Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Ania z "Rolnika" prosi o pomoc. Liczy się każda minuta
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 29.02.2024 22:02

Ania z "Rolnika" prosi o pomoc. Liczy się każda minuta

Rolnik szuka żony
Ania z "Rolnika" prosi o pomoc. Liczy się każda minuta. Fot. kadry z programu Rolnik szuka żony, prod. TVP, wyd. 2023 r., TVP VOD

Ania z "Rolnik szuka żony" do tej pory nie robiła niczego podobnego. Nie dziwne więc, że fani byli zaskoczeni, gdy poprosiła ich o pomoc w niezwykle ważnej sprawie.

"Rolnik szuka zony". Ania i Jakub wiodą szczęśliwe życie

Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony" wiodą udane wspólne życie pozbawione trosk. Mają siebie, dach nad głową, dobrze prosperujący biznes i obiecujące perspektywy. Jedyne, co mogłoby zakłócić tę sielankę, mogą być dzielące ich nieporozumienia.

Choć część internautów co jakiś czas wietrzy spisek i doszukuje się kryzysu pomiędzy zakochanymi, ci sprawiają wrażenie, jakby byli naprawdę szczęśliwi. Czyżby problemy jednak się pojawiły?

Waldemar z "Rolnika" przekazał radosne wieści. Chodzi o Dorotę

Ania z "Rolnik szuka żony" ma bliski kontakt z fanami

Ania Derbiszewska z "Rolnik szuka żony" po zakończeniu udziału w show postanowiła nie marnować zainteresowania i otworzyła się przed nowymi wielbicielami. Szczerze odpowiadała na ich pytania, nawet te niekoniecznie życzliwe.

Okazuje się, że była podopieczna Marty Manowskiej postanowiła zdobytą popularność wykorzystać w jeszcze inny sposób. Zamieściła na Instagramie relację związaną z niecierpiącą zwłoki sprawą. O czym mowa?

Rolnik szuka żony
Ania Derbiszewska. Fot. Instagram @aniaderbiszewska

Przejmujący apel Ani z "Rolnik szuka zony"

Gwiazda randkowego formatu TVP  pożytkując swoje zasięgi, poinformowała wirtualną społeczność o zaginięciu pewnego mężczyzny. Jak wynika z jej relacji, niejaki Robert Stasiak zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach i poszukuje go zmartwiona rodzina. 

Ostatni raz widziany w sobotę 24.02.2024 przy restauracji Sphinx w Kaliszu w godzinach wieczornych - przekazała na Instagramie, gdzie zamieściła także numer kontaktowy do osoby mu bliskiej.

Oby szlachetna reakcja aspirującej celebrytki Ani Derbiszewskiej znacząco wpłynęła na powodzenie poszukiwań, a pokazany na zdjęciu mężczyzna znalazł się w bezpiecznym miejscu.

Ania Rolnik szuka żony Instagram
Ania z "Rolnika" prosi o pomoc. Liczy się każda minuta. Fot.  Instagram @aniaderbiszewska