Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Zacznie się o 20:00. Polacy nie będą w stanie oderwać się od telewizorów
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 08.04.2024 18:41

Zacznie się o 20:00. Polacy nie będą w stanie oderwać się od telewizorów

pilot do tv
fot. Pixabay/jarmoluk

W poniedziałek 8 kwietnia wszystkie największe stacje telewizyjne w Polsce przygotowały dla odbiorców naprawdę ciekawe wieczorne propozycje. Telewidzowie będą mieli zatem twardy orzech do zgryzienia w kwestii wyboru tego, na co mają ochotę. Aby ułatwić wam wybór, przygotowaliśmy najciekawsze opcje. 

Najciekawsze wieczorne propozycje telewizyjne. Co przygotowały największe stacje?

Wybory samorządowe już za nami, a to oznacza, że wielu z nas wieczorem zamierza w końcu odpocząć od tematu polityki. W związku z tym największe stacje telewizyjne przygotowały kilka bardzo ciekawych propozycji, aby umilić poniedziałkowy wieczór. 

Na Polsacie o godzinie 20.00 film sensacyjny z 2019 roku w reżyserii Anny Boden i Ryana Flecka - "Kapitan Marvel". Główna bohaterka po kontakcie z pochodzącą z kosmosu rasą otrzymuje nadludzkie moce. Na ekranie plejada zagranicznych gwiazd. W rolach głównych: Brie Larson, Samuel L. Jackson, czy Jude Law. Produkcja nominowana do wielu nagród to dobry pomysł na rodzinny wieczór.

Roksana Węgiel jest już po ślubie? W sieci pojawił się dowód

Rozrywkowe propozycje TVN

Na TVN już o godzinie 20.55 kolejny odcinek uwielbianego teleturnieju "Milionerzy". Kilka dni temu w programie poznaliśmy kolejnego, siódmego już zwycięzcę - Tomasza Borucha. Skromny lekarz weterynarii szturmem zdobył główną nagrodę, poprawnie odpowiadając na wszystkie pytania i zachowując przy tym jedno koło ratunkowe. Czy w dzisiejszym odcinku kolejny z uczestników pójdzie w jego ślady? Teleturniej niezmiennie od lat prowadzi Hubert Urbański.

A tuż po "Milionerach", o godzinie 21.35 kolejny odcinek "Czas na show. Drag me out". Sześciu mężczyzn ze świata show-biznesu mierzy się ze światem drag queens. Wzbudzający skrajne emocje program przyciąga przed telewizory sporą rzeszę widzów. Show prowadzi piosenkarka Mery Spolsky, a wśród uczestników m.in. aktorzy Tomasz Karolak i Michał Mikołajczak.

W Telewizji Polskiej coś dla miłośników spektakli teatralnych

Dla wszystkich miłośników teatru wyjątkową propozycję przygotowała Telewizja Polska. O godzinie 21.10 na TVP1 spektakl "Feblik" w reżyserii Wawrzyńca Kostrzewskiego. Sztukę zrealizował Teatr Miejski w Gliwicach na podstawie sztuki Małgorzaty Maciejewskiej.

ZOBACZ: Jerzy Stuhr jest poważnie chory. “Mam dokładnie to samo, co Ziobro”

"Feblik" opowiada o tajemniczym wiejskim świecie, gdzie dorasta główna bohaterka dramatu. Historia o dojrzewaniu nastolatki w małej społeczności. Na ekranach plejada uznanych polskich aktorów m.in. Adam Ferency, Krzysztof Globisz, Halina Łabonarska, Marta Król czy Łukasz Lewandowski.

Tagi: TVP TVN Polsat