Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Janusz Chabior pokazał się z piękną żoną. Jest między nimi 18 lat różnicy
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 13.04.2024 15:07

Janusz Chabior pokazał się z piękną żoną. Jest między nimi 18 lat różnicy

Janusz Chabior
Fot. Instagram/januszchabior

Janusz Chabior długo nie potrafił odnaleźć “tej jedynej”. Aktor próbował układać sobie życie z różnymi kobietami, ale wszystkie jego związki kończyły się prędzej czy później. Przełom nastąpił dopiero w 2018 r., gdy zapałał bezwarunkową miłością do młodszej o 18 lat Agaty Wątróbskiej. Dziś, razem z piękną ukochaną, artysta pojawił się ostatnio w studiu “Dzień dobry TVN”, gdzie wyznał, że ostatnimi czasy przyjął na siebie dosyć nietypowe obowiązki.

Janusz Chabior ma 18 lat młodszą ukochaną

Janusz Chabior to jeden z bardziej charyzmatycznych polskich aktorów. Choć daleko mu do bycia celebrytą, jego konto na Instagramie i tak śledzi prawie 170 tys. osób, głównie fanów nieocenionego talentu artysty. 59-latek zaskarbia sobie jednak sympatię nie tylko popisami na ekranie, ale także publikując bardzo ciekawe kadry. Na wielu z nich można dostrzec go w towarzystwie pięknej blondynki.

Zaznaczmy, że Chabior ma za sobą dwa dosyć głośne związki - jeden z dziennikarką Beatą Chabior, z którą ma 36-letniego syna Nikodema, oraz drugi z Anitą Poddębniak, zakończony rozwodem w 2013 r. Po tych przeżyciach gwiazdor ekranu przez długi czas myślał, że nie przydarzy mu się już prawdziwa miłość. Wtedy, zupełnie niespodziewanie, na jego drodze stanęła Agata. Połączyły ich nie tylko wspólna pasja i zawód, ale przede wszystkim płomienne uczucie.

Roksana Węgiel w samej bieliźnie. Conan Kaźmierski od razu skomentował

Janusz Chabior i Agata Wątróbska już 4 lata po ślubie

Mimo iż Janusz Chabior i Agata Wątróbska poznali się w 2014 r., nie od razu trafiła ich strzała amora. Przełomem okazała się być dopiero impreza u Roberta Górskiego w 2018 r., na której wspólnie spędzili świetny czas, zwieńczony fotografią z gorącym pocałunkiem. Oboje nie zważali zupełnie na to, że dzieli ich 18 lat różnicy, bo o wiele ważniejsze stało się to, co ich łączy. Pokonali nawet pandemię, na przekór której w 2020 r. powiedzieli sobie “tak”.

Agata przysięgała Bogu, a ja miłości. Bardzo się wzruszyliśmy i to był chyba najpiękniejszy dzień mojego życia - wyznał Janusz Chabior w wywiadzie dla Polsat Cafe.

Para gościła także w sobotę (13 kwietnia) w studiu DDTVN, gdzie pojawiła się w towarzystwie adoptowanego psa z Ukrainy, Henia. Można by powiedzieć, że nie dość, iż miłością obdarzyli siebie nawzajem, to jeszcze przelali ją na ukochanego czworonoga.

Szczere wyznanie Janusza Chabiora. "Stałem się gosposiem w domu"

Mało kto wiedział, że Agata Wątróbska, poza byciem cenioną aktorką, podjęła się też wyzwania reżyserskiego, pokazując światu swoje artystyczne dziecko - spektakl “Najdroższy”.

To było dla mnie ogromne wyzwanie. To jest mój reżyserski debiut, o którym zawsze marzyłam. W tym dniu myślałam, że oszaleję (...). Ale mamy tak cudowną ekipę, to m.in. Joanna Kuberska, Sebastian Stankiewicz Bogusław Kudłek, a także mój wspaniały mąż Janusz Chabior - ujawniła.

Janusz Chabior z kolei z podziwem mówił o zawodowym osiągnięciu ukochanej i nieco z przekąsem wyznał, że Agata o wiele lepiej sprawdza się w teatrze niż w kuchni. On sam przyznał przy tym, że na pewien czas zamienił się w domową gosposię, ale służył też fachową radą.

Agata miała ode mnie wsparcie w każdym kryzysowym momencie - podkreślił.

Źródło: DDTVN