Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Waldemar z "Rolnika" przekazał radosne wieści. Chodzi o Dorotę
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 28.02.2024 11:18

Waldemar z "Rolnika" przekazał radosne wieści. Chodzi o Dorotę

Rolnik szuka żony
Nowy etap w życiu Doroty i Waldemara, fot. AKPA, mat. prasowe, kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Waldemar i Dorota poznali się dzięki udziałowi w 10. edycji “Rolnik szuka żony”. Parę połączyło silne uczucie, którym ochoczo dzielili się ze swoimi fanami. Przez pewien czas o zakochanych zrobiło się nieco ciszej, a rolnik skupił się na protestach. Pojawiły się zatem plotki i domysły, związane z rzekomym kryzysem u pary. A jaka jest prawda? Waldemar przerwał milczenie i podzielił się radosnymi wieściami. 

"Rolnik szuka żony 10": relacje Waldemara

W minionym roku widzowie TVP bacznie śledzili kolejne odcinki programu “Rolnik szuka żony”. Jubileuszowa edycja okazała się ogromnym hitem, a oglądający nie mogli narzekać na nudę. W formacie wystąpiło wiele ciekawych osobowości, które zechciały się podzielić swoimi historiami przed kamerami. Wśród nich możemy wymienić Waldemara, który jako tytułowy rolnik, szukał żony za pośrednictwem programu. 

Choć początkowo faworytką Waldemara była Ewa, czas pokazał, że nie są sobie pisani. Rolnik zdecydował się na relację z Ewą tuż po tym, jak podziękował Dorocie za przybycie na jego gospodarstwo. Dopiero po czasie drogi Doroty i Waldka ponownie się przecięły, a w finałowym odcinku 10. edycji “Rolnik szuka żony” para oficjalnie oznajmiła, że tworzy związek. 

Waldemar z "Rolnika" przerwał milczenie. Na te słowa czekało wielu

Rozwój relacji Doroty i Waldemara z "Rolnik szuka żony"

Zarówno Dorota jak i Waldemar regularnie dzieli się z internautami swoimi przemyśleniami, a na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiają się kolejne zdjęcia i wpisy. Zakochani spędzają ze sobą możliwie jak najwięcej czasu. Poznali już także swoje pociechy. 

Od jakiegoś jednak czasu na próżno szukać ich wspólnych zdjęć. Co więcej, rolnik jeszcze niedawno bawił się sam na imprezie, a obecnie wspiera protest rolników i przebywa w Warszawie. Fani zaczęli się więc niepokoić, co dalej z relacją ich ulubieńców. Głos w sprawie postanowił zabrać Waldemar i jasno wyraził, co wraz z Dorotą mają w planach. 

Rolnik szuka żony
Dorota i Waldemar z “Rolnik szuka żony”, fot. instagram.com/c5waldi_passion_farmer

Waldemar przekazał nowe wieści

Rolnik postanowił nie być obojętny na spekulacje fanów, którzy zaczęli plotkować o rzekomym kryzysie, a nawet rozstaniu Waldemara i Doroty. Powiedział wprost, że mają się doskonale, a dzieląca ich odległość nie pozwala na częste spotkania.

Śmieszą mnie te insynuacje, te komentarze tych ludzi, którzy ciągle wątpią w nas, którzy myślą, że ja tam po prostu zagrałem coś w programie czy byłem tam tylko na pokaz. Wszystkich hejterów i tych, którzy mi nie życzą dobrze, pragnę uspokoić. Mamy się doskonale. Dzieli nas te 300 km. Jest to dosyć duża odległość i trochę to ogranicza nam spotykanie się i poznawanie. Wszystko jednak idzie w dobrym kierunku - powiedział Faktowi Waldemar.

To jednak nie koniec dobrych wieści, bowiem Waldemar ujawnił, że już niebawem zamieszka ze swoją ukochaną. Przekazał Faktowi, że w zbliżające się wakacje Dorota przeprowadzi się do niego. 

Niebawem jednak te 300 kilometrów przestanie nam przeszkadzać, bo już od wakacji razem zamieszkamy - pochwalił się Faktowi Waldemar. 

Rolnik szuka żony
Waldemar z "Rolnika" przekazał radosne wieści, fot. AKPA
Rolnik szuka żony
Waldemar z "Rolnika" przekazał radosne wieści, fot. AKPA

Źródło: Fakt