Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wyszło na jaw, kiedy zmarła Stanisława Ryster. Rodzina trzymała to w tajemnicy
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 10.04.2024 13:57

Wyszło na jaw, kiedy zmarła Stanisława Ryster. Rodzina trzymała to w tajemnicy

Stanisława Ryster
fot. KAPIF

W czwartek 4 kwietnia w mediach pojawiła się ponura informacja dotycząca śmierci legendy TVP - Stanisławy Ryster. Miała 81 lat. Nie podano wówczas, kiedy dokładnie doszło do zgonu prezenterki. Nam udało się to ustalić.

Nie żyje Stanisława Ryster. Miała 81 lat

Stanisława Ryster nie żyje. Informacja o jej śmierci pojawiła się w mediach 4 kwietnia - zamieścił ja wówczas jeden z uczestników “Wielkiej Gry”, którą prezenterka miała okazję przez kilka dekad prowadzić. Miała 81 lat - 2 maja br. skończyłaby 82 lata.

Zmarła Stanisława Ryster. Jeśli ktoś był legendą TVP, to Ona na pewno. Pochwalę się - w jednym z wywiadów powiedziała, że spotkała się niedawno z “jednym ze swoich ulubionych graczy”. Potwierdziła mi potem, że to chodziło o mnie - tydzień wcześniej zaprosiłem Ją na kawę - napisał Mariusz Machnikowski na X.

Ralph Kaminski już tak nie wygląda. Nowa fryzura zaskoczyła fanów

Stanisława Ryster gorzko o zakończeniu współpracy z TVP

“Wielka Gra” na antenie TVP pojawiła się w 1962 roku. 13 lat późnej gospodynią teleturnieju została Stanisława Ryster i pełniła tę funkcję aż do 2006 roku. Niestety w pewnym momencie musiała pożegnać się z tym zajęciem. Podczas jednego z wywiadów gorzko wspominała to rozstanie.

Zrobili mi świństwo, bo ukrywali w tajemnicy do ostatniej chwili, że zdejmują z anteny “Wielką Grę”. Dowiedziałam się o tym z porannej prasy. To był szczyt chamstwa. Jak zdjęli mój program, to moja noga więcej tam nie postała. I już nie postanie - powiedziała Stanisława Ryster.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Bardowska nagle zniknęła. Właśnie przekazała niepokojące informacje

Kiedy dokładnie zmarła Stanisława Ryster?

Smutna informacja dotycząca śmierci Stanisławy Ryster pojawiła się w mediach w czwartek 4 kwietnia. Nie podano wówczas dokładnej daty jej zgonu, spekulowano jedynie, że doszło do niego kilka dni wcześniej, bez żadnych konkretów. Udało nam się jednak ustalić datę śmierci prezenterki. Legenda Telewizji Polskiej zmarła 27 marca 2024 roku.

Nasz dziennikarz udał się również na miejsce, w którym spocznie prezenterka. Zostanie pochowana najprawdopodobniej w grobie rodzinnym.

Stanisława Ryster
fot. Goniec.pl
Stanisława Ryster
fot. Goniec.pl