Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Wielkie zmiany w "Pytaniu na śniadanie", zacznie się już 25 maja. Widzowie od razu to wychwycą
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 24.05.2024 19:55

Wielkie zmiany w "Pytaniu na śniadanie", zacznie się już 25 maja. Widzowie od razu to wychwycą

Prowadzący "Pytanie na śniadanie"
fot. KAPIF

Na początku roku program "Pytanie na śniadanie" przeszedł znaczną metamorfozę, co odbiło się szerokim echem w mediach. Nowa szefowa programu, Kinga Dobrzyńska zdecydowała się na drastyczne zmiany personalne, nie szczędząc nawet największych gwiazd.  Wygląda na to, że już wkrótce będziemy świadkami kolejnych odważnych posunięć.

Kolejne zmiany w "Pytaniu na śniadanie". Co nas czeka?

Po ostatnich zmianach w programie śniadaniowym TVP pracę straciły takie ikony jak Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Ida Nowakowska-Herndon, Tomasz Wolny, Izabella Krzan, Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Małgorzata Opczowska, Robert Koszucki, Robert Rozmus i Anna Popek. To nie koniec zmian.

"Pytanie na śniadanie" w 2024 roku przeszło prawdziwe trzęsienie ziemi. Zamiast dotychczasowych zmian obecnie na ekranie możemy podziwiać m.in. Filipa Antonowicza, Tomasza Tylickiego, Katarzynę Dowbor, Beatę Tadlę czy Klaudię Carlos. Zmiany te wywołały mieszane reakcje wśród widzów, którzy często wyrażali swoją tęsknotę za poprzednią ekipą.

Zacznie się w piątek o 20:00, wielka gratka dla widzów. Polsat i TVN przygotowały hity

Letnie wydania programu śniadaniowego obejrzymy w nowy studio

Teraz, tuż przed wakacjami, "Pytanie na śniadanie" czeka kolejna duża zmiana, tym razem jednak nie personalna, ale związana z lokalizacją i aranżacją studia. Od soboty, 25 maja, program będzie nadawany ze studia plenerowego. Letnie wydania programu mają na celu wprowadzenie wakacyjnej atmosfery i urozmaicenie formuły programu.

Pierwsze wydanie z nowego plenerowego studia poprowadzą Klaudia Carlos i Robert El Grendy. Scenografia nowego studia będzie inspirowana stylem boho, z plecionymi koszami, glinianymi ozdobami, donicami pełnymi kwiatów oraz elementami nawiązującymi do Afryki i Azji. Scenografka Agata Wąs zdradziła, że celem było oddanie klimatu wymarzonych wakacji, pełnych słońca, ciepłych barw i egzotyki. W studio znajdzie się plenerowa kuchnia, letnia scena, huśtawka oraz klimatyczny "pytaniobus", który zabierze widzów w różne lifestylowe podróże.

Nowe studio ma wprowadzić widzów w letni nastrój. Pierwszy odcinek już jutro

Kinga Dobrzyńska, kierująca redakcją programu, podkreśliła, że podróże - zarówno realne, jak i symboliczne - będą ważnym motywem wakacyjnych wydań. Ekipa programu będzie wyjątkowo mobilna, podróżując po Polsce, aby spotykać się z widzami, przyglądać się lokalnym inicjatywom i opowiadać o nich na antenie.

Pierwsze plenerowe wydanie "Pytania na śniadanie" już w sobotę, 25 maja, przyniesie wiele atrakcji. Widzowie dowiedzą się m.in., jak urządzić urodziny pod chmurką, jak działa pilotażowy program e-rejestracji oraz czy oznacza on koniec kolejek do lekarza. Poruszony zostanie również temat wpływu bałaganu na psychikę oraz dyskusje na temat kontrowersyjnych "stref wolnych od dzieci".

Program zapowiada się więc niezwykle ciekawie, a widzowie mogą być pewni masy nowości, które mają na celu przyciągnięcie przed ekrany jeszcze większej liczby fanów. Możemy oczekiwać nie tylko interesujących rozmów i reportaży, ale również inspirujących aranżacji, których zadaniem będzie wprowadzenie nas w wakacyjny nastrój.

Prowadzący
fot. KAPIF
Studio
fot. KAPIF