Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > O 21:35 Polacy chwycą za piloty i przełączą na TVN. Stacja przygotowała wielki hit
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 11.06.2024 13:13

O 21:35 Polacy chwycą za piloty i przełączą na TVN. Stacja przygotowała wielki hit

Pilot i telewizor
fot. Unsplash/Glenn Carstens-Peters

Na widzów, którzy zdecydują się, by wtorkowy wieczór spędzić przed odbiornikami, czekają ogromne emocje. Wszystko za sprawą produkcji, które tego dnia zostaną wyemitowane przez poszczególne stacje telewizyjne. Zatem przyjrzyjmy się im - na co warto zwrócić uwagę?

TVN przygotował kultowy hit

Dla widzów, którzy preferują mocne kino akcji i lubią emocje płynące wprost z ekranów, TVN przygotował specjalną produkcję. O godzinie 21:35 wyemitowany zostanie film wojenny “Snajper” w reżyserii Clinta Eastwooda. W rolach głównych można zobaczyć jakie gwiazdy jak: Bradley Cooper, Sienna Miller, Luke Grimes czy Jake McDorman.

Produkcja ta opowiada o trudnych losach uzdolnionego snajpera Chrisa Kyle'a, który po ataku na World Trade Center zostaje wysłany do Iraku i jednocześnie stara się pozostać dobrym ojcem i mężem. Szybko okazuje się, że nie wszystko jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Czy Chrisowi uda się uporać z demonami przeszłości? Tego dowiecie się już wieczorem.

Gwiazda "Wydarzeń" niespodziewanie zwróciła się do fanów. Przekazała smutne wieści

TVP1 przygotowała transmisję dla fanów sportu

Nie można również zapomnieć o sportowych emocjach, o które zadbają uczestnicy Mistrzostw Europy w Rzymie w Lekkoatletyce. Już o godzinie 21:20 na antenie TVP 1 wyemitowane zostaną zmagania sportowców, które poprzedzone były długimi i wyczerpującymi treningami. Będzie to przedostatni dzień rywalizacji.

To już 26. edycja ME w Lekkoatletyce, obejmująca po 23 konkurencje, w których zmierzą się osobno kobiety oraz mężczyźni, a także jedna mieszana. Łącznie w zawodach bierze udział 1559 uzdolnionych zawodników.

ZOBACZ TAKŻE: Smutne wyznanie siostry Kipiel-Sztuki. “Boję się pogrzebu”

"Bez litości 2" punktualnie o 20:05 na Polsacie

Ogrom emocji zagwarantuje także Polsat i to już o godzinie 20:05. Na osoby, które dzisiejszy wieczór spędzą właśnie z tą stacją, czeka znakomita produkcja z 2018 roku, która powstała pod czujnym okiem reżysera Antoine Faqau'a. W filmie “Bez litości 2” zobaczymy same gwiazdy, tj. Danzel Washington, Pedro Pascal, Bill Pullman, Melissa Leo czy Orson Bean.

A na czym skupia się fabuła? Opowiada ona o dawnym członku wywiadu, Robercie McCallu, który obecnie wiedzie spokojne życie na zasłużonej emeryturze. Ten błogi spokój zostaje jednak niespodziewanie przerwany, gdy dociera do niego ponura wieść dotycząca zabójstwa jego przyjaciółki oraz partnerki zawodowej. Osoby odpowiedzialne za tę tragedię są jednak nieuchwytne, co skłania go do rozpoczęcia śledztwa na własny rachunek. Czy uda mu się ich odnaleźć, a może sam wpadnie w tarapaty? Tego dowiecie się już wieczorem.

Tagi: Polsat TVN TVP