Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Dorota z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 03.02.2024 17:55

Dorota z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę

Instagram.com/rolnikszukazony/bully_b33, Metamorfoza z "Rolnik szuka żony"
Fot. Instagram.com/rolnikszukazony/bully_b33, Metamorfoza z "Rolnik szuka żony"

Mimo tego, że program “Rolnik szuka żony" jak na razie zakończył emisję to dzięki barwnym uczestnikom emocje wokół ostatniej edycji nie słabną. Szczególnie Waldemar, Ewa i Dorota stanowią trio, które sprawia, że ludzie chętnie śledzą ich losy po programie. Jedna z nich wrzuciła właśnie fotkę, która ukazuje ją w zupełnie innej odsłonie. Prezentuje się ŚWIETNIE!

Związek Doroty i Waldemara z "Rolnik szuka żony"

Początek relacji Waldka i Doroty z programu “Rolnik szuka żony”  był dosyć burzliwy. Mężczyzna w pierwszej chwili wybrał Ewę, która od początku przypadła mu do gustu. Po zakończeniu emisji show okazało się jednak, że nie pasują do siebie tak jakby się mogło wydawać.

Wówczas mężczyzna zdecydował się spróbować szczęścia z Dorotą. Kobieta została odesłana do domu i przegrała walkę o serce Waldka, ale jak widać nadal była dla niego ważna. Z resztą tak samo, jak on dla niej.

To był cios. Mało kto zna ten szczegół z życia Anny Grodzkiej. Sama dowiedziała się o tym przypadkowo!

Miłość Doroty i Waldka rozkwitła nagle

W ostatnim odcinku programu “Rolnik szuka żony”, gdy prowadząca spotykała się ze wszystkim uczestnikami po czasie bez kamer, okazało się, że relacja Ewy i Waldka bardzo szybko się rozpadła. Para nie była w stanie się dogadać. Wówczas rozwinął się związek Doroty i Waldka. Według informacji otrzymanych od mężczyzny można wywnioskować, że ich związek świetnie się rozwija.

Poznali się nawet ich synowie z poprzednich związków. Było jednak jedno “ale”. Waldemar podczas trwania show podkreślał, że wizualnie to Ewa zrobiła na nim największe wrażenie. Jak widać Dorota wzięła sobie to do serca i zadbała o siebie.

Oszałamiająca metamorfoza Doroty z "Rolnik szuka żony"

Dorota w ostatnim czasie coraz bardziej dbała o swój wygląd. Teraz można spokojnie powiedzieć, że dużo schudła, a także zmieniła fryzurę. To z kolei wpłynęło na jej samopoczucie. Już na pierwszy rzut oka widać, że promieniej i prezentuje się co najmniej o 5-6 lat mniej niż ma.

Fani już zachodzą w głowę czy to inwencja kobiety, czy może zmianę zasugerował jej Waldek, który uchodzi za ogromnego estetę.

Przemiana Doroty z
Fot. Instagram.com/bully_b33, Przemiana Doroty z "Rolnik szuka żony"