Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Grzegorz Skawiński pokazał się bez słynnych okularów. "Nie poznałabym"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 24.05.2024 13:16

Grzegorz Skawiński pokazał się bez słynnych okularów. "Nie poznałabym"

Grzegorz Skawiński
fot. KAPIF/fot. Instagram @grzegorzskawaskawinski

Grzegorz Skawiński nierozłącznie kojarzony jest nie tylko z charakterystycznym głosem, ale również z okularami przeciwsłonecznymi, które towarzyszą mu podczas wystąpień publicznych. Artysta rzadko pokazuje się bez nich, co sprawia, że w momencie, gdy nie założy ich, jest niemal nie do poznania. Jak wygląda bez okularów i dlaczego tak często je nosi?

Charakterystycznym elementem wyglądu Grzegorza Skawińskiego są okulary przeciwsłoneczne

Grzegorz Skawiński na polskiej scenie muzycznej aktywny jest od wielu lat. W ciągu tego czasu stworzył wiele znakomitych przebojów, które trafiają do publiki. Charakteryzuje go melodyjny głos, a także nietuzinkowy wygląd, na który składają się przede wszystkim okulary przeciwsłoneczne. Są one obecne na jego twarzy podczas koncertów i wywiadów, ale również podczas tworzenia nagrań, które następnie trafiają na jego social media. 

Artysta systematycznie zamieszcza na TikToku oraz Instagramie filmy, podczas których wykonuje utwory i choć zwykle w tym czasie na jego nosie opierają się okulary, od czasu do czasu prezentuje się bez nich. Jak wówczas wygląda? Wielu fanów nie rozpoznało go.

W urodziny Agnieszka Chylińska pokazała list. Treść zaskoczyła nawet wiernych fanów

Jak wygląda Grzegorz Skawiński bez okularów?

Grzegorz Skawiński swój nietuzinkowy wygląd zawdzięcza kilku szczegółom, tj. okularom przeciwsłonecznym, charakterystycznej brodzie czy ogolonej głowie. Wielu fanów jest ciekawych, jak artysta wygląda bez tych dodatków, jednak on nieczęsto pozwala im zostać świadkami takiego widoku. 

W sieci pojawiło się nagranie, na którym zaprezentował się bez okularów, a internauci niemal oniemieli. Byli wyraźnie zaskoczeni odmiennym wyglądem muzyka, do którego nie byli, siłą rzeczy, przyzwyczajeni. Zamieszczono w sieci liczne komentarze, w których przyznali się, że nie rozpoznali go.

Fajnie widzieć Twoją twarz, ja widzę po raz pierwszy;

Nie poznałabym na ulicy bez okularów pewnie;

O wow, pan ma oczy;

Myślałam, że już nic mnie w życiu nie zaskoczy. Brawo, panie Grzegorzu;

Połowę życia się nad tym zastanawiałam i nareszcie się doczekałam;

Na ulicy bez okularów bym nie rozpoznała w ogóle - możemy przeczytać.

Poniższe zdjęcie przedstawia Grzegorza Skawińskiego bez okularów. Rozpoznalibyście go bez charakterystycznego gadżetu, który jest jego nierozłącznym atrybutem scenicznym?

Grzegorz Skawiński
fot. Instagram @grzegorzskawaskawinski

ZOBACZ TAKŻE: Rafał Brzozowski żegna się z TVP. To on ma go zastąpić, od plotek aż huczy

Dlaczego Grzegorz Skawiński nosi okulary?

Grzegorz Skawiński lubi utrzymywać ze swoimi fanami kontakt i często porozumiewa się z nimi za pośrednictwem social mediów. Z chęcią odpowiada również na pytania, które zadają mu internauci. Jedno z nich dotyczyło okularów.

Czemu pan zawsze chodzi w okularach słonecznych? - z zaciekawieniem zapytała jedna z użytkowniczek sieci.

Wokalista postanowił zaspokoić jej ciekawość i odpowiedzieć na nurtujące pytanie. Nie zwlekając, wyjaśnił, że jest to jego wizerunek sceniczny, który stworzył. Zdradził, kiedy rezygnuje z zakładania okularów.

To jest image sceniczny, który sobie kiedyś wymyśliłem. Czarna broda, łysa głowa, bardzo tajemniczy facet. […] W życiu codziennym to tak nie wygląda. Jak chodzę spać, do toalety czy się kąpię, nie robię tego w okularach - wyjaśnił na opublikowanym nagraniu.