Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Rafał Maserak ujawnił, co myśli o Dagmarze Kaźmierskiej. "Chce nas lekceważyć"
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 15.04.2024 18:33

Rafał Maserak ujawnił, co myśli o Dagmarze Kaźmierskiej. "Chce nas lekceważyć"

Dagmara Kaźmierska, Rafał Maserak
Fot. KAPiF

Pomimo rekordowo niskich ocen jury, tańcząca w parze z Marcinem Hakielem Dagmara Kaźmierska zameldowała się w ćwierćfinale “Tańca z gwiazdami”. Eksperci nie zostawiają jednak na celebrytce suchej nitki. Co myśli o jej występach Rafał Maserak?

Dagmara Kaźmierska nie zachwyca jurorów

Fani popularnego polsatowskiego show przeżyli spore zaskoczenie. W ostatnim odcinku “Tańca z gwiazdami" tańcząca w parze z Marcinem Hakielem celebrytka Dagmara Kaźmierska otrzymała rekordowo niską ocenę jury. 

Para zatańczyła najpierw quickstepa, by następnie zaprezentować Broadway jazz. To właśnie za ten występ członkowie jury przyznali uczestnikom 7 punktów. Łącznie oba tańce przyniosły Dagmarze Kaźmierskiej tylko 23 punkty.

Pomimo tak niskich ocen, przeszli do ćwierćfinału. Z programem pożegnali się natomiast Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Warto dodać, że ich wynik był niemal trzykrotnie większy – otrzymali od jury 62 punkty.

Padł niechlubny rekord "Tańca z Gwiazdami". Tak niskiej noty jeszcze nie było

Rafał Maserak krytykuje Dagmarę Kaźmierską

Jurorzy obecnej edycji “Tańca z Gwiazdami” od samego początku poddają parkietowe wyczyny Dagmary Kaźmierskiej dużej krytyce. Nie inaczej było i tym razem.  Według oceniającego tańczących uczestników Rafała Maseraka, jej ostatni pokaz zasłużył jedynie na ocenę “2”. 

Jedynkę to chyba mogę dopiero dać, kiedy ktoś nie będzie w ogóle tańczył, będzie stał, albo się odwróci od kamery. Tutaj jednak Dagmara przeszła przez ten taniec i to jeszcze w klapkach - zaznaczył w rozmowie z Pudelkiem. 

Popularny tancerz zastanawia się, czy Kaźmierska swoją postawą chce pokazać, że lekceważy juro “Tańca z Gwiazdami”.

Powinniśmy się skupić na osobach, które fajnie tańczą, a nie na tych, które chodzą po parkiecie - dodał.

Dagmara Kaźmierska nie zachwyciła innych jurorów

Podobnego zdania co Rafał Maserak jest Tomasz Wygoda - nowa twarz wśród jurorów “Tańca z Gwiazdami”. Jego zdaniem Dagmara Kaźmierska nie wykazuje wystarczającego zaangażowania. 

Nie wiem, czy Dagmara chce nas lekceważyć, bo ona jest bardzo fajną osobą. Ja mogę odczytywać jej niezaangażowanie w pracę jako lekceważące wobec innych. Nie wiem, czy ona robi to na dzień dobry, ale faktycznie taki jest efekt. Co zrobić, żeby tego nie było? Ona powinna po prostu pokazać nam, że próbuje - ocenił występ uczestniczki w rozmowie z Pudelkiem. 

Wygoda jednocześnie zaznacza, że niskie oceny nie są wyrazem braku sympatii dla Dagmary Kaźmierskiej. 

Myśmy ocenili tak, że nie nagrodziliśmy tego, czego nie ma, więc daliśmy dość niskie noty, ale nie dlatego, że jej nie lubimy - podsumował juror.