Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jakub Rzeźniczak chwali się tacierzyństwem. Ten kadr mówi wszystko
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 18.02.2024 22:12

Jakub Rzeźniczak chwali się tacierzyństwem. Ten kadr mówi wszystko

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie
fot. instagram.com/paulina_rzezniczak;Jakub Rzeźniczak chwali się tacierzyństwem

W niedzielę 18 lutego Jakub Rzeźniczak przekazał radosną nowinę - wyjawił, że 8 dni wcześniej na świat przyszła jego córka, Antonina. Piłkarz nie ukrywał swojego szczęścia z powodu narodzin dziecka, a z tej radości pokazał, jak świeżo upieczeni rodzice spędzają czas z noworodkiem.

Jakub Rzeźniczak z zachwytem chwalił się, że niebawem zostanie ojcem

Choć obecnie Jakub Rzeźniczak jest mężem, a także świeżo upieczonym ojcem, to jednak w przeszłości zasłynął z dość bujnego życia miłosnego i matrymonialnych niepowodzeń. Przed laty piłkarz był związany z Edytą Zając, jednak ich małżeństwo nie przetrwało, a media zakończenia związku dopatrywały się w rzekomych zdradach sportowca. Jedna z nich miała nawet zaowocować przyjściem na świat jego pierwszej córki. Jakiś czas temu w “Dzień Dobry TVN” wyjawił, że z dziewczynką nie łączą go żadne relacje.

Następnie Jakub Rzeźniczak szczęścia szukał u boku Magdaleny Stępień i wydawało się, że odnalazł je, w szczególności w momencie, gdy para ogłosiła, że spodziewają się dziecka. Po czasie okazało się, że ten związek również zakończył się fiaskiem. To nie jest jednak koniec ponurych wieści. Niedługo po tym, jak chłopiec przyszedł na świat, okazało się, że jest poważnie chory - ma nowotwór. Jego mama, modelka znana z “Top Model”, ratunku dla dziecka szukała poza granicami kraju, niestety chłopiec tę walkę przegrał, mając zaledwie rok.

Jakub Rzeźniczak, pomimo poprzednich matrymonialnych niepowodzeń, postanowił nie rezygnować z marzeń o miłości. Piłkarz związał się z Pauliną, a po pewnym czasie zakochani pochwalili się, że wzięli ślub. To nie był jednak koniec radosnych wieści, ponieważ następnie małżonkowie mieli do przekazania kolejną radosną informację - zdradzili, że spodziewają się dziecka, a następnie ten szczególny czas skrupulatnie relacjonowali w sieci.

Paulina Rzeźniczak
Instagram @paulina_rzezniczak
Jakub Rzeźniczak
fot. AKPA;Jakub Rzeźniczak chwali się tacierzyństwem
Jakub Rzeźniczak wydał komunikat. Naprawdę rozstał się z Pauliną?

Jakub Rzeźniczak został ojcem

Informacja o ciąży Pauliny Rzeźniczak obiła się szerokim echem zarówno w mediach, jak i pośród internautów. Użytkownicy sieci zastanawiali się, kiedy pociecha piłkarza przyjdzie na świat oraz byli żywo zainteresowani domniemanym imieniem dziewczynki. 

Jakiś czas temu małżonkowie wręcz zniknęli z Instagrama i na próżno można było szukać zamieszczonych przez nich nowych materiałów, co wywołało lawinę domysłów. W sieci można znaleźć komentarze osób, które obawiały się, że w związku Pauliny i Jakuba Rzeźniczaków nie dzieje się najlepiej. Teraz wszystko się wyjaśniło, a przyczyniło się do tego zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie Jakuba Rzeźniczaka. 

Antoninka - 10.02.2024 r. - napisał sportowiec, prezentując swoim obserwatorom malutką dłoń córeczki, z czułością ujmowaną przez rodziców.

Rzezniczak_znowu_zostal_ojcem_Pokazal_zdjecia_Fot_Instagram_jakubrzezniczak25_d0d9690e8f.jpg
Instagram @jakubrzezniczak25; Jakub Rzeźniczak chwali się tacierzyństwem

Jakub Rzeźniczak jest zachwycony tacierzyństwem

Wygląda na to, że powoli wszystko wraca na swoje tory, a Rzeźniczakowie ponownie powracają do aktywności w social mediach. Piłkarz, oprócz informacji o narodzinach córki, postanowił również pochwalić się zdjęciem, pokazując, jak obecnie wygląda ich codzienność z noworodkiem u boku. 

Na zamieszczonej przez sportowca fotografii widać uśmiechniętą i szczęśliwą, wyglądającą na wypoczętą Paulinę. Ukochana piłkarza z czułością trzyma w ramionach swoje nowo narodzone dziecko, karmiąc je jednocześnie piersią. Uroczy widok?

Paulina Rzeźniczak
Instagram @jakubrzezniczak25;Jakub Rzeźniczak chwali się tacierzyństwem