Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Kultowy serial TVP zniknie z anteny? "Zwolniono połowę ekipy"
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 24.05.2024 17:59

Kultowy serial TVP zniknie z anteny? "Zwolniono połowę ekipy"

Siedziba TVP
fot. KAPIF

Zmiany w Telewizji Polskiej po ostatnich wyborach parlamentarnych nabierają coraz większego rozmachu. Ulubione gwiazdy widzów znikają z ekranów, a nowe twarze próbują zdobyć ich sympatię. Wiatr zmian, który hula przy Woronicza, nie ominął także kultowych produkcji serialowych, co wywołało niemałe zamieszanie wśród widzów. Teraz na celowniku znalazł się jeden z najdłużej emitowanych polskich seriali - “Na dobre i na złe”.

Sensacyjne doniesienia w sprawie "Na dobre i na złe". Zwolniono połowę ekipy?

Od stycznia 2024 roku w Telewizji Polskiej trwa rewolucja kadrowa. Zaczęło się od zmian w serwisach informacyjnych oraz porannym programie "Pytanie na śniadanie". Nowi prowadzący zastąpili dotychczasowe twarze, a główny serwis informacyjny zmienił nazwę z "Wiadomości" na "19.30". Kolejne zmiany dotknęły programy rozrywkowe. Widzowie musieli pożegnać się z Norbim i Izabellą Krzan prowadzącymi "Koło Fortuny", Rafałem Brzozowskim z "Jaka to melodia?" oraz Sławomirem i Kajrą z "Jak to leciało?".

Największy niepokój budzi jednak sytuacja wśród seriali. Ponad miesiąc temu ogłoszono, że z anteny TVP znika "Leśniczówka". Ta decyzja była pierwszym sygnałem, że Telewizja Publiczna nie zamierza poprzestać na oszczędnościach i planuje dalsze cięcia. Jak dowiedział się "Fakt", teraz gilotyna zawisła nad "Na dobre i na złe".

Nagła decyzja ws. hitu TVN. Widzowie nie spodziewali się tak szybkiego końca

Smutne wieści dla fanów lekarzy z Leśnej Góry. Zapowiada się koniec serialu?

Losy bohaterów Leśnej Góry widzowie śledzą nieprzerwanie od 1999 roku. Po "Klanie" jest to najdłużej emitowany serial w TVP. Niestety, jego przyszłość stoi pod dużym znakiem zapytania. Według informatora "Faktu" już zwolniono połowę ekipy produkcyjnej, co może być zapowiedzią ostatecznego zakończenia serialu.

Już zwolniono połowę ekipy, ale to może nie być koniec. To drogi serial i pojawiają się głosy, że zwolnienia to tylko wstęp do ostatecznej decyzji o zakończeniu tej produkcji. Wkrótce może się okazać, że aktorzy nie wrócą na plan - przekazał informator portalu.

To koniec "Na dobre i na złe"? To jeden z najstarszych seriali TVP

Kultowy serial TVP swojego czasu był największym hitem stacji. Przez lata przyciągał masę widzów, którzy z wypiekami na twarzy śledzili losy lekarzy z Leśnej Góry. Niestety, z czasem jego popularność zaczęła spadać, a koszty produkcji sprawiają, że kręcenie kolejnych sezonów staje się nierentowne. 

Zawirowania wokół "Na dobre i na złe" budzą wiele emocji zarówno wśród fanów serialu, jak i samych aktorów oraz ekipy produkcyjnej. Choć oficjalnie nie potwierdzono zakończenia serialu, to z pewnością doniesienia faktu mogą być niepokojące dla osób przywiązanych do produkcji. Czy po 25 latach emisji widzowie będą musieli pożegnać się z ulubionymi bohaterami?

Obsada
fot. KAPIF
Obsada
fot. KAPIF