Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tak wygląda mama Filipa Chajzera. Żona Zygmunta zachwyciła internautów. "Mama jak siostra"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 28.11.2023 17:21

Tak wygląda mama Filipa Chajzera. Żona Zygmunta zachwyciła internautów. "Mama jak siostra"

Zygmunt Chajzer i Filip Chajzer
KAPiF;Tak wygląda mama Filipa Chajzera

Choć niemal wszyscy znają ojca Filipa Chajzera, Zygmunta, to mało kto wie, kim jest i jak wygląda matka dziennikarza. Ostatnio prezenter zamieścił zdjęcie, na którym pozuje wraz z rodzicami. Jego mama zachwyciła internautów, którzy nie szczędzili komplementów, a niejedna osoba pomyślała, że to siostra dziennikarza.

Historia miłosna rodziców Filipa Chajzera

Zygmunta Chajzera zapewne nikomu nie trzeba przedstawiać. To legendarny prezenter, a także jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów polskiego dziennikarstwa. Przed laty prowadził audycję “Lato z Radiem”, w Polskim Radiu. Co ciekawe, właśnie dzięki tej pracy miał poznać swoja przyszłą żonę. Wszystko działo się podczas wyborów miss Lata z Radiem odbywających się w 1983 roku.

Młoda dziewczyna zgłosiła się do konkursu, ponieważ była fanką Zygmunta Chajzera. Szybko wpadł jej w oko. On również zwrócił uwagę na uroczą Dorotę. Mieli udać się na randkę do klubu Remont, jednak ich spotkanie przerwała… pralka. Dziennikarz miał zostawić w mieszkaniu ciotki włączone urządzenie, a gdy tylko sobie o tym przypomniał, niezwłocznie wyruszył do nieruchomości, by ustrzec ją przed ewentualnym zalaniem i zniszczeniem.

Choć początek ich znajomości był szalony i niecodzienny okazało się, że Zygmunt Chajzer i Dorota pasują do siebie, a ich relację zwieńczył ślub i narodziny dwójki dzieci: Filipa i Weroniki.

Zygmunt Chajzer
Zygmunt Chajzer, fot. KAPiF
Zygmunt Chajzer jak Schwarzenegger. W młodości wyglądał jak młody bóg. Ciężko uwierzyć, jak bardzo się zmienił

Filip Chajzer pochwalił się mamą

Dorota Chajzer rzadko pokazuje się w mediach, nieczęsto udziela się publicznie i raczej stara się unikać rozgłosu oraz blasku fleszy. Czasem jednak pojawia się w social mediach Filipa Chajzera, który nie ukrywa, że rodzicielka jest dla niego niezwykle ważna. A jak wygląda mama dziennikarza? Dzięki jej sławnemu synowi mamy okazję się o tym przekonać. Okazuje się, że kobieta jest właścicielką ogromnej urody i świetnej figury.

Mama jest dla mnie najważniejsza i zawsze wspiera mnie od kiedy zdecydowałem się na walkę o moje zdrowie. Jest bardzo pomocna, to mój anioł w każdej sytuacji - powiedział dziennikarz w rozmowie z “Faktem”.

Filip Chajzer pokazał mamę, a internauci są zachwyceni

Ostatnio Filip Chajzer obchodził 39. urodziny. Z tej okazji postanowił wybrać się wraz z rodzicami na smaczną kolację. Podczas tego spotkania rodzina Chajzerów wykonała pamiątkowe zdjęcie, które następnie znalazło się na Instagramie dziennikarza. Uwagę zdecydowanie przykuwa mama prezentera, Dorota Chajzer.

A jak się ma 39 lat, to się wygląda tak! Na zdjęciu producenci wykonawczy. Chcieli najlepiej, a wyszło, jak wyszło. Made in późny 1984 - napisał dziennikarz.

Internauci zdecydowanie byli zachwyceni tym, jak wygląda mama Filipa Chajzera. Oprócz licznych życzeń, kierowanych w stronę prezentera, posypały się również komplementy, którymi obdarowali jego rodzicielkę. Niektórzy zauważyli, że przypomina ona bardziej jego siostrę, niźli mamę.

  • Przepraszam panie Filipie, ale muszę: ma Pan bardzo ładną mamę.
  • Mama piękna.
  • Mama jak siostra - czytamy w komentarzach.