Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mroczne kulisy śmierci royalsa. "Na miejscu znaleziono broń"
Maja Szewczak
Maja Szewczak 01.03.2024 20:24

Mroczne kulisy śmierci royalsa. "Na miejscu znaleziono broń"

Rodzina królewska
Mroczne kulisy śmierci royalsa, fot.EastNews/HannahMcKay

Niedawno w mediach pojawiła się informacja na temat śmierci Thomasa Kingstona, który odszedł w wieku 45 lat. Mąż Gabrielli Kingston zmarł nieoczekiwanie i jak do tej pory, przyczyna zgonu nie była znana. Teraz wyszło na jaw, że na miejscu znaleziono broń. 

Rodzina królewska i problemy zdrowotne

Ostatnimi czasy rodzina królewska przeżywa trudne chwile, które wiążą się przede wszystkim z problemami zdrowotnymi. Księżna Kate musiała przejść operację, natomiast księżna Yorku, była żona księcia Andrzeja, musi zmagać się z czerniakiem. Wiadomo było już wcześniej o jej raku piersi, którego już udało jej się pokonać. Teraz media obiegła informacja o nowej diagnozie. Największy rozgłos jednak pojawił się w momencie, gdy król Karol trafił do szpitala. 

Król Karol musiał zostać operowany ze względu na powiększoną prostatę. Niestety podczas zabiegu wykryto u niego coś niepokojącego. Późniejsze badania diagnostyczne wykazały, że jest to odmiana raka. Informacja ta szybko rozprzestrzeniła się w internecie. 

fot. EastNews/JustinTallis; Król Karol zachorował na nowotwór
Pogrzeb Aleksieja Nawalnego. Żona i córki podjęły radykalny krok

Śmierć Thomasa Kingstona

W ostatnich dniach Pałac Buckingham poinformował o śmierci Thomasa Kingstona, który zmarł nieoczekiwanie w wieku 45 lat. Mąż córki księcia Michała, Gabrielli Kingston, został znaleziony martwy w swoim domu. Do tej pory przyczyna zgonu nie była znana, wiadome było tylko, że wykluczono udział osób trzecich. 

Z najgłębszym smutkiem zawiadamiamy o śmierci Thomasa Kingstona, naszego ukochanego męża, syna i brata. Tom był wyjątkowym człowiekiem, który rozświetlił życie wszystkich, którzy go znali. Jego śmierć jest szokiem dla całej rodziny i prosimy o uszanowanie naszej prywatności, gdy opłakujemy jego śmierć - oświadczył Pałac Buckingham

Jaka była przyczyna śmierci royalsa?

Jak się okazuje, na jaw wyszły nowe fakty. Zagraniczne media wyjawiły powód śmierci Thomasa Kingstona. Rzecznik biura koronera poinformował o wynikach przeprowadzonego śledztwa. Przyczyną śmierci royalsa miała być rana z tyłu głowy. Na miejscu znaleziono również broń.

Został znaleziony w zamkniętym budynku gospodarczym z katastrofalnym urazem głowy, a na miejscu zdarzenia odnaleziono broń - przekazał Dan Whitehead ze “Sky News” za koronerką Katy Skerrett.

Rodzina królewska
fot. Rex Features/East News; Ślub Lady Gabrielli Windsor i Toma Kingstona
fot. KAPIF; Thomas Kingston nie żyje