Rozrywka.Goniec.pl > Familiada

Familiada

Karol Strasburger
11.04.2024 09:36 Karol Strasburger o swojej emeryturze. Smutne i zaskakujące słowa

Karol Strasburger już od lat związany jest z polskim show-biznesem, gdzie spełnia się nie tylko jako aktor, ale także prowadzący legendarną “Familiadę”. Choć jest aktywny zawodowo, pobiera należne mu świadczenie emerytalne. Jaka to jest kwota? 

Karol Strasburger "Familiada"
25.03.2024 11:03 Rewolucja w ”Familiadzie” po 30 latach? Kto może zastąpić Strasburgera?

Nieodłączną częścią "Familiady" przez ostatnich 30 lat był szastający żartami jak z rękawa prowadzący, Karol Strasburger. Jego zabawne wtrącenia, uchodzące za klasyczne “suchary”, stały się prawdziwym znakiem rozpoznawczym programu. Trudno sobie wyobrazić, aby opowiadał je ktokolwiek inny. Niestety pojawiły się doniesienia, że legendarny gospodarz może pożegnać się z pracą. Kto mógłby go zastąpić?

Familiada
19.02.2024 22:16 "Familiada": imię męskie na literę "O". Zaskakująca odpowiedź

Nawet po 30 latach ”Familiada” wciąż zaskakuje zarówno pytaniami jak i reakcjami uczestników oraz samego prowadzącego. Jakiś czas temu usłyszeliśmy ciekawe odpowiedzi związane z wymienieniem męskich imion. Zobaczcie, co powiedział jeden z graczy. 

Familiada
03.02.2024 22:31 "Familiada": Gdy prowadzący zadał pytanie zamarła. Ta wpadka ma szansę przejść do historii! Poszło o nietypową literę

Wylęgarnia zaskakujących wpadek oraz plejada mniej lub bardziej udanych żartów Karola Strasburgera - tak od kilku lat mówi się o "Familiadzie". Nie nożna jednak zapominać, że teleturniej warto oglądać także - przede wszystkim - dla rywalizacji o wygraną. W tej walce sromotnie poległa jedna z drużyn. Stało się tak po odpowiedzi, jakiej udzieliła jej kapitanka. To przeszło do historii.

Familiada
21.01.2024 11:09 Ponad 10 lat temu wygrała "Familiadę". Dosłownie rozbiła bank! Tak teraz wygląda

Pewna kobieta wystąpiła w "Familiadzie" ponad 10 lat temu i zapisała się w historii teleturnieju jako jedna z najskuteczniejszych zawodniczek. Z jakimi finałowymi pytaniami zmierzyła się w widowiskowy sposób? Pamiętny fragment programu krąży po sieci, a uwaga internautów skupiła się nie tylko na imponującym dokonaniu, ale także wyglądzie seniorki.

Familiada
28.11.2023 15:12 "Familiada": Hitowa reakcja uczestnika na zadane pytanie. Strasburger zdezorientowany, taki dźwięk usłyszał

Czymże byłaby "Familiada" bez ciągłych wpadek uczestników starających się jak najlepiej wpasować w odpowiedzi tajemniczych ankietowanych? Teleturniej z tych gaf uczynił swój znak rozpoznawczy, a kolejna z nich w tym słodko-gorzkim panteonie z pewnością zapisze się na stałe. Zatrwożony uczestnik dał bowiem przykład, że czasem rzeczywiście najpierw się mówi, a dopiero potem brutalnie reflektuje. Jakie pytanie sprawiło mu trudność?

Familiada
18.11.2023 21:44 Familiada": "Powód, dla którego czasami nie śpimy w nocy?" Jedna z odpowiedzi rozkłada na łopatki

“Familiada” nieustannie cieszy się dużą popularnością wśród widzów, którzy z ogromną chęcią zasiadają przed telewizorami, by zobaczyć zmagania kolejnych uczestników teleturnieju. By dodatkowo zainteresować fanów formatu, w sieci pojawiają się pytania, które sprawiają, że można poczuć się niczym osoba biorąca udział w nim. Niektóre z odpowiedzi potrafią zaskoczyć.

