Rozrywka.Goniec.pl

TikTok.com/xwojciechnowak

Ksiądz poszedł na studniówkę i się zaczęło. Trudno uwierzyć, co robił

2 Marca 2023

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Ksiądz poszedł na studniówkę i pokazał, jak bawi się dzisiejsza młodzież. Duchowny zamiast sutanny włożył garnitur i ochoczo brylował na tanecznym parkiecie. Krótki komentarz na temat zabawy wiele mówi o tym, jak wyglądała impreza z maturzystami.

Ksiądz poszedł na studniówkę, zrezygnował z sutanny

Ksiądz na studniówce nie jest typowym widokiem, na jaki nastawia się młodzież. Sezon studniówkowy 2023 już się zakończył, ale na Tik Toku furorę robi zapis z jednej z takich imprez. Duchowny pokazał, że można się dobrze bawić i nie przejmować się konwenansami.

Ksiądz Wojciech Nowak na studniówce pojawił się w garniturze i białych trampkach. Nie zabrakło koloratki, ale sutanna została w szafie. Duchowny z chęcią pozował do zdjęć z uczniami, ale uwagę przykuwa to, co działo się na parkiecie.

Nietypowe zakończenie "Faktów" TVN, Grzegorz Kajdanowicz przekazał radosną nowinę

Grzegorz Kajdanowicz czekał do ostatniej chwili. Zaskakujące zakończenie "Faktów" TVN

CZYTAJ DALEJ

Ksiądz na studniówce głównie tańczył

Ksiądz Wojciech Nowak często pokazuje w sieci zwyczajne życie i udowadnia, że wiara to nie tylko klęczenie w kościele, ale styl życia. Ten ksiądz z Tik Toka , że duchowni skupiają się nie tylko na tym, by pozować z krzyżem w tle. Ksiądz opublikował nagranie, które obejrzano już ponad 4 tysiące razy. Nagranie zebrało blisko 300 polubień.

Studniówka , na którą poszedł ksiądz odbywała się w Żywcu. Już od początku filmu duchowny daje jasno do zrozumienia, że bawił się wyśmienicie. - Wspaniali ludzie. Niesamowita zabawa - napisał. 

- Zaskoczenie, ale takie pozytywne - dodał w opisie nagrania udostępnionego na Tik Toku. Chociaż film księdza opierał się na udokumentowaniu tańca, śpiewu i luzu panującego między uczniami i kadrą nauczycielską, to zaskakuje jeden z hashtagów. “Jara mnie wiara”. Czy studniówka była dla księdza z Tik Toka szansą na katechizację młodych? Tego nie wiadomo, ale sam duchowny zabawnym tonem wskazał, że zdecydował się na inny krok podczas imprezy.

Czerwona podwiązka, angielski, studniówka i... ksiądz

@xwojciechnowak Zaskoczenie, ale takie pozytywne. Dziękuje bardzo Młodzieży z ZSBD Żywiec za zaproszenie na studniówkę. Zabawa wspaniała, bo ludzie niesamowici 😉#jaramniewiara #taniec #zabawa #studniowka2023 #prom #maturzysci #impreza ♬ Miss You - Oliver Tree & Robin Schulz

Filmik ze studniówki w Żywcu nie pozostawia wątpliwości. Ksiądz świetnie dogaduje się z maturzystami. Ubrany w sportowe buty duchowny śmiało dołączał do kółek na parkiecie i pokazywał dynamiczne ruchy w rytm muzyki.

Nie zabrakło tradycyjnego zdjęcia z maturzystkami noszącymi czerwoną podwiązkę. Zaskakuje jednak jedno ze zdjęć, które ksiądz postanowił dołączyć do nagrania. Siedząc obok jednej z nauczycielek, napisał, że to “czas na podszkolenie angielskiego”. Jak się okazuje, nawet studniówka to dobry czas na naukę. 

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca .

Specjalna ulga dla seniorów, mało kto o niej wie. Możliwa jest emerytura bez podatku

Specjalna ulga dla seniorów, mało kto o niej wie. Możliwa jest emerytura bez podatku

CZYTAJ DALEJ
Na pogotowiu rozłożyli ręce, zadzwonili po straż pożarną. Wszystko przez lekkomyślność pacjenta

Na pogotowiu rozłożyli ręce, zadzwonili po straż pożarną. Wszystko przez lekkomyślność pacjenta

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Lifestyle

Ojciec sam ochrzcił umierające dziecko. Stanowcza reakcja księdza
Czytaj więcej >

Lifestyle

Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami
Czytaj więcej >

Lifestyle

W ich domu na ścianach pojawiły się ciemne plamy. Gdy znaleźli przyczynę, mieli ochotę uciekać
Czytaj więcej >

Lifestyle

Nietypowe kazanie podczas rekolekcji. Ksiądz zaczął beatboxować i zwracał się do wiernych "'Joł'
Czytaj więcej >

Lifestyle

13-latka kupiła koledze prezent na urodziny. Natrafiła na policję i ma kłopoty
Czytaj więcej >

Lifestyle

Porównali ceny w polskim i niemieckim Lidlu. Trudno uwierzyć
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]