Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Przykre doniesienia o księżnej Kate. Wyciekł grafik jej obowiązków
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 25.05.2024 14:15

Przykre doniesienia o księżnej Kate. Wyciekł grafik jej obowiązków

Księżna Kate
Fot. Rex Features/East News

Cały świat żyje walką księżnej Kate z nowotworem. Jej stan zdrowia stanowi temat coraz nowszych doniesień. Tym razem media dotarły do grafiku obowiązków przyszłej królowej. Jego zawartość nie napawa optymizmem. Co się w nim znalazło? 

Trudny czas w rodzinie królewskiej

Księżna Kate wycofała z życia publicznego pod koniec 2023 roku. Przekazano wówczas, że musi ona przejść operację jamy brzusznej. Absencja przyszłej królowej trwała jednak zdecydowanie dłużej i pod naciskiem opinii publicznej Kate Middleton ogłosiła w połowie marca, że zdiagnozowano u niej nowotwór.

To jednak nie koniec złych wieści ze strony brytyjskiej monarchii. Raka zdiagnozowano także u urzędującego króla - Karola III. On również ograniczył swoje obowiązki i skupił się na leczeniu. Zarówno ojca jak i żonę wspiera książę William, który w tym czasie opiekuje się również dziećmi.

Polsat Hit Festiwal. Po tych słowach Andrzej Piaseczny zalał się łzami na scenie

Znany jest grafik obowiązków księżnej Kate. Nie wygląda to dobrze

Od czasu ogłoszenia diagnozy przez księżną media co chwile obiegają nieoficjalne informacje dotyczące jej stanu zdrowia. Ostatnio atmosferę podgrzało przyjęcie w ogrodach Pałacu Buckingham, podczas którego z księciem Williamem nie pojawiła się żona. W zamian przyszły król udał się na wydarzenie w towarzystwie swojego kuzynostwa. 

ZOBACZ: Nowy portret księżnej Kate wywołał burzę, posypały się komentarze. “To obraza”

Teraz pojawiła się kolejna informacja, która może zaniepokoić wszystkich poddanych i fanów rodziny królewskiej. Serwis “Six Page” dotarł do grafiku księżnej na najbliższe miesiące. Jak się okazuje, jest on całkowicie pusty, co nie wróży dobrze w kontekście zdrowia przyszłej królowej.

Wiele osób zaangażowanych w planowanie musi z dużym wyprzedzeniem wiedzieć, co robią wszyscy najważniejsi. Powiedziano mi, że grafik Kate na ten rok jest pusty. Nic nie jest zaplanowane - podał serwis.

Księżna Kate przechodzi chemioterapię

Wszystkie te doniesienia zdecydowanie nie napawają optymizmem. Świadczą bowiem o tym, że księżna jeszcze przez długi czas nie będzie mogła wykonywać swoich obowiązków. Według ostatnich informacji ze strony przyjaciółki rodziny królewskiej to lekarze zdecydują kiedy Kate będzie mogła powrócić do pracy:

Daliśmy jej jasno do zrozumienia, że potrzebuje teraz przestrzeni i prywatności, aby odzyskać siły. Do pracy wróci, gdy otrzyma zielone światło od lekarzy - powiedziała wówczas osoba z bliskiego otoczenia księżnej.

ZOBACZ: Księżna Kate niebawem wróci do obowiązków? Jej przyjaciółka się wygadała

Obecnie 42-latka przechodzi chemioterapię. Według nieoficjalnych doniesień przyszła królowa ciężko przechodzi leczenie, co negatywnie wpływa na jej codzienne funkcjonowanie i wydłuża ewentualną perspektywę powrotu do normalnego życia.

Źródło: Pomponik