Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Po odpadnięciu z "TzG" przekazał ważne wieści. "Nie mówiłem tego przed programem"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 08.04.2024 14:50

Po odpadnięciu z "TzG" przekazał ważne wieści. "Nie mówiłem tego przed programem"

Taniec z Gwiazdami
fot. KAPIF

Aleksander Mackiewicz, choć wyraźnie aspirował na faworyta do zwycięstwa “Tańca z Gwiazdami”, odpadł w szóstym odcinku, żegnając się przy tym z przygodą, którą rozpoczął przed kilkoma tygodniami. Aktor zdradził tajemnicę, co planuje zrobić z gażą otrzymaną za udział w ostatnim wydaniu show. Pójdzie ona na szczytny cel.

Aleksander Mackiewicz wziął udział w "Tańcu z Gwiazdami"

Aleksander Mackiewicz zyskał dużą rozpoznawalność dzięki serialowi “Gliniarze”. Wciela się tam w postać skrupulatnego i przenikliwego aspiranta sztabowego Adama Bogusza. Popularność zaprowadziła go do “Tańca z Gwiazdami”, gdzie szybko pokazał, że oprócz talentu aktorskiego, potrafi również świetnie poruszać się na parkiecie. 

Aktor wystąpił w sześciu odcinkach tanecznego show emitowanego na antenie Polsatu, jednak w kolejnym już nie pojawi - choć wraz z partnerującą mu Izabelą Skierską zdobyli 38 punktów, musieli pożegnać się z programem. Jego przegrana nie spodobała się fanom formatu, którzy tuż po ogłoszeniu werdyktu zostawili w sieci wiele komentarzy, przepełnionych niezadowoleniem.

Edzia z "Królowych życia" nie wytrzymała po tańcu Dagmary. Padły mocne słowa

"Taniec z Gwiazdami". Aleksander Mackiewicz wystosował do widzów specjalny apel

Aleksander Mackiewicz nie ukrywał swojej ekscytacji z nowego projektu, jakim był udział w “Tańcu z Gwiazdami”. Na jednym z filmów przygotowanych do promocji programu zdradził, że zatańczenie w polsatowskim show było jego marzeniem.

Jestem przeszczęśliwy i dla mnie to jest zaszczyt, że w ogóle mogę być tu, wśród tak wspaniałego grona wielkich gwiazd. To było jakieś tam marzenie od dłuższego czasu - wyjawił aktor.

Choć wykazywał się ogromnym talentem, a także zaangażowaniem w tańcu, odpadł w szóstym odcinku - to starcie przegrał z Dagmarą Kaźmierską. Informacja, ze Aleksander Mackiewicz znika z programu, spotkała się z niezadowoleniem widzów, którzy twierdzili, że to celebrytka powinna zakończyć swoją przygodę z “Tańcem z Gwiazdami”. Gwiazdor znany z “Gliniarzy”, dowiadując się reakcjach pełnych rozczarowania, postanowił wystosować specjalny apel.

Ja bym prosił naszych sympatyków o jedno. Jeżeli jesteście naprawdę naszymi sympatykami, to nie krytykujcie nikogo innego. Po prostu takie są zasady i cieszcie się programem, bo jeszcze cztery odcinki zostały - powiedział Aleksander Mackiewicz w rozmowie z  Pomponikiem.

ZOBACZ TAKŻE: Widownia wybuczała werdykt w "Tańcu z gwiazdami". Fani są wściekli jak nigdy

Aleksander Mackiewicz zdradził, co zrobi z pięniędzmi, które otrzymał za ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami"

Aleksander Mackiewicz oraz Izabela Skierska, tak samo jak ich poprzednicy, którzy dotychczas odpadli z programu, byli gośćmi Agnieszki Kołodziejskiej w Radiu Zet. Podczas tej rozmowy aktor zdradził, co zamierza zrobić z gażą, którą otrzymał za ostatni odcinek programu, w którym wziął udział. Okazało się, że ma bardzo ambitne plany, a jego pieniądze mogą pomóc wielu osobom.

Nie mówiłem tego przed programem, bo nie chciałem w jakikolwiek sposób wpływać na nasze losy i głosowanie, ale wynagrodzenie z ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami" chcę przeznaczyć na utalentowane dzieci, które potrzebują pomocy i są po prostu biedne. Więc pojadę do miejskiego środka wychowawczego i tam zrobię im prezenty. Chcę zrobić coś fajnego - zdradził aktor.