Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ile dzieci tak naprawdę ma Krzysztof Rutkowski? Na jaw wyszły zaskakujące informacje
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 25.05.2024 12:52

Ile dzieci tak naprawdę ma Krzysztof Rutkowski? Na jaw wyszły zaskakujące informacje

Krzysztof Rutkowski, Krzysztof Rutkowski Junior
Fot. KAPIF

Kurz po wielkiej komunii u Krzysztofa Rutkowskiego jeszcze nie opadł, a już pojawiają się nowe doniesienia na jego temat. Okazuje się, że słynny detektyw rzekomo ma również dorosłą córkę. Według ujawnionych informacji, kobieta ma przebywać poza granicami kraju. 

Krzysztof Rutkowski wyprawił synowi wielką komunię

Krzysztof Rutkowski przeżywa ostatnio prawdziwą falę popularności. Wszystko za sprawą wielkiej komunii, którą zorganizował dla swojego syna Juniora. Uroczystość, która połączona była z odnowieniem przysięgi ślubnej małżeństwa Rutkowskich, kosztowała ponad 500 tysięcy złotych

Na koszty całej uroczystość wpływ miały przede wszystkim prezenty dla syna, w skład których weszły 2 nowe samochody. Detektyw cieszy się zgromadzonym przez siebie bogactwem i chętnie rozpieszcza swojego jedynego syna. 

Krzysztof Rutkowski wyjawił, ile trzeba zarabiać, by godnie żyć. Kwota robi wrażenie

Krzysztof Rutkowski o relacji z córką żony

Oprócz syna Krzysztof Rutkowski ma również bardzo dobre relacje z córką swojej żony - Kają. Często pokazuje się u jej boku i traktuje niemal jak własne dziecko. Ostatnio w rozmowie z reporterką Jastrząb Post postanowił opowiedzieć o ich relacji.

To jest nasza córka, która ma mnie i ma swojego ojca. Nie ma tu podziału, na zasadzie, że jest inaczej czy gorzej. Jest tak samo traktowana, tak samo dyscyplinowana jak Junior. Jest tak samo nagradzana. Ma absolutnie ode mnie wszystko to, co chce i myślę, że jakby zadać jej to pytanie, to powiedziałaby same dobre rzeczy - powiedział milioner.

ZOBACZ: Krzysztof Rutkowski ujawnił koszty komunii syna. Kwota robi wrażenie

Krzysztof Rutkowski wielokrotnie podkreślał, że ważny dla niego jest czas spędzany w gronie najbliższych. Z jego wypowiedzi wynika, że w jego domu panuje miła atmosfera, a wszyscy domownicy mają ze sobą bardzo dobre relacje:

U nas w domu nie ma złych sytuacji. U nas w domu żyje się przyjemnie, miło i z uśmiechem. I taki tworzę dom. Ja nie znoszę sytuacji kłótni, bo mam w życiu zawodowym ogromnym chaos. Więc w domu muszę mieć harmonię - wytłumaczył.

Krzysztof Rutkowski ma biologiczną córkę?

Ostatnio coraz głośniej mówi się także o rzekomej biologicznej córce słynnego detektywa. Vera ma być już dorosła. O nią w rozmowie również postanowiła zapytać dziennikarka portalu Jastrząb Post. Krzysztof Rutkowski bez problemu odpowiedział na zadane pytanie:

Jeżeli chodzi o Verę, która mieszka w Wiedniu, to ona wybrała drogę pomocy ludziom, ponieważ studiuje na Uniwersytecie w Wiedniu i pracuje w ośrodku socjalnym. Ja nie zmienię jej zainteresowań, ponieważ nie każdy chce poświęcać się tej robocie, tak jak robimy to my. Ludzie chcą żyć - powiedział w rozmowie.

ZOBACZ: Roksana Węgiel tak wyszła na scenę, wszyscy patrzyli tylko na jedno. W sieci rozpętała się burza

Przypomnijmy, że Krzysztof Rutkowski zdobył rozpoznawalność udziałem w programie TVN “Detektyw”. W trakcie swojej kariery zaangażowany był w sprawy zabójstwa Magdaleny Waśniewskiej czy zaginięcie Ewy Tylman. Licencję detektywa stracił w 2010 roku. Milioner ma za sobą również karierę polityczną jako poseł na sejm IV kadencji i deputowany Parlamentu Europejskiego.

Źródło: Jastrząb Post, wikipedia