Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Rzeźniczak znowu został ojcem! Zdradził imię dziecka
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 18.02.2024 13:22

Rzeźniczak znowu został ojcem! Zdradził imię dziecka

Jakub Rzeźniczak
Rzeźniczak znowu został ojcem! Pokazał zdjęcia. Fot. Instagram @jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak zasłynął nie tylko jako utalentowany piłkarz, ale przede wszystkim jako kochliwy mężczyzna. Obecnie sportowiec ustatkował się i wiedzie stateczne życie u boku żony Pauliny. Zakochani właśnie zamieścili w sieci zdjęcie ich dziecka. Jakie imię wybrali?

Jakub Rzeźniczak ma za sobą burzliwe życie miłosne

Nie da się ukryć, że Jakub Rzeźniczak ma sobą kilka nieudanych historii miłosnych. Sportowiec był związany z Edytą Zając, jednak ich relacja ostatecznie nie przerwała, a media niemal huczały, że przyczyniły się do tego jego zdrady. Jedna z nich miała zaowocować nawet przyjściem na świat jego pierwszej córki, o której wspominał podczas pamiętnego wywiadu w “Dzień Dobry TVN”, gdy mówił, że nie ma między nimi zażyłości.

Następnie Jakub Rzeźniczak zaczął spotykać się z Magdą Stępień, a para dość szybko ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Jak donosiły media, zanim ich syn przyszedł na świat, miało dojść do rozstania. Niedługo po tym, jak chłopiec przyszedł na świat, jego mama znana z “Top Model” poinformowała, że maluch jest ciężko chory - wykryto u niego nowotwór. Udała się zatem z nim na zagraniczne leczenie, które ostatecznie nie przyniosło oczekiwanego skutku i dziecko zmarło, mając zaledwie rok.

Strasburger będzie miał 90 lat, a jego żona ledwo 50. Idealna różnica?

Jakub Rzeźniczak ustatkował się u boku Pauliny

Jakub Rzeźniczak związał się z Pauliną w 2021 roku, a zaledwie rok później ogłosili, że pobrali się podczas wyprawy do Miami. Zakochani w  sieci zamieścili kilka kadrów z tego szczęśliwego dla nich dnia. Po jakimś czasie przekazali internautom kolejną radosną informację - wyjawili, że spodziewają się dziecka.

Przyszli rodzice z nieukrywaną radością informowali swoich obserwatorów o przebiegu ciąży, chwaląc się przy tym rosnącym brzuszkiem. W pewnym momencie na ich Instagramowych kontach pojawiła się nieoczekiwana i zaskakująca cisza.

Jakub Rzeźniczak przekazał radosne wieści

Ta cisza była dwojako tłumaczona przez internautów. Niektórzy byli przekonani, że w małżeństwie Rzeźniczaków dzieje się źle i stąd to nagłe zniknięcie obydwojga z sieci. Część za to była zdania, że małżonkowie powitali już na świecie swoja pierwszą pociechę, która być może absorbuje ich czas i dlatego też na ich social mediach nie pojawiały się nowe materiały.

Na szczęście zamiast ciszy, w eterze królują teraz okrzyki radości. Dumni rodzice umieścili w sieci zdjęcie nowo narodzonej pociechy, przy okazji premierowo informując o imieniu. Córka Jakuba i Pauliny Rzeźniczakówdostała wyjątkowe imię.

Antoninka - 10.02.2024 r. - napisał piłkarz w mediach społecznościowych. 

To imię od starodawnych lat oznacza kogoś doskonałego, wybitnego i wspaniałego. Fani mają nadzieję, że takimi przymiotnikami będzie można określać nie tylko dziewczynkę, ale także jej tatę. Czego im życzycie?

Jakub Rzeźniczak dziecko
Rzeźniczak znowu został ojcem! Pokazał zdjęcia. Fot. Instagram @jakubrzezniczak25
Jakub Rzeźniczak dziecko
Rzeźniczak znowu został ojcem! Pokazał zdjęcia. Fot. Instagram @jakubrzezniczak25
Tagi: dziecko