Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Już o 19:45 Polacy chwycą za piloty i włączą TVN. Zostaną przy TV długie godziny
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 26.05.2024 12:28

Już o 19:45 Polacy chwycą za piloty i włączą TVN. Zostaną przy TV długie godziny

Pilot
fot. Unsplash.com/Jonas Leupe

Niedzielny wieczór dla osób, które zdecydują się spędzić go przed telewizorem, będzie pełen wrażeń i emocji. Wszystko za sprawą znakomitych produkcji, które wówczas będą emitowane przez stacje telewizyjne. Na co warto zwrócić uwagę?

Polsat o godzinie 20:00

Stacje telewizyjne na dzisiejszy wieczór przygotowały liczne atrakcje, wśród których zapewne wiele osób znajdzie coś dla siebie. Będzie dreszczyk emocji, pojawi się również radosny śmiech. 

O te radość na twarzy widzów zadbał Polsat, który o godzinie 20:00 wyemituje “Tak było - 20 lat Sopockiego Hitu Kabaretowego”. Znane formacje kabaretowe, m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Neo-Nówka, Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących czy Kabaret Młodych Panów zaprezentują na scenie Opery Leśnej znakomite skecze, które fanów już od lat bawią niemal do łez.

Burza po festiwalu w Sopocie. Widzowie wściekli, jedna rzecz wyprowadziła ich z równowagi

TVP 2 o godzinie 20:00

TVP 2 dla swoich widzów również przygotował ciekawą produkcję. O godzinie 20:00 wyemitowany zostanie film “Need for Speed” reżyserii Scotta Waugha. Film ten opowiada o historii Tobey'a Marshalla, który fascynuje się wyścigami ulicznymi. Niestety intryga, do której przyczynia się arogancki Din, sprawia, że mężczyzna ląduje za kratami. Po wyjściu z więzienia pragnie zemsty na rywalu. Czy uda mu się jej dokonać? W rolach głównych zobaczymy Aarona Paula, Dominica Coopera i Imogen Poots.

ZOBACZ TAKŻE: Niebywałe, co Roksana Węgiel wyprawiała za kulisami w Sopocie. Teraz błaga fanów o pomoc

TVN o godzinie 19:45 i 22:05

TVN również będzie przepełniony emocjami. O godzinie 19:45 stacja wyemituje film "Tarzan: Legenda" w reżyserii Davida Yatesa. Produkcja skupia się na czasie, gdy główny bohater opuścił już afrykańską dżunglę, w której wychował się i wiedzie spokojne życie w Londynie u boku żony. Choć spędził już wiele czasu w cywilizacyjnym świecie, nadal wyróżnia się na tle innych osób. Niespodziewanie John otrzymuje propozycję powrotu do Konga. Jak potoczą się jego dalsze losy? Tego dowiecie się już wieczorem.

Tuż po historii Tarzana na antenie TVN o godzinie 22:05 zostanie wyemitowany “Gran Torino” w reżyserii Clinta Eastwooda. To właśnie on wciela się w główną postać Walta Kowalskiego - samotnego emeryta, weterana wojny w Korei. Jest wrogo nastawiony na jakichkolwiek zmian i nie ukrywa, że jest negatywnie nastawiony do imigrantów z Azji. Próba kradzieży, której doświadczył, rozpocznie ciekawa serie zdarzeń w jego życiu, które zmuszą go do przemyśleń. Czy uda mu się pokonać własne uprzedzenia?

Tagi: Polsat TVP TVN