Rozrywka.Goniec.pl > Ksiądz

Ksiądz

Tomasz Zubilewicz
19.07.2023 21:04 Tomasz Zubilewicz zamierzał zostać księdzem! Dlaczego porzucił ten plan?

Zanim Tomasz Zubilewicz trafił do telewizji i został znanym pogodynkiem, parał się różnymi pracami i dużo eksperymentował, jeżeli chodzi o jego życie zawodowe. Zdobywał doświadczenie m.in. jako nauczyciel, ucząc geografii i religii. W pewnym momencie chciał nawet zostać księdzem. 

młoda para
05.06.2023 15:33 Nieprawdopodobne, jakiej opłaty zażądał ksiądz. Gdy zaprotestowała, rzucił jej stówą w twarz. "Masz, cyganko"

Opłaty za ślub są już normą. Niestety kwoty, które potrafią zażądać księża, potrafią zwalić z nóg. Przekonała się o tym jedna z internautek, która zapłaciła horrendalną cenę za sakrament małżeństwa. Przy próbach żmudnej negocjacji doszło do ostrej wymiany słów. Młodzi byli oburzeni.

pierwsza komunia święta
29.05.2023 21:39 Ksiądz zadał dzieciom pytanie o pierwszą komunię. Odpowiedzi dają do myślenia, każdy rodzic powinien to usłyszeć

Sezon komunijny powoli zbliża się do końca. Ks. Rafał Główczyński, znany z TikToka jako Ksiądz z osiedla, zapytał dzieci, które przystąpiły w tym roku do pierwszej komunii świętej, z czym kojarzy się im to wydarzenie. Zadał również pytanie o ich wymarzone prezenty. To, co usłyszał, mocno go zaskoczyło…

ksiądz
29.05.2023 10:18 Ksiądz uderzył w zmarłą Tinę Turner. „Odpowie owa damulka za wszystkie swoje piosenki”

Ksiądz Michał Woźnicki wywołał kolejny skandal swoimi słowami podczas mszy. Duchowny poruszył temat zmarłej przed kilkoma dniami gwiazdy światowej muzyki Tiny Turner i bez ogródek wypalił, co o niej sądzi. W internecie poruszenie. Ludzie komentują kontrowersyjne słowa duszpasterza. 

Małgorzata Rozenek
18.04.2023 09:32 Małgorzata Rozenek się tego nie spodziewała. Zawiodła ją osoba, którą bardzo ceniła

Małgorzata Rozenek wróciła pamięcią do pewnej przykrej sytuacji, w której cenioną przez siebie osobę ujrzała w zupełnie innym świetle. Był to ksiądz, na którego zawsze mogła liczyć, jednak ostatecznie mocno się na nim zawiodła. Co sprawiło, że Małgorzata Rozeek zmieniła zdanie o duchownym?

Pierwsza Komunia wino
17.04.2023 21:37 Ksiądz nie wytrzymał ze śmiechu. Nagranie z komunii obiegło sieć

Dzień Pierwszej Komunii Świętej dla wielu dzieci oraz ich rodziców wiąże się ze sporymi emocjami. Tak było w przypadku Brynley Heidebrink ze Stanów Zjednoczonych. Dziewczynka odczuwała silny stres związany z przyjęciem sakramentu. Chodziło o ilość wina, którą powinna wypić. Sprawy przybrały jednak nieoczekiwany obrót…

ksiądz Woźnicki
12.04.2023 20:49 Ksiądz wygnał go z mszy świętej. "Zjeżdżaj pan stąd. Żeby nawet zapach nie został"

Ksiądz Michał Woźnicki słynie z odważnego artykułowania nie tylko Słowa Bożego, ale także bezkompromisowej oceny zachowań wiernych. O tym, że wprost z ambony ofiarą jego bezlitosnych i obraźliwych komentarzy może stać się każdy, na własnej skórze przekonał się pewien uczestnik mszy.  Przez kontrowersyjnego duchownego został oskarżony o szpiegostwo i wygnany z nabożeństwa. Jakie słowa padły spod ołtarza?

Rolnicy. Podlasie
06.04.2023 11:20 "Rolnicy. Podlasie". Gienek z Plutycz spotkał się z księdzem. Finał wizyty zaskoczył nawet najbliższych 67-latka

Rolnicy. Podlasie to program, który wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów. Niedawno do wsi Gienka i Andrzeja zawitał ksiądz, który spotkał się z rodziną rolników. Jak zauważył przyjaciel 67-letniego Gienka, wizyta ta wywołała w nim zaskakująco pozytywne zmiany. 

spowiedź
05.04.2023 22:53 Poszła do spowiedzi, chwilę później gorzko tego pożałowała. Trudno uwierzyć w to, co usłyszała od księdza

Jagoda opowiedziała na Twitterze o swoich doświadczeniach ze spowiedzi. Kobieta, jako wierna katoliczka, postanowiła pójść do niej i przyznała się do jednego, niewielkiego zdawałoby się, grzechu. Trudno uwierzyć, jak nazwał ją ksiądz. 

