Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Miliony Polaków włączą dzisiaj Polsat. Zacznie się już o 20
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 14.04.2024 17:22

Miliony Polaków włączą dzisiaj Polsat. Zacznie się już o 20

tv
fot. Pixabay/StockSnap

Aktualna pogoda za oknami znacznie się pogorszyła. Silny wiatr i deszcz nie zachęcają szczególnie do wieczornego wyjścia, dlatego jeśli planujemy spędzić niedzielę w domowym zaciszu, warto zerknąć, co przygotowały największe stacje telewizyjne. Bez wątpienia dziś wieczorem każdy znajdzie coś dla siebie. 

Niedzielne propozycje telewizyjne. Na TVP rozrywka

Widzowie, którzy mają ochotę wieczorem nieco się rozerwać, mogą już o 20.00 włączyć TVP2. Stacja wyemituje komedię sensacyjną w iście gwiazdorskiej obsadzie. "Szpieg, który mnie rzucił" to historia dwóch kobiet z Los Angeles, które wpadają nieoczekiwanie w samo centrum międzynarodowej afery. W rolach głównych: Mila Kunis, Kate McKinnon, czy Justin Theroux.

Z kolei TVP1 przygotowała coś dla miłośników rodzimych produkcji rozrywkowych. Już o 21.20 kolejny odcinek uwielbianego "Sanatorium Miłości". Losy kuracjuszy tym razem splecione zostają w Krynicy-Zdroju. Czy bohaterowie odnajdą swoją miłość? Prowadzi Marta Manowska, znana z "Rolnik szuka żony".

Roksana Węgiel jest już po ślubie? W sieci pojawił się dowód

TVN z kultowym filmem

TVN o godzinie 20.00 rusza z kolejnym odcinkiem kulinarnego show "MasterChef". Tym razem w roli uczestników występują nastolatkowie, którzy popisują się swoimi umiejętnościami przed jury: Michel Moran, Tomasz Jakubiak i Dorota Szelągowska. Zwycięzca programu otrzyma możliwość wydania własnej książki kucharskiej, a także nagrodę pieniężną w wysokości 35 tys. zł.

ZOBACZ: "Mam talent". Marcin Prokop zaskoczył. Internauci zszokowani

Tuż po "MasterChef: Nastolatki" TVN przygotował dla widzów kultową produkcję w reżyserii Tate Taylor. O godzinie 21.35 stacja wyemituje "Dziewczynę z pociągu", thriller z Emily Blunt, Haley Bennett, Rebeccą Ferguson. Film opowiada o kobiecie, która codziennie mija pewną parę jeżdząc pociągiem do pracy. Pewnego dnia widzi coś, co odmienia jej życie.

Polsat stawia na "Taniec z Gwiazdami"

Z całą pewnością oczy wielu widzów w niedzielny wieczór skupione będą na Polsacie. Tam kolejny odcinek uwielbianego programu rozrywkowego "Taniec z Gwiazdami".

W grze o Kryształową Kulę pozostało już coraz mniej uczestników. Na parkiecie swoje taneczne umiejętności i to w dwóch tańcach zaprezentują m.in. Maciej Musiał czy Roksana Węgiel. W roli oceniających jury: Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda i Rafał Maserak. Program rusza już o godzinie 20.00.