"Familiada"
13.11.2023 15:49 Familiada: "coś jest proste jak..."? Padła taka odpowiedź, że nikt by na to nie wpadł!

“Familiada” zasłynęła z żartów prowadzącego, Karola Strasburgera, które nie zawsze były zabawne i czasem wprawiały w zakłopotanie widzów, a także z odpowiedzi uczestników, którzy niejednokrotnie przez pośpiech i stres zaliczali słowne wpadki, czym potrafili rozbawić publiczność niemal do łez. Tym razem jeden z internautów postanowił odpowiedzieć w bystry sposób na zadane pytanie, czym zaskoczył użytkowników sieci.

Familiada
12.11.2023 07:59 Familiada: "polska miejscowość, która zaczyna się zbitką głosek "szcz"? Zaskoczenie jakie padły odpowiedzi

Jakie są polskie miejscowości, które zaczynają się głoskami "szcz"? Z tym pytaniem poradzili sobie ankietowani, a tym razem wcielili się w nich internauci. Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planem, a niektóre odpowiedzi, zwłaszcza tych najbardziej kreatywnych, a zarazem mało subtelnych, wołają o pomstę do nieba. Na co wpadli?

Familiada
05.11.2023 15:10 Familiada: Zwierzę podobne do konia? Prowadzący prawie padł, gdy usłyszał odpowiedź

Jakie zwierzęta są podobne do konia? To, zdawałoby się, banalne pytanie zupełnie zatrwożyło jednego z uczestników "Familiady". Odpowiedź, jakiej udzielił, wybiła z tropu prowadzącego. Co usłyszał Karol Strasburger?

Familiada
02.11.2023 20:16 Familiada: Zwierzę, którego nazwa jest też nazwą przedmiotu. Odpowiedź wywołała salwę śmiechu

“Familiada” pomimo upływu lat, nieustannie cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Fani programu chętnie zasiadają przed telewizorami, by zobaczyć nie tylko zmagania uczestników, ale także ich słowne wpadki, które są już niemal nieodłącznym atrybutem teleturnieju. Co tym razem zadziało się podczas trwania “Familiady”?

Familiada
31.10.2023 20:36 Familiada: "imię męskie bez litery "a"? Odpowiedź gracza nie mieści się w głowie

Czymże byłaby "Familiada", gdyby nie wpadki uczestników. Internauci uwielbiają wyszukiwać te najbardziej absurdalne i rozśmieszające. Takiej nie zabrakło podczas rywalizacji polegającej na wskazaniu męskiego imienia, które nie zawiera litery A. Bohater feralnego odcinka swoją nieprzemyślaną odpowiedź zapamięta na długo. Podobnie jak drwiący z niego fani teleturnieju.

"Familiada"
30.10.2023 12:14 Familiada: "największy kraj świata to"? Kompromitujące odpowiedzi studentów dziennikarstwa

"Familiada" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i pomimo upływu lat widzowie TVP nadal chętnie zasiadają przed telewizorami, aby śledzić zmagania rodzin z całej Polski. Wielu z nich ogląda teleturniej w poszukiwaniu kolejnych wpadek pokroju legendarnej "lamy". W jednym z odcinków popisali się studenci dziennikarstwa.

Familiada
29.10.2023 12:17 Familiada: "czteroliterowe imię żeńskie?" Padły zadziwiające i oburzające odpowiedzi

Fani "Familiady" na Facebooku od czasu do czasu mogą wcielić się w ankietowanych i udzielić odpowiedzi na zadane na łamach profilu pytania. Niestety, komentarze internautów nie zawsze zachowane są w dobrym tonie. Zwłaszcza gdy polecenie wymagało podania żeńskich imion na cztery litery. Co można było przeczytać w sieci? Padły komentarze, które mogą oburzyć wiele osób. 

