Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Tak Danuta Holecka zareagowała na nową koleżankę w pracy. "Sama ma już dość"
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 08.04.2024 17:56

Tak Danuta Holecka zareagowała na nową koleżankę w pracy. "Sama ma już dość"

Danuta Holecka
fot. YouTube/Telewizja Republika "Dzisiaj" (screen wideo)

Anna Popek w poniedziałek 8 kwietnia zadebiutowała w roli gospodyni nowego programu śniadaniowego w Telewizji Republika. Jak na angaż byłej prowadzącej "Pytania na śniadanie" zareagowała doświadczona koleżanka po fachu Danuta Holecka? Wielu z pewnością będzie zaskoczonych.

Anna Popek zadebiutowała w Telewizji Republika. Co na to Danuta Holecka?

Angaż Anny Popek do Telewizji Republika nie zaskoczył zbyt wielu widzów. Popularna dziennikarka w nowej stacji pojawiać się będzie w roli gospodyni zupełnie nowego formatu. Stacja Tomasza Sakiewicza od poniedziałku 8 kwietnia ruszyła ze swoim własnym programem śniadaniowym "Republika wstajemy". W debiucie widzów przywitała właśnie Popek, w towarzystwie Rafała Patyry, również byłego pracownika TVP. 

Jak donosi portal "Świat Gwiazd", szefostwo Telewizji Republika ma bardzo ambitne plany wobec Anny Popek i zamierza zrobić z niej prawdziwą gwiazdę stacji. Co na to Danuta Holecka? Nie da się ukryć, że to właśnie ona jest obecnie najbardziej znaną twarzą w Republice, uwielbianą przez widzów.

Roksana Węgiel jest już po ślubie? W sieci pojawił się dowód

Anna Popek nową gwiazdą Telewizji Republika? Co z Danutą Holecką?

Jak donosi portalowi jeden z pracowników Telewizji Republika, Anna Popek już wkrótce może poza prowadzeniem śniadaniówki otrzymać także inny format.

Anna Popek będzie więc mieć sporo pracy, zwłaszcza że szefowie szykują ją na główną gwiazdę stacji. Mają zamiar powierzyć jej także inny format, nie tylko śniadaniówkę. W każdym razie wygląda to wszystko bardzo ambitnie - czytamy.

Przypomnijmy, że Anna Popek oficjalnie pożegnała się z Telewizją Polską 15 marca. Gwiazda, która w duecie z Robertem Rozmusem prowadziła "Pytanie na śniadanie" to kolejna z wielu znanych postaci, która pożegnała się z TVP w toku powyborczych zmian w mediach publicznych. Popek na Woronicza pracowała przez blisko 30 lat. 

Tak Danuta Holecka zareagowała na angaż Anny Popek do TV Republika

Danuta Holecka do Telewizji Republika trafiła pod koniec grudnia ubiegłego roku. Gospodyni programu informacyjnego "Dzisiaj" bardzo szybko zyskała status gwiazdy w nowej stacji, a programy, które prowadzi, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wielu z pewnością zastanawia więc fakt, czy Holecka nie martwi się o konkurencję w postaci Anny Popek? Nic z tych rzeczy. Była gwiazda "Wiadomości" bardzo cieszy się z nowej koleżanki w redakcji. Danuta Holecka ma mieć już dość zainteresowania jej osobą i cieszy się, że ktoś będzie mógł ją w tej kwestii "odciążyć".

Pani Holecka nie tylko nie jest zazdrosna o panią Annę, a wręcz cieszy się z jej dołączenia do Republiki i z tego, że to ona ma być gwiazdą. Sama ma dość zainteresowania mediów po tym, co ją spotkało, gdy pracowała w TVP. Ceni sobie święty spokój. Kibicuje zatem Annie Popek i cieszy się, że teraz cała uwaga jest na nią skierowana - przekazał informator serwisu Świat Gwiazd.