ksiądz
05.04.2023 21:20 Ksiądz pokazał, co uczniowie wyczyniają na lekcjach. Nagranie jest hitem

Ksiądz Dariusz Kamiński jest jednym z bardziej znanych tiktokowych księży. W jednym z ostatnich nagrań postanowił sparodiować swoich uczniów - pokazał się w peruce i aż trudno go rozpoznać. Nagranie szybko stało się hitem sieci.

ksiądz
29.03.2023 17:53 Od 20 lat żyje w "białym małżeństwie". Zapytała księdza, czy to grzech, odpowiedź może zaskoczyć

Księża na TikToku nie są już ewenementem, a normą. Duchowni coraz częściej wybierają tę formę kontaktu z wiernymi, których nie tylko nauczają o Bogu, ale także zachęcają do zadawania osobistych pytań. Właśnie z takim zwróciła się jedna z zagubionych katoliczek, która opowiedziała księdzu o kulisach swojego związku i spytała, czy może przystępowań do komunii świętej. Kapłan nie miał wątpliwości. 

Lekcja w szkole
25.03.2023 13:03 Na lekcji religii zadał zaskakujące pytanie. Ksiądz nie mógł tego przewidzieć

Jedna z lekcji religii upłynęła nieco inaczej, niż zazwyczaj. Uczniowie ożywili się po tym, jak jeden z nich zadał księdzu nietypowe pytanie. Kapłan zupełnie się tego nie spodziewał, jednak spróbował wybrnąć z trudnej sytuacji. O całym zdarzeniu opowiedział na TikToku. Co tak ciekawiło dociekliwego młodzieńca?

dziecko ksiądz
18.03.2023 18:54 Ojciec sam ochrzcił umierające dziecko. Stanowcza reakcja księdza

Ojciec w obliczu śmierci swojego nowo narodzonego dziecka podjął decyzję, by samemu, bez udziału duchownego, udzielić mu chrztu świętego. Jak tę wyjątkową sytuację skomentował popularny na TikToku ksiądz Piotr Jarosiewicz? Jego reakcja była bardzo stanowcza. 

Beatboxujący ksiądz z parafii w Słupach
17.03.2023 12:02 Nietypowe kazanie podczas rekolekcji. Ksiądz zaczął beatboxować i zwracał się do wiernych "'Joł'

W parafii pw. św. Wita w Słupach (gm. Szubin, woj. kujawsko-pomorskie) wygłoszono nietypowe kazanie w młodzieżowym stylu, które z pewnością przypadło do gustu zebranym w kościele. Podczas rekolekcji wielkopostnych dla uczniów pobliskich szkół ks. Bartłomiej Przybylski zaskoczył wszystkich.

Ksiądz mówi o zaletach celibatu
14.03.2023 21:19 Ksiądz ujawnił, jakie są zalety celibatu. Burza w komentarzach

Ksiądz Rafał Główczyński prowadzi na Tik Toku bardzo popularny kanał "Ksiądz z osiedla". Duchowny w mediach społecznościowych stara się przedstawić swoją posługę w sposób "fajny", aby zachęcić młodzież do Kościoła. Ostatnio wymienił zalety życia w celibacie. 

Roksana Węgiel
14.03.2023 09:25 Roksana Węgiel nie wstydzi się wiary, wystąpiła razem z księżmi. Filmik z marszu stał się hit sieci

Roksana Węgiel, podobnie jak Robert Lewandowski, nie wstydzi się Jezusa. Do swojej wiary nawiązuje w wywiadach, ale także na najnowszej płycie. Gwiazda tym razem poszła o krok dalej i razem z duchownymi wystąpiła na filmiku, który lotem błyskawicy obiega sieć. Internauci nie mają wątpliwości, że piosenkarka "dała czadu". 

dziewczynka i ksiądz
13.03.2023 11:41 Rozbrajająca reakcja dziewczynki na próbę błogosławieństwa przez księdza. Nagranie stało się hitem

Stosunek najmłodszych do spraw wiary, jak i do samego kościoła niekoniecznie jest tak samo poważny jak ten dorosłych. Najlepszym przykładem jest rozbrajająca reakcja dziewczynki na próbę błogosławieństwa ze strony duchownego. Nagranie ze zdarzenia stało się internetowym hitem.

None
09.03.2023 21:00 Wkładanie tego do święconki to grzech? Ksiądz stawia sprawę jasno

W ofercie popularnej sieci sklepów pojawił się kontrowersyjny produkt do wielkanocnego koszyczka. Jeden z tabloidów postanowił zapytać o komentarz w tej sprawie księdza Janusza Koplewskiego. Co powiedział?

ksiądz
08.03.2023 14:16 Znany ksiądz zabrał głos ws. oskarżeń pod adresem Jana Pawła II. W sieci zawrzało

Pedofilia w kościele jest tematem ważnym i nośnym, jednak nigdy wcześniej nie mówiło się o niej tak głośno, jak po reportażu TVN24 uderzającym w niewinność Jana Pawła II. Papież według autorów miał wiedzieć o seksualnych upodobaniach swoich podwładnych. W sieci pojawiła się masa obrońców duchownego, a wśród nich, co oczywiste, nie brakuje księży. Jeden z nich w niefortunny sposób starał się wytłumaczyć rzekome błędy Karola Wojtyły. Użył argumentu, który nie został dobrze przyjęty. 