Familiada
28.10.2023 17:12 Familiada. Nazwa ptaka, w której występuje "o" z kreską. Niesłychana wpadka, tak odpowiedział uczestnik

Fani "Familiady" to uwielbiają. Mowa o momentach, w których walczący o punkty uczestnicy próbują udzielić poprawnych odpowiedzi. Słowo "próbują" najlepiej obrazuje to, co stało się podczas jednego z odcinków. Okazało się bowiem, że nazwa ptaka, w której występuje O z kreską, okazała się trudnością nie do przejścia. Po jednej z odpowiedzi niełatwo było powstrzymać śmiech. 

Karol Strasburger w "Familiadzie"
17.10.2023 18:11 "Familiada": słowo zaczynające się na literę "ć"? Kompromitacja, jak odpowiadali uczestnicy

"Familiada" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i pomimo upływu lat widzowie TVP nadal chętnie zasiadają przed telewizorami, aby śledzić zmagania rodzin z całej Polski. Czasem wśród odpowiedzi uczestników pojawiają się prawdziwe perełki... a to jedna z nich.

Familiada
10.10.2023 15:15 "Familiada": "Co robimy, kiedy w telewizji pojawia się reklama?" Tych odpowiedzi nie powinni pokazać

Zdobywanie punktów w teleturnieju “Familiada” opiera się na odpowiedziach ankietowanych, w których ponownie wcielili się internauci. Niestety, ich komentarze dotyczące pytania: “Co robimy, kiedy w telewizji pojawia się reklama?” są oburzające. 

Familiada: "miejsce przeznaczone specjalnie dla dzieci?" Padły okropne odpowiedzi
08.10.2023 20:30 Familiada: "miejsce przeznaczone specjalnie dla dzieci?" Padły okropne odpowiedzi

Punkty w teleturnieju "Familiada" opierają się na odpowiedziach ankietowanych, w których tym razem wcielili się internauci. Niestety, ich komentarze mające wskazać "miejsce przeznaczone specjalnie dla dzieci" zupełnie wymknęły się spod kontroli.

"Familiada": "synonim słowa żart", niepojęte kogo obrazili odpowiedziami
07.10.2023 21:17 "Familiada": "synonim słowa żart", niepojęte kogo obrazili odpowiedziami

"Familiada" to program, w którym nieprzerwanie od lat niekwestionowanym mistrzem humoru jest Karol Strasrbuger. Jedno niewinne pytanie sprawiło,  że w szranki o tytuł najdowcipniejszych stanęli także internauci. Niestety, z mizernym skutkiem. Do zaskakującej sytuacji doszło na łamach profilu hitu TVP “Familiada”.

Karol Strasburger w "Familiadzie"
06.10.2023 18:09 Familiada: "polskie imię męskie kończące się na "-an"?" Zdumiewające odpowiedzi

"Familiada" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i pomimo upływu czasu widzowie TVP nadal chętnie zasiadają przed telewizorami, aby śledzić zmagania rodzin z całej Polski. Niewiele osób wie, ale ilość punktów, która przyznawana jest za odpowiedzi uczestników, zależna jest od odpowiedzi ankietowanych. Te, które ostatnio otrzymali producenci programu, z pewnością nie przypadną im do gustu.Za pośrednictwem mediów społecznościowych osoby odpowiedzialne za "Familiadę" postanowiły zapytać fanów o to, jakie męskie imiona, które kończą się na "-an", znają. Ponieważ program cieszy się ogromną popularnością, post spotkał się ze sporym odzewem. Nie wszystkie odpowiedzi nadają się jednak do formatu.

Familiada
24.09.2023 18:56 Wpadka w "Familiadzie". Karol Strasburger nie wierzył w to, co usłyszał

Wpadki w “Familiadzie” nie są niczym rzadkim. Uczestnicy często przez stres i presję czasu mówią coś zupełnie innego, niż mają na myśli, niejednokrotnie nie zdążą się nawet zastanowić nad swoją odpowiedzią. Tak było i w niedzielę 24 września. Karol Strasburger zadał pytanie, a reakcja uczestniczki była zaskakująca.

