Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Już dziś o 20 masa wrażeń w TV. Te produkcje przyciągają miliony
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 02.03.2024 07:55

Już dziś o 20 masa wrażeń w TV. Te produkcje przyciągają miliony

Propozycje telewizyjne
Karolina Grabowska z Pexels

Po trudach całego tygodnia warto wykorzystać sobotni wieczór na relaks i odpoczynek. A gdzie lepiej można wypocząć, niż przed telewizorem, oddając się błogiemu lenistwu i oglądaniu ciekawych filmów oraz programów? Sprawdźmy zatem, co będzie czekać na nas dzisiejszego wieczora. Na pewno nie zabraknie emocji oraz dobrej zabawy.

Polsat o godzinie 20:05

Zacznijmy może od polsatowskiej propozycji - będzie to animacja lubiana nie tylko przez dzieci, ale także przez dorosłych. Opowiada o przygodach pewnego potężnego, zielonego stwora, który pokazuje, że ważne jest nie tylko to, co możemy dostrzec oczami, ale przede wszystkim sercem. Udowodni nam, że pomimo różnic, pomimo odmiennego wyglądu, można, a nawet trzeba, walczyć o swoje szczęście.

Jak zapewne łatwo się domyślić, Polsat w sobotni wieczór wyemituje “Shreka”. Będzie to jego pierwsza część, pokazująca przebieg poznania się tytułowego bohatera z księżniczką Fioną i rozwijające się pomiędzy nimi uczucie. Film ten będzie można obejrzeć już o godzinie 20:05 na antenie Polsatu.

Zuzia i Robert znowu razem! Właśnie przekazali radosne wieści

TVN o godzinie 20:00

Wieczór dla widzów TVN również będzie bardzo ekscytujący. Będą mogli zobaczyć oni stary program w nowej, odmienionej odsłonie. Nie zmieni się jednak to, co w nim było najważniejsze - szczere oceny kierowane do uczestników i dobry humor. O to wszystko zadbają nie tylko prowadzący, ale także jurorzy. Czy ktoś z nich już dzisiaj naciśnie złoty przycisk?

Niesamowite zdolności i umiejętności śmiałków, którzy staną na scenie, będzie można obejrzeć już dzisiaj o godzinie 20:00 na antenie TVN, a to wszystko za sprawą odmienionego “Mam talent”. Właśnie dzisiaj wystartuje nowy sezon show.

Mam talent
fot. KAPIF;Już dziś o 20 cała masa wrażeń w TV

TVN 7 o godzinie 20:00

Za to TVN 7 dla swoich widzów przygotował produkcję pełną siły, emocji i woli walki. Przeniesie nas ona do 480 roku p.n.e., byśmy mogli zostać świadkami, jak król perski, Kserkses, wraz ze swoją 100-tysięczną armią wkroczy do Grecji. Naprzeciw nich stanie król Leonidas wraz z trzystoma walecznymi wojownikami. Czy mają szansę na odparcie ataku?

By zaspokoić swoją ciekawość i sprawdzić, czy Spartanom uda się przezwyciężyć złowrogą napaść wroga, warto włączyć o godzinie 20:00 stację TVN 7 - wówczas zostanie wyemitowany film “300” w reżyserii Zacka Snydera.

Która z tych trzech wyżej wymienionych produkcji wzbudzi u Was największe zainteresowanie, zachęcające do jej obejrzenia?