Anna Dymna
06.03.2023 15:52 Anna Dymna jest załamana, chodzi o zdrowie jej przyjaciela. Pozostały tylko modlitwy

Na początku marca media obiegła informacja, że ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski choruje na raka. Diagnoza ta szczególnie poruszyła Annę Dymną, która wielokrotnie miała okazję z nim współpracować. Aktorka pomimo poważnej diagnozy stara się być dobrej myśli.

Ksiądz wyjaśnił, co dzieje się z niewierzącym człowiekiem po śmierci
02.03.2023 20:24 Ksiądz powiedział, co dzieje się z osobą niewierzącą po śmierci. Burza w komentarzach

Ksiądz z Tik Toka odpowiedział na pytanie dotyczące tego, co dzieje się po śmierci. Ks. Sebastian Picur w zaledwie 10 sekund odniósł się do egzystencjalnego pytania, ale jego stanowisko nie przypadło do gustu komentującym.

Ksiądz pokazał, jak bawił się na studniówce
02.03.2023 17:58 Ksiądz poszedł na studniówkę i się zaczęło. Trudno uwierzyć, co robił

Ksiądz poszedł na studniówkę i pokazał, jak bawi się dzisiejsza młodzież. Duchowny zamiast sutanny włożył garnitur i ochoczo brylował na tanecznym parkiecie. Krótki komentarz na temat zabawy wiele mówi o tym, jak wyglądała impreza z maturzystami.

Ksiądz nie pozostawił złudzeń, chodzi o nieobecność na niedzielnej mszy świętej
01.03.2023 21:25 Czy praca w niedzielę to grzech? Ksiądz postawił sprawę jasno, nagranie podbija sieć

Praca w niedzielę jest grzechem? Ksiądz z Tik Toka jednoznacznie odpowiedział na pytanie pielęgniarki, która wyznała, że często w weekendy musi pojawiać się na dyżurach w szpitalu. Duchowny wyjaśnił dodatkowo, jak wywiązać się z obowiązku udziału w niedzielnej mszy świętej.

Ksiądz wyjaśnił kwestię wspólnego mieszkania przed ślubem
27.02.2023 16:35 Ksiądz nie mógł dłużej milczeć. Te słowa nie spodobają się wielu polskim parom

Ksiądz nie przebierał w słowach, gdy doszło do tematu par mieszkających ze sobą przed ślubem. Duchowny wyjaśnił, że nawet brak współżycia nie wyklucza pojawienia się grzechu. Ksiądz Sawielewicz udowadnia, że nie wierzy w siłę ludzi i samozaparcie zakochanych. - A ilu pękło, nawet nie mieszkając wspólnie? - pyta na nagraniu.

Duchowny odniósł się do pracy pielęgniarek w niedzielę.
26.02.2023 10:52 Ksiądz skomentował pracę w niedzielę. Z ust duchownego padły wymowne słowa

Czy praca w niedzielę i brak uczestnictwa we mszy świętej tego dnia jest grzechem? Takie pytanie od jednej z pielęgniarek usłyszał ks. Piotr Jarosiewicz, który za pośrednictwem mediów społecznościowych udzielił jednoznacznej odpowiedzi, rozwiewając wszelkie wątpliwości. Polscy katolicy nie kryją swojego zaskoczenia.

Titanic i POlska
13.02.2023 17:22 Oddał życie na Titanicu. Niewielu wie, że pochodził z Suwalszczyzny

W nocy z 14 na 15 kwietnia 1912 r. zatonął okręt, który stał się najsłynniejszym statkiem pasażerskim na świecie. Pośród wielu ofiar, które pochłonęły lodowate wody Atlantyku było nazwisko, którego korzenie sięgały Suwalszczyzny. Ksiądz Józef Montwiłł zrezygnował z przygotowanego dla niego miejsca w szalupie ratunkowej, oddając je innym pasażerom.

Ks. Sebastian Kostecki
12.02.2023 12:09 Ksiądz wybrał się na studniówkę. Nagranie hitem sieci. "Skoro Jezus tak powiedział"

Prawdziwym hitem sieci stało się jedno ze studniówkowych nagrań, na którym popularny w mediach społecznościowych ks. Sebastian Kostecki świętuje przygotowania do matury w gronie swoich uczniów. Na udostępnionym filmie oprócz dobrej zabawy nie zabrakło również Słowa Bożego. Film zebrał sporą ilość pozytywnych reakcji oraz komentarzy.

KsiądzMatrix
10.02.2023 21:56 Ksiądz wszedł na parkiet i się zaczęło. Nagranie ze studniówki hitem sieci

Niesamowity popis księdza na studniówce w Nowogardzie. Podczas balu maturalnego kapłan wyskoczył na parkiet i zadziwił wszystkich swoimi ruchami. Podczas swojego tańca udało mu się odtworzyć słynną scenę z "Matrixa".