Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Filip Chajzer cały w emocjach, zwrócił się do oprawcy 6-latka z Gdyni. Nie gryzł się w język
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 21.10.2023 11:08

Filip Chajzer cały w emocjach, zwrócił się do oprawcy 6-latka z Gdyni. Nie gryzł się w język

Filip Chajzer
Filip Chajzer zwrócił się do oprawcy 6-latka z Gdyni. Fot. AKPA, Streager / canva.com

Filip Chajzer zamieścił w sieci wpis, w którym odniósł się do morderstwa 6-latka z Gdyni. Niewinne dziecko najprawdopodobniej zostało zabite przez własnego ojca. Prezenter w niewybrednych słowach zwrócił się bezpośrednio do sprawcy, jednak po chwili post tajemniczo zniknął. Co napisał Filip Chajzer?

 

Rozemocjonowany Filip Chajzer zareagował na tragedię dziecka

Filip Chajzer doskonale wie, co oznacza utrata dziecka (w 2015 roku stracił synka), dlatego nie mógł przejść obojętnie obok ostatnich wydarzeń w Polsce. Kilka dni temu skomentował atak 71-letniego nożownika na jednego z przedszkolaków. Ugodzone nożem dziecko zmarło. 

Jestem sparaliżowany. Nie mogę dojść do siebie po tym, co dziś wydarzyło się w Poznaniu... Sercem i modlitwą z rodziną - napisał na Instagramie.

Były gospodarz "Dzień Dobry TVN" w złości i poczuciu wielkiej niesprawiedliwości odniósł się także do morderstwa 6-latka z Gdyni. Jego wpis zawierał naprawdę mocne słowa.

Filip Chajzer
Filip Chajzer, fot. KAPiF
Zygmunt Chajzer pokazał zdjęcie z młodości. 50 lat i prawie się nie zmienił

Gdynia. Ojciec zabił swojego 6-letniego syna?

Śmierć 6-letniego chłopca to tragedia, która wstrząsnęła Polakami. Według ustaleń mediów przestępstwa wobec dziecka miał dopuścić się jego ojciec, który nie był znany w sąsiedztwie z najlepszych praktyk wychowawczych. To prawdopodobnie żołnierz marynarki wojennej, który miał zwyczaj spacerować po osiedlu w kominiarce. Według relacji znających go świadków, którzy wypowiedzieli się przed kamerą Polsat News, wynika, że chłopiec przy ojcu nie czuł się swobodnie i był przez niego musztrowany. 

Policja opublikowała wizerunek poszukiwanego przez prokuraturę mężczyzny. Filip Chajzer postanowił pomóc w poszukiwaniach i rozpowszechnić zdjęcia w swoich mediach społecznościowych. Okrasił je niezwykle mocnymi stwierdzeniami. 

Filip Chajzer
Filip Chajzer, fot. KAPiF

Filip Chajzer zwrócił się do rzekomego zabójcy 6-latka z Gdyni

Dziennikarz w emocjonalny sposób podszedł do morderstwa i nie ukrywał, że trudno mu wyobrazić sobie poziom okrucieństwa rzekomego sprawcy. Pewnie właśnie dlatego nie zamierzał silić się na subtelności i wprost powiedział to, co o nim myśli.

Żeby cię śmieciu spotkało wszystko, co najgorsze. Morderca 6-latka z Gdyni poszukiwany - czytamy na Instagramie.

Niestety, wpis Filipa Chajzera szybko zniknął z jego social mediów. Jak sądzicie, dlaczego mimo dużego wzburzenia zdecydował się na jego usunięcie?

Filip Chajzer
Filip Chajzer zwrócił się do oprawcy 6-latka z Gdyni Fot. Instagram @filip_chajzer