Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zygmunt Chajzer jak Schwarzenegger. W młodości wyglądał jak młody bóg. Ciężko uwierzyć, jak bardzo się zmienił
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 23.11.2023 18:54

Zygmunt Chajzer jak Schwarzenegger. W młodości wyglądał jak młody bóg. Ciężko uwierzyć, jak bardzo się zmienił

Zygmunt Chajzer
Zygmunt Chajzer jak Schwarzenegger. Fot. Instagram @filip_chajzer / Kapif

Zygmunt Chajzer ma za sobą wiele lat spędzonych w telewizyjnym studiu, gdzie jako prezenter bawił Polaków w najpopularniejszych rozrywkowych programach. Okazuje się, że ojciec Filipa Chajzera za młodu dużo czasu spędzał także na siłowni. To, jak wówczas wyglądał, ocenili zachwyceni internauci. Zdjęcie, jakie trafiło do sieci, nie było jednak przypadkiem. 

Filip Chajzer objął pieczę nad nowym projektem

Filip Chajzer nie lubi nudy i wciąż angażuje się w nowe projekty. Praca przed kamerami nieco mu się znudziła, więc postanowił spełnić się nie tylko jako reporter, ale także restaurator (otworzył własny lokal)  i… motywator. Właśnie dlatego podjął się firmowania przedsięwzięcia walczącego z otyłością, w ramach którego zachęca rodaków do większego wysiłku fizycznego i dbania o własną sylwetkę.

Aby jego zachęty nie były płonne, postanowił posiłkować się fotografią Zygmunta Chajzera z młodych lat, okraszając ją specjalnie przygotowaną propozycją na poprawę zdrowia dla seniorów. Nie zabrało także kilka szczodrych słów o swoim rodzicielu.

Zygmunt Chajzer Filip Chajzer
Zygmunt Chajzer jak Schwarzenegger. Fot. Kapif
Zygmunt Chajzer nie zostawił suchej nitki na TVN-ie. Zrobił to w obronie Filipa Chajzera

Zygmunt Chajzer dba o sylwetkę

Syn Zygmunta Chajzera pokazał, jak 69-latek wyglądał w młodości. Uznał, że jest doskonałym przykładem do naśladowania, bowiem zarówno wtedy, jak i aktualnie były gospodarz teleturnieju "Chwila prawdy" może pochwalić się sylwetką, o której jego rówieśnicy mogą tylko pomarzyć.

Mój tata, najbardziej sztosowy facet, jakiego znam! Kilka razy go posłuchałem i zawsze wyszedłem na tym dobrze. Słucham więc i teraz. Posłuchajcie i wy (…) najbardziej aktywny senior jakiego znam - napisał pełen dumy i satysfakcji Filip Chajzer.

Wirtualna społeczność nie ukrywała zaskoczenia, że jeden z ulubionych prezenterów Polaków z wyglądu przypominał… Arnolda Schwarzeneggera. W sekcji komentarzy zaroiło się od komplementów.  

Zygmunt Chajzer na zdjęciu z młodości. "Nasz polski Schwarzenegger"

Były prowadzący "Dzień dobry TVN" pochwalił się na Instagramie sylwetką Zygmunta Chajzera, a obok wstawił jego aktualne zdjęcie bez koszulki. Gwiazdorowi polskiej telewizji nie można odmówić tężyzny fizycznej, co zwłaszcza w jego wieku jest godne podziwu.

  1. O, nie widziałem, że pan Zygmunt był za młodu nabity jak PKS do Lichenia
  2. Forma godna podziwu! (…) Forma lepsza niż u Krzysztofa Ibisza. Podziwiam i szanuję
  3. Nasz polski Schwarzenegger. Albo Rocky. Brawo
  4. Wow, sztos, naprawdę robi wrażenie. Też bym chciał tak wyglądać - czytamy na Instagramie. 

Filip Chajzer wierzy, że dzięki wpisowi uda mu się zmotywować do pracy nad sobą kolejne osoby i wkrótce będzie mógł zamieścić także ich metamorfozy. Czujecie się zachęceni do wzięcia udziału w jego nowym projekcie?