Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Rozpaczliwy komunikat Filipa Chajzera: "Mam rozdarte serce". Łzy cisną się do oczu, rozpętała się burza
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 07.11.2023 14:20

Rozpaczliwy komunikat Filipa Chajzera: "Mam rozdarte serce". Łzy cisną się do oczu, rozpętała się burza

Filip Chajzer
instagram.com/filip_chajzer

Filip Chajzer, prezenter znany z angażowania się w przeróżne sprawy, przede wszystkim społeczne, zamieścił niezwykle emocjonalny i poruszający wpis. Dziennikarz nie może uwierzyć własnym oczom i dlatego przerażony zwrócił się do internautów. "Mam rozdarte serce" - rozpoczął.

Filip Chajzer obejrzał film z Chorzowa

Filip Chajzer jest bardzo aktywny w social mediach i chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami nie tylko prywatnymi fragmentami ze swojego życia, ale również przemyśleniami dotyczącymi tego, co obecnie dzieje się nie tylko w kraju, ale także na świecie. Często porusza tematy dość kontrowersyjne.

Tak było i tym razem. Prezenter na Instagramie zamieścił obszerny wpis związany z nagraniem, które ostatnio pojawiło się w sieci i zelektryzowało internautów. Dotyczy ono maltretowania 9-letniego chłopca w spektrum autyzmu. Jego oprawcami były inne dzieci. 

Ledwo znaleziono ciało Grzegorza Borysa, a Rutkowski znowu jest w akcji! Z samego rana pojawił się komunikat

Filip Chajzer zwrócił się do fanów

Filip Chajer nawet nie próbował kryć swojego smutku i rozżalenia, które towarzyszą mu od czasu, gdy zobaczył to poruszające nagranie, na którym widać i słychać, z czym musiał się zmierzyć atakowany 9-latek. Upust swoim emocjom dał w social mediach.

Mam rozdarte serce. Serio. Ja już nie daje rady patrzeć na to całe dziadostwo, które się dzieje każdego dnia. Jako ojciec, jako człowiek. Właśnie zobaczyłem film z Chorzowa. Amatorskie nagranie oprawców 9-letniego chłopca. Dziecko jest maltretowane. Później nastolatki niszczą dziecku rower. Jego krzyk, rozpacz i bezsilność są tak straszne. Czytam, że 9-latek jest w spektrum autyzmu. Bardzo chciałbym przekazać mu nowy rower, bardzo chciałbym, żebyśmy dali mu wsparcie. Dzieje się tyle zła. Myślę, że te pogubione dzieciaki, które zadają na nagraniu ból i cierpienie widząc nasze zaangażowanie, zrozumieją, co zrobili. Jesteście ze mną? - napisał.

Internauci reagują na komunikat Filipa Chajzera

Pod wpisem dziennikarza widzimy już niemal dwa tysiące komentarzy. Wylewa się z nich złość i bezradność, ale nie brakuje też ciepłych słów w kierunku Chajzera. Internauci zdecydowanie nie kryli swojego oburzenia po tym, co zobaczyli na nagraniu. Nie byli w stanie zrozumieć tego, dlaczego chłopiec zetknął się z takim okrucieństwem.

  • Boże, zgadzam się z Panem w 100%, tez już nie mogę patrzeć na to co się dzieje na tym chorym świecie
  • Gdy pomyślę ze moja prawie 6-letnia córka pójdzie niedługo do szkoły to mnie paraliżuje strach, jest dobra i wrażliwa, a obecnie sporo dzieciaków to bezduszne małe potworki
  • Wielkie brawa Panie Filipie
  • Jest pan dobrym człowiekiem o dobrym sercu. Brawo