Karol Strasburger
22.07.2023 10:43 Wydało się, jaką emeryturę ma Karol Strasburger. "Nie daje możliwości funkcjonowania"

Emerytury gwiazd polskiego show biznesu od zawsze budzą ogromne emocje i wywołują liczne dyskusje w mediach. Artyści często narzekają na ich wysokość i jawnie wyrażają swoje niezadowolenie, komentując sprawę publicznie. A co na ten temat ma do powiedzenia Karol Strasburger? Czy u niego też jest tak źle, jak u koleżanek i kolegów po fachu? 

"Familiada"
03.07.2023 18:37 Tablica wstydu w "Familiadzie". Uczestnicy polegli na banalnym pytaniu

Karol Strasburger z racji zawodu na pewno znał wszystkie odpowiedzi na zadane uczestnikom pytanie w "Familiadzie". Ci jednak nie wykazali się wiedzą, którą w małym palcu powinien mieć każdy Polak. Jaka zagwozdka sprawiła im trudność nie do przejścia?

Karol Strasburger
02.07.2023 22:43 Karol Strasburger o wychowaniu trzyletniej córki. "Nie pochwalam bezstresowego wychowania"

Karola Strasburgera zna chyba każdy. Jednak być może nie wszyscy wiedzą, że jest ojcem trzyletniej córki, Laury. Niedawno prowadzący “Familiady” opowiedział o swoich sposobach wychowawczych. Jakie ma podejście do swojego dziecka i jakie metody stosuje prezenter? Jego odpowiedź zaskakuje. 

Karol Strasburger
14.04.2023 22:51 Karol Strasburger nie miał litości dla uczestnika "Familiady". Doszło do małego skandalu

W wielkanocnym odcinku specjalnym "Familiady" Karol Strasburger gościł, m.in. piłkarza Legii, Pawła Wszołka. Niestety sportowiec nie popisał się wiedzą, za co winił twórców programu. Gospodarz show surowo ocenił zachowanie uczestnika.

Karol Strasburger
05.04.2023 12:06 Karol Strasburger nie gryzł się w język, zdradził, co sądzi o TVP. Zamierza porzucić "Familiadę"?

Karol Strasburger był gościem we wtorkowym programie Kuby Wojewódzkiego, w którym został zapytany o swoją opinię na temat Telewizji Polskiej. Gwiazdor zdradził, jakie ma podejście do obecnego pracodawcy i opowiedział o tym, jak wygląda produkcja "Familiady".

Karol Strasburger
02.04.2023 11:45 Zaskakujące wyznanie Karola Strasburgera. Fani "Familiady" nie mieli pojęcia

Niezależnie od wieku trudno znaleźć Polaka, który nie znałby Karola Strasburgera i jego kultowej “Familiady”. Prezenter, ale przede wszystkim dyplomowany aktor, podbił nasze serca głównie dzięki specyficznemu poczuciu humoru i słynnym “sucharom”, które choć w rzeczywistości mało śmieszne, potrafią na swój sposób poprawić zły nastrój. Wiele osób tak bardzo przyzwyczaiło się do nich, iż praktycznie utożsamia te kiepskie dowcipy z prowadzącym. Problem w tym, że prawda jest jednak zupełnie inna niż wszystkim mogłoby się wydawać.

karol strasburger familiada
06.02.2023 14:10 "Familiada". Wpadka ze słowem z "ch" oburzyła widzów

"Familiada" zaliczyła kolejną wpadkę. Tym razem nie zawinił Karol Strasburger, a produkcja. Widzowie momentalnie wychwycili pewną nieścisłość, o czym dali znać w komentarzach na internetowym profilu teleturnieju.

  • 1
  • 2