Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Nagła decyzja ws. hitu TVN. Widzowie nie spodziewali się tak szybkiego końca
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 24.05.2024 11:54

Nagła decyzja ws. hitu TVN. Widzowie nie spodziewali się tak szybkiego końca

TVN
fot. KAPIF

TVN zaskoczył swoich widzów. Fani serialu “Skazana” z Agatą Kuleszą w roli głównej mogą już zacierać ręce - nowy, a zarazem ostatni już sezon pojawi się wcześniej, niż początkowo zapowiadano. Kiedy zatem będzie można go obejrzeć?

"Skazana" cieszy się ogromną popularnością

“Skazana” swoją premierę miała w 2021 roku i szybko stała się hitem cieszącym się dużą popularnością i zainteresowaniem widzów, którzy z niecierpliwością wypatrywali kolejnych odcinków. Serial ten opowiada o mrocznych perypetiach sędzi Alicji Mazur, która niewinnie trafia do zakładu karnego dla kobiet. Tam przyszło jej stoczyć bój nie tylko o udowodnienie, że nie popełniła morderstwa, za które została skazana, ale także będzie musiała walczyć o przetrwanie wśród osadzonych, które niegdyś sama skazała. 

W roli głównej występuje fenomenalna Agata Kulesza, a towarzyszy jej plejada utalentowanych gwiazd, które znakomicie odegrały swoje postacie, m.in.: Aleksandra Adamska, Marta Malikowska, Tomasz Schuchardt, Adam Woronowicz czy Joanna Gonschorek.

Afera po finale "Mam Talent". Jan Pirowski nie mógł się powstrzymać

TVN ma niespodziankę dla swoich widzów

Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć trzy sezony “Skazanej”. Wszystkie na platformie streamingowej Player premierowo ukazywały się systematycznie jesienią, co rok. Po pewnym czasie emisja serialu przechodziła na telewizyjną stację TVN, a obecnie widzowie mają okazję oglądać trzecią edycją.

Zapewne wielu fanów serialu było przekonanych, że czwarta seria, tak samo jak poprzednie, pojawi się podczas tegorocznej jesieni. Jak nieoficjalnie informuje portal wirtualnemedia.pl “Skazana 4”, która kręcona była od października do grudnia ubiegłego roku, trafi na streaming znacznie wcześniej, bowiem już w okresie letnim.

Będziemy się koncentrować na rozwijaniu wątków z trzeciego sezonu produkcji oraz ciekawym i zaskakującym dla widza zakończeniu produkcji - mówił w rozmowie z serwisem reżyser Bartosz Konopka.

ZOBACZ TAKŻE: Marcin Hakiel znów zostanie ojcem. Tak jego dzieci zareagowały na wieść o ciąży

Skąd te zmiany?

Jak twierdzą wirtualnemedia.pl, emisja najnowszego i zarazem ostatniego sezonu “Skazanej” zbiegnie się bezpośrednio ze startem serwisu Max. W Polsce pojawi się on 11 czerwca 2024 roku i ma zastąpić HBO Max. 

Nie jest tajemnicą, że to on ma być miejscem dla premierowych produkcji TVN Warner Bros. Discovery, debiutujących w streamingu. Oznacza to, że tam właśnie powinien pojawić się czwarty sezon „Skazanej” - przekazał portal.