Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Rutkowski wyjawił, ile trzeba zarabiać, by godnie żyć. Kwota robi wrażenie
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 24.05.2024 16:58

Krzysztof Rutkowski wyjawił, ile trzeba zarabiać, by godnie żyć. Kwota robi wrażenie

Krzysztof Rutkowski
fot. KAPIF

Pieniądze to temat, który od zawsze wywołuje emocje i dyskusje. W świecie polskiego show-biznesu nie brakuje osobistości chętnie dzielących się swoimi poglądami na temat zarobków i finansów. Jednym z nich jest Krzysztof Rutkowski, detektyw bez licencji i celebryta, znany z luksusowego stylu życia. Ile jego zdaniem przeciętny Polak powinien zarabiać, aby godnie żyć?

Ile trzeba zarabiać, aby godnie żyć? Krzysztof Rutkowski zdradził kwotę

W obecnych czasach wiele osób ledwo wiąże koniec z końcem - zupełnie inaczej niż wielu celebrytów, którzy z niebywałą łatwością zarabiają setki tysięcy złotych. Osoby znane i lubiane potrafią za jeden post sponsorowany na Instagramie otrzymać wynagrodzenie przewyższające pensję przeciętnego Polaka. Nic dziwnego, że wiele z nich jest dość mocno oderwane od rzeczywistości i nie potrafi sobie nawet wyobrazić życia za kwoty, za które wielu z nas musi przetrwać miesiąc.

Jeśli mowa o celebrytach, którzy niemal pływają w pieniądzach, trudno nie wspomnieć o Krzysztofie Rutkowskim. Detektyw bez licencji od lat żyje w luksusie i na każdym kroku chętnie chwali się tym, co udało mu się osiągnąć dzięki swojej pracy. 

Celebryta podczas urodzinowej imprezy Pudelka wyjawił, ile według niego powinien zarabiać miesięcznie przeciętny Polak, aby "jako-tako" żyć.

Ja myślę, że żeby wygodnie żyć dla przeciętnego Polaka, przeciętny Polak musi zarabiać minimum dwadzieścia tysięcy złotych - stwierdził Krzysztof Rutkowski w rozmowie z reporterką Pudelka.

Czarno-białe zdjęcie Sandry Kubickiej niesie się po sieci. Smutne wyznanie, fani zaniepokojeni

Tyle trzeba zarabiać, aby godnie żyć w Polsce. Tak uważa Krzysztof Rutkowski

Celebryta podkreślił, że on sam postrzega wartość pieniądza inaczej niż przeciętny Polak. Jako osoba, która dużo inwestuje i prowadzi własną firmę, ma inne potrzeby i możliwości finansowe. Zaznaczył, że jego wydatki i dochody są znacznie wyższe, co wynika z charakteru jego pracy, gdzie niekiedy jedna faktura może opiewać na milion złotych.

My prowadzimy firmę, mamy inne wydatki inne zyski. Są sytuacje, kiedy jedna faktura, którą wystawiamy, sięga miliona złotych. Takie sytuacje też są. Nie jest to zawsze, to się zdarza kilka razy w roku, kiedy mamy tego rodzaju robotę, ale są to roboty, które wymagają dużej ilości zaangażowanych ludzi. W związku z tym my inaczej podchodzimy do pieniądza - tłumaczył celebryta.

Krzysztof Rutkowski przyznał, że dla niego i jego rodziny pieniądze to nie tylko zarobki, ale również inwestycje, które wymagają dużych nakładów finansowych. Stąd też jego perspektywa różni się od przeciętnego Polaka, ale utrzymuje, że 20 tysięcy złotych miesięcznie to kwota wystarczająca, aby godnie żyć w Polsce. Trudno się z nim nie zgodzić, choć są to pieniądze, o których większość z nas może zaledwie pomarzyć.

Ile zarabia Krzysztof Rutkowski? Celebryta pochwalił się pieniędzmi

Warto również dodać, że Krzysztof Rutkowski niedawno wyznał, ile dziennie zarabia. W rozmowie z Żurnalistą zdradził, że jeden dzień jego pracy kosztuje aż 4 tysiące złotych, co miesięcznie daje zawrotną kwotę 120 tysięcy złotych. Przy tak wysokich zarobkach, jego perspektywa na temat "godnego życia" może wydawać się oderwana od rzeczywistości przeciętnego obywatela.

Wypowiedź Rutkowskiego wywołała liczne reakcje. Wiele osób uznało, że celebryta już dawno stracił poczucie normalności. Średnia krajowa pensja w Polsce jest zdecydowanie niższa, co sprawia, że kwota 20 tysięcy złotych miesięcznie dla wielu pozostaje poza zasięgiem marzeń.
Nie da się ukryć, że temat zarobków zawsze będzie budził kontrowersje, zwłaszcza gdy poruszany jest przez osoby żyjące w luksusie. Krzysztof Rutkowski swoim wyznaniem jedynie dolał oliwy do ognia.

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski
fot. KAPIF
Krzysztof Rutkowski z synem
fot. KAPIF