak można się domyślić, włamanie, do którego doszło w Boże Ciało, wyjątkowo mocno poruszyło artystkę, stresując ją i obdzierając z poczucia bezpieczeństwa we własnym domu. Jak okazuje się, choć od zdarzenia minął już ponad miesiąc, artystka nadal rozpamiętuję tę ponurą sytuację, odczuwając jednocześnie strach.

Kasia jest roztrzęsiona, do dzisiaj nie może się pozbierać, bo ktoś naruszył jej przestrzeń i sprawił, że nie czuje się już bezpiecznie we własnym domu - przekazał Świat Gwiazd.

Kasia Kowalska
fot. KAPIF;Kasia Kowalska